Skutečná láska 12. díl

10. června 2015 v 14:28 | Mayu Uchiha |  Povídky z Naruta
Tak tady je talší díl povídky


"Co? Pochop, že mě nebudeš mít? Beru tě jako svého bratra." Řekla růžovlasá dívka černoočkovy.
"Ty mě bereš jako bratra, ale já zase jako milující dívku, kterou strašně miluju." Odpověděl jí na zpět Itachi
"Promiň, ale prostě já k tobě necítím to samé. Možná, kdybys mi dal nějaký čas tak by se to mohlo změnit." Dopověděla to a šla zpět si lehnout na postel.


"Tak dobře dám ti času kolik jen budeš potřebovat, protože tě mám strašně moc rád. Kdyby si něco potřebovala, stačí mi to jen říct a já to udělám."
"Co třeba by si pro mě udělal?" Zeptala jsem se ho
"Nevím prostě cokoliv, co by si jen potřebovala. Klidně bych šel i nakoupit jídlo a tak.."
"Tak víš, co já ti dám šanci, ale pokud si to pokazíš tak mě už necháš být a budeme jen kamarádi.
"Dobře platí. Takže jestli si souhlasila, že se mnou budeš chodit tak můžu ti dát pusu?" Radši jsem se zeptal, než aby mi jednu hned praštila

"Jo můžeš mi jí dát." Klidně si můžeš i ke mně lehnou stejně budu muset pak vstát a jít něco nakoupit.
Lehnu si k ní, a přitáhnu si jí k sobě do náruče. "Kočičko, dneska budeš odpočívat a já všechno koupím jen mi to napíšeš na nějaký papír"
"Ty ale sám jít nemůžeš?? Víš přece, že tě musím strážit." Řekla jsem mu krutý fakt.
"Prosím věř mi Saky…" chci aby si byla šťastná nic jiného si nepřeju víc.
"Tak dobře nechám tě jít samotného nakoupit, ale musíš mi slíbit, že opravdu nikam nepůjdeš jen do toho obchodu." Pověděla sem mu a následně i políbila
S tím, že mě políbila sem byl šokovaný, ale nemůžu říct, že se mi to nelíbilo, ba právě na opak. "Slibuju ti, že půjdu jen do obchodu a hned se vrátím zpátky, ano lásko moje. Taky jsem jí políbil a překvapilo mě ještě víc, že mi polibek opětovala a dokonce i prohloubila.

Nevím proč, ale chci ho mít pořád u sebe ještě potom, co sem teď spravila se ho nejspíš už nezbavím, ale co jiného sem mohla udělat, ještě když je takový neodolatelný jak před roky…podívala sem se mu do očí a to co sem v nich viděla nebylo možné.
"Copak je květinko?" Zeptal jsem se jí a objal jí.
"Nic vše je v pořádku." Odpověděla jsem mu a víc se k němu natiskla.
"Dobře tak mi napiš, co mám koupit a zaběhnu tam." Pověděl jí černovlásek a dlouze políbil.
Růžovláska vzala papír a napsala co má vše koupit a podala mu ho. "Hlavně buď opatrný, lásko." Šeptne, když jí znovu objal.
"Neboj se budu tu co by dup u tebe." Řekne jí nakonec a zmizí do obchodu. V obchodě nakoupí vše, co mu jeho milovaná polovička napsala. Pak koupilo i něco navíc, co má pro Sakuru jako dáreček a vyšel zpátky k ní domů. Jak k ní došel, podíval se kde, co má jeho milovaná schované a dá to na patřičné místo. Pak si vezme to, co jí koupil, nechal to i zabalit a vydal se za ní do pokoje. Sakura roztomile spala v posteli a tak si k ní opatrně lehl, aby jí neprobudil. Dáreček pro ní si položil tak, aby ho neviděla a jemně jí hladil vlásky. Sakura se začala ve spaní vrtět a skončila mu v náručí, ale to ona neví, že je tam už Itachi. Pevně jí objal a nechává jí spinkat.

"Vypadá tak roztomile, jak spinká." Poví si pro sebe a objímá jí.
Sakura se víc natiskla, aniž by si to uvědomovala a něco začala šeptat ve spaní. Nebylo jí pořádně rozumět a tak to náš černovlásek neřešil do doby, než jí začali téct slzy. Začal s ní kolísat a houpat….
Po nějaké době se začala probouzet…hlavou se jen zamrvila.
"To je příjemná a uklidňující vůně." Pověděla hlasitě, aniž by si to uvědomovala a Itachi se jen usmál
"Dobré odpoledne miláčku? Vyspinkala ses u mě dobře?" Trošku srandovně jí poví, jestli si to uvědomí, že je u něj v objetí.
Zamhouří svými zelenými kukadly a uvědomí si, že spí na Itachim a tak zrudne jak rajče.
"J-j-j-já p-p-p-pro-pro-promiň…" Řekla trapně a odtáhla se.
"To je v pořádku lásko, neomlouvej se. Náhodou jsem byl rád, že ses ke mně přitulila." Dopověděl a pohladil jí.
Zčervenala a vrhla se mu kolem krku
"Ale ale, kdopak mě to tu chce uškrtit?"
"Kdo ví?" Položí mu otázku a začne ho líbat
Itachi byl najednou, jak v nějakém transu a objal ji kolem pasu a nepřestal líbat. Přehodil jí tak, že Sakura ležela na postelí a on byl nad ní a pořád jí líbal. "Co to je? Proč toto teď dělám?" Vrhli se mu otázky a pokračoval
Sakura byla na tom stejně, jak Itachi taky nechápala proč to najednou dělá? Ještě před par hodinami by ho zabila a teď se tu s ním líbá. "Co to je? Proč toto dělám?" Ptala se sama sebe, ale to už sundala Itachimu tričko. Ten se jen usmál a pomaloučku jí rozepínal její sportovní tričko, co měla na zip. Pomalu si na v zájem vše svlékli až oba byly jen ve spodním prádle.
Itachi se na Sakuru koukal jak na nějaký poklad a tak si jen lehl a hlavu si položil na její hrudník a přivřel své černé očka.
Sakura nám zrudla, jak si lehl mezi její prsa, ale nechala ho. Konec konců ho miluje a vždy milovala jen si to neumí přiznat. Začala ho hladit ve vlasech a Itachi zvedl pohled a zahleděl se jí do očí. Chvílí si hleděli do očí a pak jí začal líbat od krku a pokračoval tak po celém jejím těle a pak se zastavil u jejího pupíku.
"Saky? Víš, já? Jak ti to mám říct…."
"Copak?"
"Miluju tě a to už dlouho, proto jsem se i vrátil. Jak mi řekla Tsunade, že mě budeš strážit ty byl jsem strašně rád, protože tě budu mít na blízku a budu u tebe." Pověděl jí to najednou a čekal na její reakci.
Poslouchala, co jí povídá a jak došel k tomu, že tušil, že ho bude stražit ona byla najednou v šoku.
"J-j-já? A proč já? Je tu tolik shinobi a kunoichi." Pověděla zaraženě, protože to věděl, že ho bude strážit." Když se na něho podívala najednou jí trhlo u srdce, jak viděla jeho pohled, co naznačovalo bolest a utrpení.

"Ale no tak miláčku, co se…"

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Misha Misha | E-mail | Web | 14. června 2015 v 0:21 | Reagovat

tak popravdě ti sem napíšu, že tuhle povídku jsem u tebe ještě nečetla a myslím, že jsem udělala chybu, protože je výborná...a doufám, že přidáš co nejdříve pokráčko, jsem napnutá jako struna co se bude dít dál  ;-)

2 Aki Aki | Web | 14. června 2015 v 21:06 | Reagovat

skvelý dielik a opäť , ako obyčajne si to sekla v tom najlepšom.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama