Skutečná láska 3. díl

7. května 2013 v 15:50 | Mayu Uchiha |  Povídky z Naruta

"To jsou přece klíče od našeho bývalého domu. Přesněji od sídla Uchihu? To myslíte vážně Tsunade, že můžu opět bydlet v Uchiha čtvrti?"
"Jistě že můžeš bydlet tak. Ty a Sasuke jste poslední z Uchihu. Takže proto ti dávám klíče od hlavního domu. Bát se nemusíš od toho masakru je ve sídle uklizeno a popravené vše.
"Dobře rád se tam nastěhuju, ale co Sasuke?"
O to se neboj Itachi. Jak se vrátí z mise řeknu mu, že všechny své věci má ve sídle, které už tam má 3 dny. Však sám uvidíš. No a teď už jdi si odpočinout ať si připravený na zítra.
"Děkuju vám za takovou vstřícnost Tsunade.


U Sakury:

"Tak tomuhle říkám odpočinek. Pěkně si napustit vodu a natáhnout a odpočívat v teplé vodě. Nad ničím nepřemýšlet pouze jen ležet ve vodě. Ti
Je taková slast." Po nějaké době už začala voda chladnout, až na konec byla studená a přinutilo mě, abych vylezla z vany. Vzala si ručník a obmotala ho kolem těla. Otevřela dveře a mířila si to do pokoje, pro čisté oblečení. Dojdu do pokoje rozsvítím světlo a mířím si to ke skříni. Kde si vytáhnu košilku, která mi sahá sotva po zadek a ulehnu do postele.

Přemýšlím u toho na Naruta, co dělal za blbosti, že skončil s tak vážným zraněním na sále a skoro mrtvý. Jak jsem nad tím uvažovala tak jsem ani nevěděla, kdy jsem zaspala.

U Itachiho:

"Vypadá to tu pořád stejně po těch letech." Podívejme se teda na ten pokoj, který si vezmu. Jdu kousek dál a vidím pokoj, který býval rodičů. Ten si vezmu je velký a prostorný. Sundám si ruksak, který jsem měl na zádech a položil na postel. Po pravé straně byla velká skříň hnědé barvy. Na proti dveřím, jak jdeš do pokoje jsou okna a na levé straně od oken je velká postel asi tak pro dva.

Otevřu všechny okna v pokoji, aby se tu dostal čistý vzduch, a jdu si vybalit všechny věci z ruksaku. Vybalím si to všechno na postel a roztřídím, abych věděl kde, co bude patřit. Jak to tu mám vybalený na posteli vezmu si všechny věci, které patří do koupelny, a přenesu je tam. V koupelně si rozsvítím. A uspořádám si věci. A pak jsem se zapřemýšlel nad otázkou. "Jak to že tu jde elektřina?" Spoustu let tu nikdo nežil. Asi to zařídila Tsunade, ale i tak je to zvláštní, ale blbost vždyť se tu měl nastěhovat Sasuke tak nejspíš proto.

Odejdu z koupelný a vezmu si trička a další věci a seskládám je do skříně. V tom u toho dostanu hlad. Přestanu s vybalováním a uspořádáním pokoje a vyjdu z pokoje. Sejdu pár schodů do předsíně obuju si boty a mířím si to rovnou do nějakého krámu nakoupit jídlo. Po cestě na mě všichni civí, jako by mě nikdy neviděli v tom zaslechnu dívčí hlas.
O pár metrů dál Sakura:

Sakura: "Hin proč dala Tsunade mě úkol hlídat Itachiho!!" Sama ví, jak ho nesnáším za to, co provedl Sasukemu.
Hinata: "Asi to bude tím Sasky, že si nejlepší Anbu v historii. A taky výborný medic ninja. "Nezapomeň, že díky tobě přežil i Naruto. Mám s chutí najít ty idioty, kteří mu tohle udělali.
Sakura: "Ale ne kvůli mně to nepřežil. Bylo to jeho vůli se jen tak nevzdat. Ale nemůžu souhlasit s hlídáním Itachiho!!"
Hinata: Budeš to muset vydržet. Nezapomeň zítra se už vrací Sasuke a vše bude v pořádku. "Budeš ho moc vidět po týdnu, co byl pryč.
Sakura: "Já vím a taky se už na něj těším, ale to nejhorší je to, že musím i u Itachiho bydlet. Já to nezvládnu to nejde prostě.
Hinata: "Zvládneš. A víš proč?"
Sakura: "Ne, proč?"
Hinata: Protože Tsunade všechny Sasukeho věci přestěhovala do Uchiha sídla
Sakura: "Aspoň, že tak." Sasuke mě dokáže uklidnit

A tak se bavili asi ještě půl hodiny. A vůbec netušily, že jistá osoba je poslouchá.

Takže ona mě za to nenávidí, co jsem udělal kdysi svému klanu. Mě je to líto, ale musel jsem to udělat jinak by to udělal někdo jiný a ten by nás zabil všechny. Aspoň, že vím, kdo mě bude ty měsíce sledovat a jako bonus musí ještě u mě bydlet. Nic lepšího se už stát nemohlo. Rychle dojdu do toho obchodu a nakoupím potraviny zaplatím a jdu domu, když v tom se ozve můj žaludek k jídlu. Zastavím se před Ichiraku a dám si Rámen s porci vepřového sním tak tři misky a zaplatím.

Jdu pomalým krokem domů nemám důvod spěchat nikdo na mě stejně nečeká tak co. Jsem tak v půli cesty když v tom do mě někdo vrazí a spadne na zem. "Jsi v pořádku. Zeptám se a podám ruku, aby se mohla postavit zpět na nohy.

"Ano jsem v pořádku. Děkuju za optání." A omlouvám se nedívala jsem se, kam běžím.
"To je v pohodě. Fakt zázraky se dějí. Nejdřív zaslechnu, že mě má hlídat a bydlet u mě a teď do mě i vrazí. Ještě že je už chladno, tak mě nepozná kdo jsem. Oblékl jsem si totiž bundu a čepici a tvář mám schovanou v šátku, protože jsem trochu nachlazený.
"Můžu vědět tvoje jméno?"
"Jistě. Jmenuju se Roy." A tvé jméno
"J-já jsem Sa-Sa-Sakura. Zakoktala růžovláska. Páni ten je krásný.
"Tak Sakura. Máš krásné jméno a i úsměv. A kam máš, Sakuro namířeno.
Zeptal jsem se abych věděl jestli si mám pospíšit domů nebo né.
No mám namířené za jedním klukem, protože mi to dala za misi naše Hokage
"Aha, a kdo to je pokud můžu vědět

"To ti nemůžu říct a navíc nikdy jsem tě tu neviděla."
"To bude tím, že jsem tu jen na návštěvě u jednoho kamaráda"
"Tak to jo. Moc se omlouvám, ale už si musíme ve vesnici dát pozor, s kým mluvíme.
"Aha, chápu.
"A mohl bys mi pustit už tu ruku"
"Je promiň, moc se ti omlouvám. Moc se nestává, aby do mě vrazila holka. No já musím jít už tak mám zpoždění a ještě dostanu vynadaný
"Tak ahoj"

Zatím, co Sakura odešla já se rychle přemístil do sídla a rychle vybalil nákup a začal dělat jídlo. Pro dnešek udělám něco rychlého nevím ještě, kde jsou ostatní pomůcky ke vaření tak na rychlo uvařím rýži. Než se udělá opět odcházím do pokoje dodělat ostatní potřebné věci když v tom…
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Aki Aki | Web | 7. května 2013 v 20:42 | Reagovat

Výborne som zvedavá kto sa tam objaví.
Rýchlo pokračko.

2 yasuko-chan yasuko-chan | Web | 8. května 2013 v 11:29 | Reagovat

Áhá, tak v tom přípaě na zkoušky ti držím palce!!!:D:)
__
jee:3
sice moc pár SasuIta nemusím, ale piš dál! schválně jak se do něj zamiluje:3:DD:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama