Leden 2012

Fotbal nebo basketbal? Těžké rozhodnutí 1. díl První trénink

29. ledna 2012 v 21:46 | Sakura |  Povídky z Naruta

Byl krásný horký den a všichni museli trčet ve škole. Sasuke přemýšlel jak to udělá dneska na tréninku fotbalu po škole, když je takové vedro. "Já na ten fotbal nechci" říkal si v duchu pro sebe Sasuke."Ale pokud chci jít do elitního týmu FC Konoha tak tam musím i v tomhle pařáku!" Ještě, že je poslední hodina oddechl jsem si.

Fotbal nebo basketbal? Těžké rozhodnutí

28. ledna 2012 v 21:09 | Sakura |  Rozcestníky Naruto

Tohle není jak normální Naruto jak jste zvyklí. Tady nebudou žádně jutsu a podobné.
Bude tu maximalně to že se Sasuke a Naruto naučí speciální utoky nic víc. Tady nebude Sharinga a Rasengan a ostatní věci. Fotbal or Basketbal je o tom, že Sasuke se pokusí přemluvit Naruta aby si šel s ním zahrát fotbal.
Přijme a jde hrát. Nevěděl že ho umí hrát lípe než basket. Bude přemýšlet jestli má zůstat u basketu
nebo jít do týmu k Sasukemu a být dobra dvojce s ním.


Leopard a Orchidej 2. díl

28. ledna 2012 v 20:00 | Sakura |  Povídky z Naruta

Sakura sledovala, jak vytáhl korkový uzávěr a přiložil si hrdlo ke rtům. Pak se znovu pokusil proniknout zrakem černou krajku.
"Nenapijete se také, paní?"
"Ne, pane Beauchampe. Brandy jsem přinesla pro vás."
Sasuke se dlouze napil a pak uznale vzdychl. "Přijměte mou vděčnost. Skoro jsem zapomněl, že takový přepych existuje."
"Jste zvyklý na přepych, pane Beauchampe?" zeptala se Sakura tiše.

Chata

28. ledna 2012 v 16:17 | Sakura |  Naruto jednorázovky

Otevřela jsem oči. Byla jsem sama v staré chatě uprostřed ničeho. Lekla jsem se, protože ani ve snu mě nenapadlo, jak jsem se tu sakra mohla dostat. O dveře chatky se někdo opíral. Hmm, vypadá to tak, že sama tu přece jen nejsem. Stál tam on. Sasuke. S tričkem dotrhaným od boje, které odkrývalo jeho bezchybnou hruď. Vítr si pohrával s jeho havraními vlasy a posílal ke mně jeho přitahující vůni.

Naruto Shippuuden opening 10 full

27. ledna 2012 v 18:24 | Sakura |  Videa z Naruta
Tak tohle nás fakt dostalo jhak hrom jsou dam good scenky není tam jen klasický shippuuden opening
Fakt je to dobré jak děs xDDDDDD

Záhada rozluštěna 17. díl

26. ledna 2012 v 17:07 | Katt-chan |  Povídky z Naruta

Rozhlídl jsem se po celém lokále a snažil se odhadnout, jestli nás někdo nemůže poslouchat, na pár zjevech jsem se zastavil pohledem, ale když si mě nevšímali nechal jsem to být a přisunul si nenápadně židli blíž k Saiovi. Ten jen našpicoval uši, aby mu ani jediné slovíčko neuniklo, ale než jsem stihl něco říct vtrhli do baru nějací tupci a všechno okolo začali rozbíjet na milion kousíčku, všichni se hned rozutekli a barman se schoval pod pult. Za chvíli se ukázal a třímal v ruce ostrý nůž, vypadal skoro jako mačeta, ale já měl jiný názor. Samurajský meč napadlo mě v okamžiku, kdy se barman rozmáchl po vandalech.

Naruto: Nový začátek 4. díl

25. ledna 2012 v 21:02 | Sakura |  Povídky z Naruta

Sasuke byl dost překvapený, že ho tak pěkně dobře přijali. Všichni se posadili na trávu a až po pár minutách uviděl Sasuke i Sakuru za stromem. Tá se o něj opírala a měla oči zavřené. Potom si sedla k ostatním a Sasukeho úplně ignorovala. Sasuke si z toho těžkou hlavu nedělal. "Tak a co tu tak děláte?" Zašeptal Sasuke Narutovi. "Jen tak kecáme." Odpověděl mu. "Aha." Sasuke si povzdychl. "To bude nuda." Pověděl si.

Domov 6. díl

25. ledna 2012 v 17:08 | Katt-chan |  Povídky z Naruta

Naruto se Sasukem v patách vyšli z výtahu, který se rovnou zavřel a odjel o patro výš, kde nabral další návštěvníky nebo pacienty. Snažili se jít potichu, aby nenarušili klid, který se linul po chodbě, ale moc se jim to nedařilo, protože Sasukemu na hladké podlaze vrzaly podrážky u bot. Naruto se jen ohlédl co je to za hrozný zvuk a Sasuke na to jen pokrčil rameny a podíval se na něj provinilým pohledem. Naruto se chtěl dát do smíchu, když viděl jak se tváří, ale naštěstí si včas uvědomil kde zrovna teď jsou. Musel semknout rty, aby se nerozřechtal na celou nemocnici. Nakonec se začal tvářit jako vycházející sluníčko na poušti, které ihned každého sežehne a nakazí dobrou náladou. Konečně se trochu uklidnil a šel jako první rozlehlou chodbou a přitom se díval na štítky u všech dveří do pokojů, aby našel ten správný.

Domov 5. díl

25. ledna 2012 v 16:07 | Katt-chan |  Povídky z Naruta

Sasuke zrovna přišel do kuchyně, protože slyšel nějaké zvuky a tak se tam šel podívat, přišel akorát včas, když si chtěl blonďák nandat jídlo. Hned využil příležitosti a chytil ho ze zadu a mrštil s ním do židle. "Tak a teď mi povíš co se to tady děje!" Rozkřikl se Sasuke, až to muselo být slyšet na zahradě, protože balkónovými dveřmi se přiřítil pes a začal štěkat a vrčet, když si ale všiml, že se nic neděje šel k Narutovi a hlavu mu položil na koleno, aby ho mohl podrbat za uchem. "Hodný Sora, neboj kdyby něco řeknu." Pes vyplázl jazyk a zbožně se díval na Naruta, který ho drbal za ušima. "Co tady vlastně chcete, proč jste se vloupal do domu?"

Domov 4. díl

23. ledna 2012 v 16:36 | Katt-chan |  Povídky z Naruta

Po zaznění signálu v telefonu následovala změť vzkazů z nemocnice a z dětského domova s prosbou, aby se kdokoli z rodiny ozval, ale nebyl udán žádný důvod co a nebo komu se stalo. Sasuke si potřeboval pročistit hlavu a tak se vydal na své oblíbené místo v lese. Prosmekával se mezi houštím, které tady naposledy nebylo, ale to už je pár let co chodíval do skrýše, kterou si sám postavil a pak mu došlo, že bude asi v dost zuboženém stavu. Pomalu se prodral k velkému stromu vedle kterého byla postavená chatička z pár prken sotva se tam jeden vešel.