Škola strasti 2. díl

29. března 2013 v 18:39 | Mayu Uchiha |  Povídky z Naruta

U holek:
Sejdeme se u mě doma hned po škole řekla Sakura. Dobrá řekly ostatní dívky.

Hodina Karate:
Všichni se převlékli do svých bojových úborů. Kluci před holkami strašně frajeřili, ale holky si jich vůbec nevšímaly. Všichni se seřaďte vykřikl sensei.


Kdo je to? Zeptala se Hinata. To je náš sensei, Anko odpověděla TenTen. A je přísná? Jo je. Proč? Jen tak. Ztichněte!!! Vy larvy okřikla dívky Anko.
Zase má tu svoji divnou náladu řekla opatrně potichu Temari. Jo. Radši bych ji dneska nedráždila. Má dneska horší náladu než obvykle řekla Ino.

To máš pravdu. Dnes si dáme souboj ve dvojicích. Rozdělím vás na kluka a holku řekla Anko. Doufám, že nebudu s Narutem nebo Sasukem. Říkala si v duchu Sakura.
Další dvojce! Sasuke Uchiha a Sakura Haruno. Sakura zklamaně sklonila hlavu, naopak Sasuke byl štěstím bez sebe. Půjdete do lesa. Každý z vás dostane vysílačku. Poté se rozmístíte do koutů lesa a začnete bojovat vysvětlila Anko.

Sakura a Sasuke se dostali někde asi do poloviny lesa, kde také zůstali. Začali bojovat. Sasuke zablokoval Sakuře ruce a opřel ji o strom. Pomalu se k ní přibližoval, až Sakuru políbil. Sakura vzdorovala. Uvolnila si ruku a vrazila Sasukemu pořádnou ránu po, které omdlel. Sakura utekla někde k začátku lesa. Tam se schovala do větví stromů, kde začala potichu brečet.

Sasuke se probudil s velkou boulí na hlavě. Vstal a rozhlížel se po Sakuře. Hledal všude, ale nemohl ji najít. Po chvíli uslyšel tichý pláč. Podíval se na strom, ze kterého se pláč ozýval. Potichu na něj vylezl a uviděl brečící Sakuru.
Sakuro? Zeptal se opatrně. Jdi o de mě dál. Nemluv na mě a nedotýkej se mě. Za to co si teď udělal tě nesnáším. Nejraději bych ti rozkopala tu tvou prdel!!! Jdi mi z očí Uchiho!!! Ty jsi takový děvkař, že to nejde ani popsat!!! Křičela na Sasukeho zoufale Sakura.

Otřela si slzy a seskočila z větve na zem. Nasadila úplně normální výraz a vrátila se k senseiovi, který právě mluvil do vysílaček, že hodina skončila. Všichni se vrátili do šaten a vlezli si do sprch.
Hej Sakuro, co se stalo při tom tréninku se Sasukem? Zeptala se Temari. Nic, vůbec nic. Zalhala Sakura.

Opravdu? Chtěla se ujistit TenTen. Opravdu ujistila ji Sakura.
No dobrá věříme ti řekla Ino. Dívky se převlékly a odešly na oběd. Stály ve frontě a u čekání si povídaly.
Sakuro, my většinou sedíme na obědě s klukama řekla Ino. Jasně.
Děvčata byla na řadě. Vzaly si oběd a sedly si ke stolu. Po chvíli k nim přišla parta kluků.
Sasuke si sednul vedle Sakury. Sakura dojedla sousto a už se nadechovala, že něco řekne. Promiňte, ale nějak mě přešla chuť. Počkám na vás venku řekla Sakura a odešla. Všichni se podívali na Sasukeho, ale nikdo nic neříkal.
Sasuke na ně hodil vražedný pohled, který znázorňoval, aby se na něj tak blbě nečuměli. Všichni odvrátili pohled od Sasukeho a hleděli si svého jídla.

Dívky se snažili co nejrychleji sníst, protože se chtěli zeptat Sakury, proč odešla.
Odnesly talíře a vylítly za Sakurou. Proč si odešla? Zeptala se Hinata. Vedle mě si totiž sedl Sasuke a já ho moc nemusím, odpověděla. Jen proto? Zeptala se Ino. Jo jen proto. Aha. Ale stejně nechápu, proč si odešla, jen protože si k tobě sedl Sasuke řekla Temari. Prostě mi vadí. A už se o tom nechci bavit.

No tak dobrá, i když nás to zajímá, tak to téma zahodíme, řekla Temari. Já vím, že vás to zajímá, ale já se o tom nechci bavit. A když jsme konečně to téma zadupaly do země, tak přejdeme k doučování u mě doma řekla Sakura.
Dívky se vydaly směrem za Sakurou. Sakura bydlela sama v malém rodinném domku se zahradou. Odemkla dveře a pozvala dívky dál.
Jůůů, Sakuro. Máš to tu to moc pěkné řekla Ino. Díky. Je to tu takové skromné řekla Sakura.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 michyseji michyseji | Web | 30. března 2013 v 16:45 | Reagovat

pekné :)

2 itasaku15 itasaku15 | Web | 30. března 2013 v 18:53 | Reagovat

Vydarená poviedka. :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama