Neobvyklá láska 1. díl

25. srpna 2012 v 20:35 | Sakura |  Neobvyklá Láska

"Inuyasha pozor!" Zavolám na kluka s psíma ušima, který právě bojuje s Narakem. Inuyasha použije zpětnou vlnu, co ovládá jeho Tesaiga. Tesaiga je rozdělena ještě na jeden meč, který vlastní jeho starší bratr Seshoumaru jeho meč se jmenuje Tenseiga.


Nevšimla jsem si, že jde na mě nějaký démon a málem mě to zasáhlo, kdyby mě Inuyasha nechytil a nedal stranou od boje.
Zatím tam bojovala Sango s Kirarou ve vzduchu proti jednomu démonovi, který je jako obvykle převtělení Naraka. Sango společně s Kirarou se vydali na další , co bylo proti nim, ale nějak se jim to nedařilo.
"Hiraikotsu" věc co vypadá jak bumerang se od Sango oddálil přímo na toho démona, ale minulo ho to. Tak ho hodila znova a s větší silou s ním hodila, až se neudržela na Kiraře a spadla z ní dolů.
Mezitím si Kagome chystala šíp, ke kterému přidala střípek posvátného šperku, ale ještě stále nevystřelila. Čekala na tu správnou chvíli, která pořád nebyla. Démon, na kterého mířila na ní začal plivat oheň a dívka s dlouhými černými vlasy musela před ohněm utíkat.
Nepovedlo se jí utéct, protože jí oheň obklopil a udělal kolem ní kolo, ze kterého není úniku.

"No jsem v koncích" řekla Kagome a pak jí napadlo přes ten plamen vystřelit šíp. "Doufám, že jsem mířila dobře. Uvažovala v duchu. Kagome-sama jsi v pořádku ptá se ji Miroku."Au můj kotník asi jsem si ho zvrtla." Kagome kde si? Volá na mě kluk s psíma ušima, který si dělá o mě starosti.

"Tady Inuyasho." Volám na něj, ale nějak mě neslyší, protože mě stále hledá.
Kagome!!!! Ka-go-meeee!! Miroku! Miroku!! Sango! Sango!! Kde jste všichni!! Křičím už zoufale.

Zatím se někde probouzí Sango jak spadla ze Kirary. "Co se to stalo?" Ptala se, ale nikdo jí neodpovídá. "Haloooo je tu někdo? Kiraro? Kiraro?" Volá černovlasá dívka, ale prostě nikde nikdo. Postavím se opět na nohy a pomalým krokem se vydám na cestu hledat ostatní.

A teď se vrátíme k Inuyashovi s Kagome a Mirokovi:

"Inuyasha tady jsme" volá na něj mnich jménem Miroku. Miroku má černofialové oblečení co nosí mnichové. Vlevé ruce má korále a na pravé má vtrný tunel jinak řečeno(katana). Je to prokletí od Naraka. Proto cestuje s Inuyashou a ostatními, aby zabil toho prokletého démona a zbavil se té kletby.
"Miroku je Kagome v pořádku?" Ptá se šedovlásek s psíma ušima Miroka. Ano je v pořádku, ale rychle má něco s kotníkem.
"A jak je na tom?" Ptám se protože poslední dny nevypadala moc dobře, ale nikomu jsem to neřekl.
"Má horečku a dost ti vysokou." Odpovím mu.

Dobře odstup kousek na bok i s Kagome použiju větrný šrám a dostanu vás ven. Takže použiju větrný šrám, který odfoukné oheň a můžu jít dovnitř pro černovlásku, která leží s horečkou na zemi.
"Kde je Sango?" Zeptá se Kagome.
Dobrá otázka odpoví jí Inuyasha a podívá se na Miroka.

Na mě se nedívej odpoví mu mnich v černofialovém oblečení. Neviděl jsem jí od té doby, co jsme rozdrtili toho démona. I když jsem jí jednou spatřil a zrovná padala s Kirary.
"A kde je Kirara?" Zeptá se Inuyasha. Ta je támhle vidíš?
Dobře jdi za Kirarou a najdi Sango. Zatím, co já odvedu Kagome domu.
Souhlasím jen jdi a neboj s Kirarou ve vzduchu Sango najdeme.
Tak se měj Miroku musím rychle s Kagome domů nevypadá nejlíp.
Dobře tak běž ať se jí to nezhorší.
Inuyashac se rozběhne a běží lesem co to jde až doběhne ke studně. U studny se zastaví a kouká na Kagome jak vypadá. To není dobrý řekl si pro sebe. Vzal jí do náruče a....
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 katt-chan katt-chan | 25. srpna 2012 v 20:54 | Reagovat

povedlo se pekne a dobre se to cte :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama