Neobvyklá láska 2. díl

3. září 2012 v 14:50 | Sakura |  Neobvyklá Láska

U studny se zastaví a kouká na Kagome jak vypadá. To není dobrý řekl si pro sebe. Vzal jí do náruče a skáče do studny, která je bezedná a najednou je v jejím světě. Ve světě lidí, kde ho zná jen její maminka, dědeček a její mladší bráška Sota. Skáče se studny a nese jí rychle domů. Otevřel dveře od svatyně a mířil k jejímu domu, i když byl venku sníh.


Ve sněhu se dělali pěkné sněžné stopy až doběhl k domu při tom to bylo jen pár kroků. Bez zaklepaní otevřel dveře a vlezl do vnitř.
"Co to byl za randal" řekla si maminka Kagome a Soty. Postavila se a šla se podívát na místo odkud jde ten randal. "Inuyasho? Proč tu děláš takový randál?" Pak se teprve všimla, že má v náručí Kagome.
"Co se jí stalo?" Hned se ptala. Šáhla jí na čelo a zjístila, že má horečku.
"Pojď musíme jí uložit do postele a srazit tu horečku."

"Dobře" odpovím a jdu pomalu chodbou, která vede do dvou pokojů. Jedny dveře Kagome a druhé do pokoje jejího malého bratra Sóty. Maminka černovlásky otevírá její pokoj a jde do vnitř. Šla rovnou k oknu a na půl ho otevřela.
"Inuyasho co tam tak stojíš a pojď s ní k posteli.

Poslechnu a nesu jí k posteli, která je kousek od okna. Pomalinku jí pokladam na ní a zakryju dekou. Deka je pěkn hruba povlečení růžové barvy. Polštář te samé barvy. Pokoj je dosti velký. Zdi jsou světlé růžové. Stůl je na pravé straně od okna.
"Tak pojď Inuyasho půjdeme jí udělat čaj a něco k jídlo, aby pak pojedla" řekla jsem klukovi, co má psí uši. "Jděte sama" odpovím jí slušně a jdu zavřít pomalu dveře a jdu k posteli Kagome a u ní si sednu na zem a hlídám jí.
Držím svojí Tesaigu a strážím ji co to jde. Asi tak za hodinu někdo zaklepe na dveře.

A teď se koukneme k ostatním ve světě démonu:

Jdu lesem a už vidím malý dřevěný domek. Rychle tam běžím, protože začalo pršet. Zavřu dveře a vidím tu deku na zemi. Seberuji a přikriju se s ní. "Pěkně hřeje" povím si v duchu.
Všimnu si že vedle deky je dřevo a tak ho poskladám a zapálím abych tu měla teplo, ale i světlo. Lehnu si k ohni a přemýšlím kde muže být Kirara.

Mezi tím co Sango přemýšlí:

"Sango??? Sango??? Kde si?" Volám ale nikde nikdo. Pak si všimnu dřevěného domku, co je postavený uprostřed lesa. "Kirara sleť tam k tomu domu dole." Povídám jí. Stejně se už stmívá. Musíme se schovat a odpočinout. Ráno jí půjdeme hledat. Sesedl jsem z Kirary a odešli do domu. Museli se vyspat a nabrat nové síly.
Jak jsme tam vlezli viděli jsme tam dívku. Ovšem nevíme kdo to je protože je zaktitá dekou. Proto jdu blíže k ohni a podívám se pečlivě. "Sango?" Zeptám se.
"Miroku, Kiraro? Jak jste mě našli?"

Zeptám se.

"Hledám tě už půl dne Sango." Co se ti vůbec stalo, že si s Kirary spadla?
"Nevím najednou jsem se neudržela a spadla z ní." Ještě teď se divím, že jsem na živu. Padala jsem s dosti velké výšky. "Kde jsou vůbec Inuyasha s Kagome?" Zdeptam se Miroka.

Inuyasha musel vzít Kagome rychle domů. Měla velmi velkou horečku. A vůbec, ale vůbec to nevypadá s ní dobře.
"Inuyasha mi řekl, že to před náma tajil. Nechtěl nás s tím obtěžovat. Kafome je už špatně pár dnů. Než nás zachránil zeptal se mě jak je na tom Kagome. Spočátku jsem ho nechápal, ale jak jsem se na ní podíval došlo mi na co naráží.

Takže jsem.....
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama