Jak Sasukemu hráblo, aneb Velikonoce na bláznu pro Tifu z NO

2. prosince 2011 v 18:49 | Sakura |  Naruto jednorázovky


Byl druhý den oficiálního jara a celá Konoha se připravovala na zítřejší Velikonoce. V Hokage kanceláři právě Sakura s Tsunade potíraly vajíčka tukem, aby se hezky leskly, když v tom do kanceláře vpadl udýchaný muž. "T-T-Tsunade-s-sama, j-j-je pravda, ž-že se S-Sasuke-kun vrátil Tsunade protočila oči. "TO MĚLO BÝT PŘEKVAPENÍ! Zařvala mu do obličeje a bez okolků ho prohodila oknem. Pak se otočila na Sakuru, a když viděla ten její výraz, dodala.


Pak ho vyléčím, neboj. Jak jako překvapení? Nahodila nechápavý tón a překvapený pohled vyměnila za podmračený. A u Velikonočních vajíček, pro koho? Tsunade si kreativně povzdychla. Na to, že jsi má žačka, máš dlouhé vedení. Asi ti ho ještě nikdo nepřistřihnul. Kdo byl asi tak do něj zabouchla až po uši? Sakura se začala červenat. Ale. Houby ale.

Mělo to být překvapení pro tebe. Když v tom do kanceláře vrazil další udýchaný muž. Tsunade-sama, Tsunade-sama! To je hrůza! Muž měl v tváři děs a složil se na kolena. "Co, co se stalo? Muž se chytl za srdce. Sasuke-kun, Sasuke-kun, Sasuke-kun opakovala dokola a strnule zíral na Tsunadiny nohy. Co je s ním, u Velikonočního vajíčka?! Sakura popadla toho muže a zatřásla s ním.

On, on jeho výraz se přeměnil na výraz děsu. No?! CO JE S NÍM?!!" Sakura ho zvedla za límec a zatřásla s ním znovu. On JE BLÁZEN! Zaječel zoufale muž. Růžovlasá dívka strnule asi pět minut zírala do zdi, než jí Tsunade toho nebohého muže vyrvala ze spárů. Sakuro. To chce klid. Půjdeme za ním, ano? I vydali se i s mužem k nemocnici, kam Sasukeho prý převezli. Sakura pospíchala k pokoji, a když otevřela dveře, zůstala zděšeně stát. Sasuke se právě rejpal v nose a když si jí všiml tak zařval. Ahoj, ty holko! Na co Sakura zaječela a s pláčem proběhla všechny chodby a vyběhla z nemocnice. Zastavila se až před Narutovým domem.
Chvíli oddechovala a pak naléhavě zaklepala. Asi za tři minuty jí otevřel rozespalý Naruto. Na sobě měl tu svou zubatou čapku a pyžamo, co byl vlastně zelený úbor, co mu věnoval Gai, v ruce držel plyšového medvídka, prst druhé ruky měl v puse a z nosu mu tekla nudle. Když ho Sakura uviděla, tak znovu zaječela a utíkala pryč v domnění, že Narutovi hráblo také. Když doběhla do prostředku lesa, zůstala stát a pak se sesypala jako domeček z karet. Naruto se ovšem ještě předtím hodil do gala a doskákal za ní. Sakura chtěla znovu zaječet, jenže spíš kvíkla, protože si hlas už vyječela. Prosím tě. U Rámenu, proč tak ječíš, Dattebayo? Sakura se nadechla, pak zase vydechla a zažvatlala Sasukemu hráblo.

No u Rámenu, nekecej! Chci k němu okamžitě jít! Je to jenom dočasný, že jo, že jo? Dattebayo! A tak odskákali k nemocnici. Nemůžu vás tam pustit, už je po návštěvních hodinách. Rezolutně zamítla jejich nápad sestřička na ambulanci. Ale já pracuju v nemocnici a říkám vám, že já tam můžu a vezmu sebou Naruta.
Chraptivě jí odpálkovala Sakura a popadla Naruta za rukáv a táhla ho za sebou. Když otevřeli dveře, Sasuke spal. Ten děsný fialový provaz si nesundal ani na večer a palec levé ruky měl v puse. Jakmile však zřel, že tu někdo je, probudil se. Ahoj, ty kluku ušatá!

Naruto ztuhl, vycenil oči a zíral na Sasukeho. Ten nahodil extra-roztomile Orochimarský pohled a prohlásil. Dobrý den jak se vám vede. A roztomile se usmál. Sakura si pro sebe v duchu opakovala. Zhluboka dýchej a buď v klidu. Mezi tím co Naruto zíral a Sakura se uklidňovala, Sasuke usnul. A tak ti dva odcapali ven z nemocnice.
To snad není pravda. Dattebayo! Jemu fakt hráblo. To má z toho, že zabil Orochimara, Dattebayo! Teď z toho mele nesmysly. Zuřivě gestikuloval Naruto a vůbec nevnímal, že Sakura už dávno zmizela.
Brzy nastal ten slavný den Velikonoc. Cvoklého Sasukeho dokonce propustili z nemocnice, dali mu pomlázku a jakože má jít hodovat. A to si pište, že Sasuke nahodil roztomilí ksicht, a utíkal hodovat. Párkrát se sice natáhl přes ten fialový kýč okolo pasu, ale stejně vesele pobíhal.

Sakura právě lenošila na posteli, když se ozval zvonek. Jelikož byla sama doma, tak seběhla dolů, s tím, že je to zas nějaký úchylák s pomlázkou. Když otevřela, nahodila rozpačitý úsměv. Před ní stál Sasuke s tím roztomilým ksichtíkem a dloubal se v nose. Než bys řekl švec, vzal pomlázku a už to jelo. Chody, chody, doplovody, dej-te vejse malovaný, ne-dáte-li malovaný, dejte aspoň bílý, slepiška vám snese jiný! Sakuru malém trefil infarkt, jak ho viděla a že se mu ještě nevrátila paměť. Neví co má s ním už dělat. Tak zkusila jednu možnost, jak by se mu mohla vrátit. Pěkně mu vrazila bombu do břicha. Tak co už si mě pamatuješ kdo jsem. Hm…ne. Tak zkusila tu druhou možnost. Pořádně a sladce ho políbila. A co ted Sasuke pamatuješ si mě. Ty jsi Sakura, že jo. Jo to se ti tá paměť vrátila, až jsem tě políbila. Ha, ha, ha Sakuro celou dobu jsem věděl kdo jsi. Byl v tom i Naruto s Tsunade oni věděli, že mi nic není, že to předstírám. Abychom zjistili, co ke mně stále cítíš. A jestli by si chtěla toho starého Sasuke zpátky víš. Ty jeden já tě…. A najednou jí Sasuke políbí a Sakura s toho úplně mimo.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Mam napsat další díl povídky Death note?

Ano
Ne

Komentáře

1 vestec vestec | Web | 13. ledna 2012 v 0:30 | Reagovat

Dobry clanek, hezky blog, podivas se na muj webik?

2 Tete vs Saky Tete vs Saky | 14. prosince 2012 v 22:25 | Reagovat

SUPER :D

3 Aki Aki | Web | 7. června 2013 v 7:07 | Reagovat

Krásni dielik.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama