Force of commanders 20. díl

11. března 2016 v 7:00 | Mayu Uchiha a Masumi-san |  Povídky z Naruta
Tak a je tu další díl

Mayu - Sasuke
Masumi - Naruto

"Nevím... cokoliv co by si mi chtěl říct a chtěl bys abych to věděla, " pokrčí rameny a na chvilku se odmlčí. Přitom si v hlavě srovnává, co vlastně by tedy chtěla vědět, "Nechci se tě nějak při vyptávání dotknout... proto si myslím, že bude lepší když mi sám řekneš, co budeš chtít, " odpoví mu Sakura a usměje se. Naruto se na Sasukeho zamračí a následně se na něj svalí tak, že skončí s hlavou v jeho klíně a zazubí se. "Když mě se nechce, " pokrčí rameny, " Jednoduší je se tě prostě zeptat... to jen ty z toho děláš takovou vědu, že mi to neřekneš rovnou rovnou a chodíš kolem horké kaše..." řekne a na moment se odmlčí. " A to druhé beru jako kompliment, " mrkne na něj a usměje se.
"V pořádku se ptej. Nedotkneš se mě neměj strach..." A pohladí tě. "Musíš taky přemýšlet...A nespoléhat jenna mě..."
"Tak dobře... " šeptne, "Tak třeba... když už máš nějaký ten čas pro sebe... co rád děláš?" zeptá se ho Sakura. "Tak to bylo hnusný, " zamumlá Naruto a uraženě nafoukne tváře, "Hele... neříkám, že nepřemýšlím, ale... ale... prostě... víš ty co? Radši nic, " dokončí nakonec blonďák, co chtěl říct a s povzdechne se opět posadí. Prohrábne si rukou svoje blonďaté vlasy čímž si je trošku rozcuchá, ale momentálně je to ta poslední věc, která by ho zajímala.

"Tak odpočívám jezdím na koni nebo jen odpočívám na zahradě." Odpoví. "Když myslíš
"Takže spíše takové rekreační věci, " kývne hlavou Sakura. Vlastně si tohle myslela, "No vidím, " řekne blonďák a povzdechne si. Podepře si rukou hlavu, "Stejně... je to zvláštní, " zamumlá Naruto naprosto mimo téma a zamyšleně kouká do plamenů v krbu před sebou.
"Dá se to tak říct...Klidně se ptej dál....." Šeptne. "Co je zvláštní?"
"Přemýšlím na co se tě ještě zeptat, " odpoví mu růžovláska, "Dobře... měl si někdy nějaké zvíře? Nemyslím teď koně a takové... ale třeba psa... kočku, " zeptá se potom. "Hm?" koukne na něj Naruto, "Musíš taky přemýšlet... nejsi hloupý na to přijdeš, " mrkne na něj Naruto a ušklíbne se.
"Ne ne to jsme nikdy neměli s bratrem." Odpoví. "Vtipný..."
"A chtěl bys?" zeptá se ho, "Čistě teoreticky samozřejmě..." pokrčí rameny. "Ani ne, " odpoví mu Naruto s unaveným úsměvem na tváři, "Bavíš se snad?" podívá se na něj a zavrtí nad tím hlavou jelikož Sasuke moc pobaveně rozhodne nevypadá. "Ber to pozitivně..." začne a lehce do něj šťouchne "Alespoň máš nad čím přemýšlet, " mrkne na něho.
"Asi ne jsme vyklí že máme koně.. ale jestli by si chtěla ty tak ti cokoliv seženeme." Poví. "Ne nemám jelikož ani nad tím přemýšlet nehodlám
"V pořádku, " zavrtí hlavou Sakura, " se mnou si nemusíš dělat hlavu, " mávne nad tím hlavou, "Chci se tady nejdřív trochu rozkoukat, " odpoví mu. "Říkej si co chceš, " pokrčí rameny Naruto, "Stejně by mě zajímalo proč se pořád tváříš jako ten největší mrzout..." zamumlá, "Oba víme, že takový nejsi.. tak proč?" zeptá se nechápavě a přitom se pro změnu místo do pramenů podívá na něj.
"Když něco budeš chtít v pořádku si o to pověz když to bude v mé pravomoci dám ti cokoliv aby si byla šťastná." A pohladí tě. "Jak můžeš vědět jaký jsem hm?"
"Stačí mi to, že můžu být s tebou, " přizná a nakloní se k němu blíž. Chvilku váhá, ale nakonec ho políbí na rty. Naruto se na něj chvilku jen bez odpovědi dívá, "Nevím... ale upřímně si to myslím, " pokrčí rameny, " Kdysi sem o tobě neměl zrovna nejlepší mínění, " přizná, "ale přijde mi, že v té době jsem ještě tak úplně nerozuměl tomu, co si vlastně zač..." pokrčí ramen, " takže... tohle je prostě můj názor,"
Chytí tě jemně za ruku a vyhoupne si tě na sebe. "Copak hm? To máš na mě takovou chuť..." Zaprovokuje. "Hmmm to už je tvá věc
Sakura na něj jen vykulí oči, neschopná mu na to cokoliv odpovědět, "T-to ne... já..." zakoktá a zrudne. "Taky si myslím, " kývne hlavou blonďák. Není moc nadšený z toho, jak se situace i rozhovor změnily. Původně doufal, že bude moct prožít příjemný zbytek dne, ale teď už to zase tak růžově nevidí.
"Opravdů? Nekecej si roztomile ruda takže?" A pohladí tě po vlasech... "Hmmm.." A natáhne se
"To mě ani nenapadlo, " přizná a uhne pohledem. Docela ji překvapuje, jak Itachi pořád za jejím chováním hledá nějaké postranní záměry jakoby jí snad ani nevěřil. Naruto si povzdechne a přesune se na všechny čtyři, odkud se chytne stěny a vyškrábe se na nohy, "Myslím, že půjdu raději k sobě, aby si měl raději klid, " zamumlá,
Itachi si jen povzdechne. "Fakt na co se snažím když furt jen uhýbá..." Probleskne Itachimu hlavou... "Klidně tu zůstaň nachladíš se u sebe nemáš tam takové teplo
Povzdechne si a raději se stáhne. Je toho na ni moc, navíc je to na ni moc rychlé, "Když dovolíš, půjdu se trochu projít na vzduch, " šeptne Sakura. "Chci se prospat " pokrčí rameny, "převléct se a musím dořešit nějaké věci, "
"V pohodě jdi..." Odpoví.. "Ne budeš odpočívat teď tady a něco ti dám mám dost věci
Sakura mírně přikývne, zvedne se z postele a následně vyjde z pokoje ven, kde popojde dál od strážcí, co hlídají Itachiho pokoj a opře se o stěnu. "Ne v pohodě, " zavrtí Naruto hlavou, "Proč tak trváš na tom abych tady zůstal?" zeptá se ho poté s lehkým úsměvem na rtech.
Itachi ještě chvíli leží a když si je jistý, že už Sakuru neslyší bliskoti dveří se zvedne a začne prohledávat její oblečení.... "Prostě tu zůstaň a důvod jsem ti před chvíli řekl
Sakura se po chvilce odebere do zahrady, aby se nadýchala trochu toho čerstvého vzduchu a odreagovala se. "Nepřijde mi, že jediné po čem bys dneska toužil by byla moje přítomnost, " pokrčí rameny.
Po nějaké době našel co chtěl. "Hmmm a pry zabít se nechci..." Poví si potichu a dýku si schová k sobě do šuplíku, která je na zámek. "Prostě tu zůstaň
Sakura si mezitím prochází tu část zahrady, kterou s Itachim předtím neprošla. Rozhlíží se kolem sebe po všech těch květinách co kolem kvetou. Naruto se na něj podívá a chvilku ho jen mlčky pozoruje, "tak dobře, " řekne nakonec a mírně přikývne.
Itachi se opět lehne a vezme si album a prohlíží si ho. Sasuke se jen usměje
Sakura se dál prochází dokud ovšem nezačne foukat poměrně studený vítr, a tak se raději vrátí zpátky o hradu. Naruto se pousměje a přejde k Sasukemu. Natáhne ruku a pohladí ho po tváři.
Itachi si dál prohlíží fotky. Usměje se a přitáhne si jej k sobě
Sakura se po chvilce dostane opět před Itachiho pokoj a po chvilce váhání nakonec vejde dovnitř. Naruto se od něj nechá přitáhnout k němu a jednou rukou ho obejme.
Itachi si to pořád prohlíží tak nezaregistroval její příchod. Taky ho objal...
Sakura ho nechce rušit a tak přejde ke svým věcem, aby si našla šátek. Naruto si opře hlavu o jeho rameno, tak jako předtím a spokojeně přivře oči
"Pojď ke mně..." Zavolá na Sakuru.... "Tě zahřeju nepotřebuješ nic kolem krku..." Šeptne když vidí, že se po část cesty chytala za krk. Začne tě hladit
"Tak dobře, " řekne nakonec Sakura a ještě se letmo podívá ke svým věcem načež se zamračí. Poté, ale přejde k Itachimu a sedne si k němu. Naruto se od něj nechává hladit, má to na něj poněkud uspávací účinek. "Co máš ještě dnes v plánu?"
Usměje se a obejme tě, přitom přes sebe a tebe přehodí deku..."Klidně se přitul..." A pohladí tě. "Ještě nevím ale ven ne
"Děkuji, " odpoví mu když přes ni přehodí deku a lehne si k němu. "Ne? No... možná, že děláš dobře... je tam hnusně, " dodá a ušklíbne se,
"Nemusíš děkovat...jsem rád, že si tady.." A položi si tě k sobě. " No jo..."
"Opravdu?" zeptá se ho Sakura a zvedne hlavu, aby na něj lépe viděla. "Navíc... jestli už nemáš žádnou práci tak můžeš být rád, že máš teď volno, " pousměje se.
"No jistě..." Odpoví v tom zaklepe na dveře služebna. Když jí Itachi pustil dovnitř položila tam táct pro dvě osoby... "Jsem rad neboj"
Sakura letmo natočí hlavu směrem ke dveřím a všimne si té služebné, jak na stůl položila tác s nějakým jídlem a pravděpodobnost i s pitím. Letmo se podívá na Itachiho jestli si byl poslat pro jídlo. "No jo... to víš, to občas nedáváš moc najevo, " zamumlá Naruto, samozřejmě nechce, aby to vyznělo jakože si stěžuje. Na jednu stranu měl tuhle černovláskovu stranu docela rád.
Itachi jen pokyne a služebna odešla. "Pojď se na jist. Nebo chceš nanrmit a byt zalezla v teploučku." A pohladí tě. "Vím no a co je na tom" A pohladí
"Nemám moc hlad, " odpoví mu, "Ale trochu si vezmu, " dodá a protáhne se, " Hmm já nevím, neměla bych tohle navrhnout spíš já tobě?" podívá se na Itachiho a pousměje se. "Nic ti neříkám, " odpoví mu Naruto s pokrčením ramen, "Nemyslel jsem to zle...samozřejmě, " dodá.
"Ty mě chceš krmit? Ale ty mi tu mrzneš. Navíc já bych tě rad nakrmil " A pohladí tě. "Já vim... A teď odpočivej..."
"No, není to zase tak strašné abych to nezvládla, " pokrčí rameny, "Ale pokud chceš, " dodá, "je to na tobě, " odpoví mu nakonec Sakura. "To taky dělám, " zamumlá Naruto. Pomalu ho začíná vysilovat i to mluvení, "Kdyby ne tak by to rozhodně vypadalo jinak,"
Usměje se. Zvedne se do sedu a přitáhne si stul. Vezme jeden talíř a nabete z něj nějaké ovoce. "Tak tady na zkus.." a da ti vidličku s ovocem ke rtům. "Jak by to vypadalo..." A hladi
Sakura se nad tím usměje a zvedne se do sedu. Přitáhne si k sobě deku a nakloní se blíž k Itachimu. Přitom si z vidličky vezme do pusy ovoce a v klidu žvýká. Všimne si, že tam je i druhá, a tak si ji vezme. Nabodne na ni taktéž nějaké ovoce - hrozen a pro změnu ho dá Itachimu ke rtům. "Kompromis, " mrkne na něho. "Pravděpodobně bych teď neseděl tady, ale trénoval... a plánoval..." odpoví mu stručně,
Usměje se nad tim a pootevře ti usta a vezme si hrozno. Itachi pak opět nabodne a dá ti opět. "Proč?
Vezme si to od něj a ona mu tentokrát nabodne jahodu. "Docela dobrý způsob ne? *poví s úsměvem zatímco mu dá jahodu před ústa. "Protože mám dost práce... to zaprvé... a zadruhé... trénink mám rád, " odpoví mu
"To jo..." A vezme si ji a taky ti dá jahodu... "Tak tě nebudu zdržovat
Sní ji a pousměje se, "No tak.. děje se něco?" zeptá se ho růžovláska když si všimne, jak se tváří. "Poslouchal si mě vůbec?" zachraptí Naruto. Trochu se od něj odtáhne a odkašle si. Potom se zase vrátí zpátky. "Momentálně jaksi nejsem ve stavu k tomu, abych tady pobíhal kolem.."
"Ne proč si to myslíš.." A da ti dalši. "Jasne
"Um..." raději nejdříve pokouše jahodu a potom se rozhodne mu odpovědět: "Protože se mi zdáš takový... nevím.. něco mezi smutným a zklamaným, " odpoví mu. "Navíc.. je mi tu dobře, " dořekne Naruto. Možná, že by i nakonec skončil u své práce kdyby ho předtím Sasuke neprosil, aby zůstal. Něco v jeho očích ho donutilo zůstat a teď toho rozhodně nelituje.
"Aha...neměj obavy nic to neni...." A da ti kousek bananu. "Nemas hlad
"Řekni mi o co jde chci to vědět, " řekne odhodlaně a přitom se natáhne, napíchne na vidličku kousek hrušky a přiloží ji k Itachiho rtům. "Trochu, " přizná blonďák s přivřenýma očima a hlavou opřenou o Sasukeho rameno.
"To nech byt zatim..." A nabodne ti třešeň... "A ham.." Šeptne a polibi tě. "Tak to se brzy dočkáš...služebna chystá ovocnou mísu a donese nam ji tady."
Než stihne cokoliv namítnout, tak ji umlčí Itachiho rty. Polibek mu opětuje, "Ale i tak... potom mi to řekneš?" podívá se na něho. Naruto mírně přikývne, přitom přemýšlí jestli Sasuke náhodou není jasnovidec. "Bezva, " pousměje se.
"Potom teď se napapej.." A opět krmi. "Tak jsem měl hlad a řekl ať udělaji pro dva jelikož jsem nakevlcal, že něco řešime
"No dobře, " svolí nakonec a stejně tak i ona mu dál napichuje ovoce na vidličku."Chytré, " kývne hlavou blonďák,
"No tak uživej si volna a odpočivej..." Nabodne ti posledni kousek. "Si piš..."
"Snažím se, " šeptne a sní ho. "Ale..." začne a odloží vidličku, " i tak chci vědět o co jde " pokrčí rameny. "No, co jiného by se taky od tebe dalo čekat, " zamumlá Naruto. "Dej mi vědět až ji uslyšíš jít, " řekne k němu.
"Povim ti to za chvili..nejdriv st nam to ulehne..." A dlouze tě polibi. " Už někdo jde
"Itachi, " zašeptá mu do rtů a pak si lehne na boj, "Začínám se toho bát, " přizná když to Itachi pořád tak oddaluje. Jakmile ho Naruto uslyší, tak se od něj odtáhne a deku nenápadně hodí za sebe, přitom se pokusí zatvářit nějak soustředěně jakoby se Sasukem něco probírali.
"Nemusiš se bat..." Podá ti album. "Tu máš odpověď.." Dodá... "Takže chceš jet tu delši cestou.." Zepta se a to tam vstoupi služebna s dvemi misemi
Trochu nechápavě se na něho podívá, ale potom to otevře aby zjistila, co to je. Naruto se letmo na ni podívá, ale potom věnuje pohled opět Sasukemu, "Je sice delší, ale za to bezpečnější... bude to tak lepší, " odpoví mu.
"Ve vnitř najdeš..." A stichne.. "No to zni rozumě." A když vidi odchazet tak jeste posloucha kroky
Prohlíží si všechny ty kresby, jednu po druhé. Sice tam většinu těch lidí nezná, ale nakonec se zastaví u kresby nějaké holky s Itachim. Naruto taktéž poslouchá a potom se podívá na Sasukeho, " jsme skvělí herci, " ušklíbne se.
Itachi ji necháva a dal leži... "Zřejmě.." A poda ti misku
"To je ona?" zeptá se po chvíli a letmo se podívá na Itachiho, "Díky, " zareaguje Naruto když mu podá Sasuke misku a vezme si ji od něj.
Jen mlčky přikyvne... "Není zač zatím se najez..
"Itachi..."vydechne Sakura, odloží album na stranu, přesune se k němu a pevně ho obejme. Naruto přikývne a vezme si sousto.
"Copak??" A pohladí tě. Sasuke ud4lěla to dame
Chvilku mlčí a jen ho pevně objímá, "Mrzí mě to," zašeptá po chvíli. Narutp v klidi jí, ale najednou jako by ho přešla chuť, a tak dá misku zpět na tác.na stole.
"Nic se neděje zlato..," A hladi. Sasuke polozi taky
"Zlato.." zopakuje a usměje se nad tím oslovení. "Nemysli na to...zbytečně se tím trápíš," podívá se na něj a usměje se. Naruto se pohodlněji opře a podívá se na Sasukeho, "Víš, vlastně jsem ti předtím stejně něco chtěl...máš tu mapu?"
"Netrápím se neboj." Odpoví a přitiskne si tě k sobě. "Mám..." A vytáhne jí
"To vidím," zavrtí hlavou, "Si smutný..." šeptne. "Bezva," kývne hlavou, "Ukaž něco sem ti chtěl ukázat"
"Možná trochu..." A hladí tě. "Však jí máš."
"Vždyť to říkám," zamumlá Sakura a objímá ho, "Netrap se," Naruto si podá mapu a přejede prstem od hradu až po jedno místo, "Dohodli jsme se, že se pojede tudy a tdy se zastaví na noc"
"To není tak jednoduché.." Šeptne a hladí tě po vlasech. "To by šlo.."
"Pomůžu ti...jen mi řekni jak," usměje se a koukne na něj. "Už jsem o tom mluvil i s Itachim jen jsem chtěl, aby si to věděl i ty,"
"To je dobrý..." A objímá tě. "V pohodě hlavně, že bude klid
"Ne...chci ti nějak pomoct," šeptne růžovláska. "To bude," přikývne, "Navíc zbytek cesty je už jen krátky takže..."
"Říkám, že je to dobý tak se nehádej..." A pohladí tě. "Však jo
Povzdechne si, dojde jí, že nejspíš o její pomoc nestojí. "Fajn," odpoví mu nakonec. "No... Takže tak," řekne a odloží mapu stranou, aby ji neroztrhl.
"Nebuď hned zlá... jen nechci aby si to řešila to přejde." A hladí tě. "No jo
"Jen respektuju tvoji volbu... Nejsem zlá," řekne, "Si unavený?" koukne na něj
"Já vím... co si ztra někam spolu vyjet..." Šeptne a hladí tě. "Nejsem jen přemýšlím
"Klidně," souhlasně přikývne, "Aha," přikývne Naruto
"Dobře..." Odpoví... "Neboj...."
"Máš na mysli jakože někam dál na koni?" koukne na něj zvědavě. "Nebojím, jen se ptá,"
"Nech se překvapit, dobře?" A pohladí tě. "No dobře..."
"Tak fajn," usměje se na něj Sakura, opře se o něj, "Máš už seznam těch, kteří zůstanou během bitvy tady?"
"Uvidíš to místo se ti bude líbit..." A objímá tě. "Jo ale nech se překvapit
"Tak to jsem zvědavá,"nechá se od něj objímat a přitulí se k němu. "No spíš bych to potřeboval zapsat..."
"Klidně buď.." A objímá tě. "Nemusíš Itachi už to má
"No jo..." odpoví Sakura. "Tak se pak zeptám jeho," pokrčí rameny Naruto.
"Jo jo.." A hladí tě... "Jak chceš
Lehne si a přivře oči. Naruto se na něj koukne, "Tak nemám na výběr když mi to nechceš říct ty..."
"Prospi se.." A hladí. "Nepotřebuješ si to psát Itachi už to má
"Nejsem unavená," šeptne Sakura, ale zůstává ležet. "Potřebuju to vědět prostě," zamumlá
"To věřím, ale aby si nebyla zítra unavená...Chceš se někam ještě kouknout.." A pohladí tě. "Nepotřebuješ to zatím vědět
"Asi ani ne...teď se mi nikam nechce," přiznà. "Potřebuju...nechápeš to, " zavrtí Naruto hlavou, "Ale neboj...zjistím si to i sám"
"Dobře....."A pořád tě hladí... "Nepotřebuješ dozvíš se až bude potřeba
Nechává se. "Potřebuju...jak říkám, zjistím si to." zamumlá, "zbytečně to neřeš"
Stále hladí. "Nepotřebuješ a dost
Nakonec se posadí. "Asi si stejně najdu ten šátek," zamumlá. "Nenaštvi se, ale o tom víš úplné kulově"
"Jak si byla pryč služebna tu byla se právě zeptat na jídlo a našla ho špinavý donese ti to potom tady..." A hladí tě. "Ty víš kuloví tak se uklidni
"A z jakého důvodu se mi hrabala ve věcech?" zamračí se, " Tak si vezmu jiný" dodá. "To bylo hnusný," zamračí se
Povzdechne si. "Nehrabala se ti. Měla si ho nazemi...." Odpoví. "Ani ne jen ti to vracím..." Avezme si opět mísu
"To těžko...snad si pamatuju kde mám věci ne?" zamumlá Sakura. "Jakobych snad já někdy byl takovýhle," zamumlá Naruto
"Zlato měla si ho na zemi jak si odcházela. Zřejmě ti spadl jak si šla ke mně..." A pohladí tě. "Bohužel byl a ne jednou.."
"Nevytahovala jsem ho z tašky za tu dobu co jsem tady," poznamená. "jem jestli to nejsou,jen nějaké tvoje bludy" zamumlá
"Zřejmě ano zlato a uklidni se." Objímá tě. "Nejsou
"Jsem klidná," odpoví mu Sakura a jde si ke svÿm věcem pro druhý šátek, aby jí nebyla zima na krk. "Říkáš ty..." podotkne Uzumaki, ale dál už to raději neřeší
Povzdechne si. "Hmmm.."
"Stejně je to nějaké divné netajíš mi náhodou něco?" Zeptá se růžovláska. "Zase?" Koukne na něj pobaveně Naruto.
"Říkám ti co jsem viděl když si šla pryč..." Odpoví... "Hmmm..
"Tak proč to je rozházené jakoby se v tom někdo hrabal?" Šeptne Sakura. "Bezva..." zamumlá a povzdechne si. Následně se opět rozkašle.
"Spadlo to celé a šátek byl špinavý tak ti to vzala na vyprání tak se uklidni..." A leží... Podá ti pití. "Vypí to..."
Podívá se na něj a začne něco hledat. Naruto si dá jednu ruku před pusu a druhou si od Sasukeho vezme pití. "Dík" za hraptí mezi kašlem a napije se. Pak si ještě trochu odkašle a opře se. Pití odloží na stůl.
Itachi si jen lehne a přivře oči...Po chvíli usne. "Stačí?"
Po několika dalších minutách to vzdá a s povzdechem si sedne na zem. "Jo," kývne hlavou na souhlas blonďák. "Díky," řekne znova.
Spí... "Není zač...."
Sakura zůstane sedět a mlčky přemýšlím. "To mám z toho, že moc mluvím," zamumlá blonďák
Po půl hodině se probudí... "To bude dobrý Naru uvidíš
Sakura se na něj letmo podívá, "už si vzhůru?" Zeptá se. Naruto se nad tou zdrobnělinou usměje, "Jo..nakonec jo,"
"Zřejmě. Děje se něco..." Příjde k tobě a obejme tě. "To jsem rád.."
"Já nevím," přizná růžovláska. "To já taky...doufám, že to přejde brzo"
"Proč si smutná. No tak usměj se. Úsměv ti více sluší..." A políbí tě. "Určitě neboj
"Není mi do smíchu," odpoví mu. "No a i kdyby ne..stejně to nic nemění na mé účasti,"
"Copak se děje pověz mi to.." Pohladí tě. "Jaké zase?"
"Jen jsem asi,něco ztratila..." odpoví růžovláska. "Zamysli se...co nás ani ne za týden čeká," podívá se n něj Naruto a čeká jestli mu to dojde
"Aha....A co to bylo povíš mi to? Požádám pak bratra s Narutem aby to našli, ale musíš mi říct co to bylo a neměj strach." Šeptne ti a pohladí starostlivě. "Klid vše bude v pohodě
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Niky Niky | Web | 12. března 2016 v 10:31 | Reagovat

:D To mi připomnělo rp s kamarádkou :D Super!! Ale příště prosím zvol jinou barvu než zelenou, je to špatně vidět :/

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama