Force of commanders 23. díl

17. března 2016 v 9:00 | Mayu Uchiha a Masumi-san |  Povídky z Naruta
Tak a je tu další díl

Mayu - Sasuke
Masumi - Naruto

"Každého člověka, na kterém mi vždy záleželo tam vidím umírat...znova a znova a znova," vydechne
"Kde
"Nevím..." zavrtí nad tím hlavou, "navíc mi to nepříjde důležité,"
"No tak
"Nevybavuju si to, " zavrtí hlavou blonďák, "to místo neznám...navíc... nikdy jsem nad tím nějak zvlášť nepřemýšlel,"
"Aha...

"Stejně... byl to jenom sen, " zakončí to nakonec a podívá se na Sasukeho, kterého jemně chytne za bradu a natočí ho čelem k sobě. Potom ho políbí.
Usměje se a taky tě políbí. A obejme tě. "Pojď si ještě lehnout je noc..."
"No jo, " přikývne a přitulí se k němu, "tak dobrou, "
Usměje se a obejme tě...
Naruto si opět opře hlavu o Sasukeho hruď a v klidu poslouchá tlukot jeho srdce dokud ho to neukolíbá ke spánku.
Přivře oči taky
Naruto u něj v klidu spí, občas sebou sice trochu cukne, ale jinak celou noc prospí v klidu až do rána, kdy ho probudí první sluneční paprsky.
Itachi se probudí a sleduje spicí Sakuru v objetí. Sasuke ještě spí
Sakura v klidu leží u Itachiho v objetí s hlavou opřenou o jeho rameno a jednou rukou volně přehozenou kolem něho pro případ, že by jí chtěl během večera někam zmizet. Naruto pomalu otevře oči a podívá se na stále ještě spícího Sasukeho a usměje se. Nechá ho ještě spát jelikož ví, že je ještě brzo.
Itachi opatrně posune Sakuřinu ruku aby se mohl trochu pohnout a kouká jak spinká. Sasuke se přitulí k Narutovi a ještě spí
Sakura se trochu nespokojeně zavrtí, "Itachi?" zašeptá napůl ze spaní. Naruto ho taktéž obejme a začne ho jemně hladit ve vlasech.
"Spinkej..je ještě moc brzy.." Šeptne když Sakuru objal. Sasuke se zavrtí a hlavu zaboří do Naruta a spí
"Hmm... budeš tady?" zašeptá Sakura a přitulí se k němu. Přitom si přitáhne přikrývku těsněji k sobě, protože je jí trochu chladno. Naruto se nad tím usměje a chvilku počká než Sasuke usne. Potom ho opět pohladí po vlasech.
"Nikam nejdu neboj se..." A objímá tě. Sasuke se tulí
"Dobře, " zašeptá Sakura a ještě se snaží znovu alespoň na chvilku usnout. Naruto mu odhrne vlasy z obličeje a nechává ho spát.
Objímá... Sasuke spí
"Asi už neusnu, " zamumlá růžovláska po chvíli, "Proč ty ještě nespíš?" zeptá se potom. Naruto ho dál hladí a po chvilce se natáhne pro pohár s vodou a napije se.
"Jen jsem se chtěl napít...." a hladí tě. "Spinkej zlato je ještě moc brzy.." A líbne ti do vlasu. Sasuke se zavrtí a spí
"No dobře, " šeptne a spokojeně se usměje. Snaží se tedy ještě usnout. Naruto využije té chvilky klidu a přemýšlí nad tím, co všechno by měl dnes stihnout udělat.
Hladí tě... Sasuke se přetočí na druhý bok a zababelaší se do deky
Sakura po chvilce ještě na chvilku usne. Naruto se pobaveně podívá na spícího černovláska vedle sebe a zavrtí nad tím hlavou,
Itachi se napije a sleduje Sakuru...Sasuke se úplně zakryje a pak sebou trhne ale stále spí
Sakura dál v klidu spí, po chvilce se otočí na druhý bok. "Ššš, " šeptne pohladí ho. Když se od něj Sasuke otočil tak se zvedne do sedu.
Toho Itachi využije a vylezes postele. Sasuke sebou pořád škube
Sakura se neklidně zavrtí. Naruto chytne Sasukeho kolem pasu a přitáhne si ho k sobě, přičemž si musí opět lehnout. "Klid, " šeptne.
Itachi udělal v pokoji určite věci aby se Sakura brzo neprobudila a pak si lehl zpátky...Sasuke se přitiskne k Narutovi jak si ho přitáhne a uklidní se
Sakura se pak přitulí zpátky k Itachimu když si zase lehnul. Naruto se nad tím usměje. Je rád, že už se uklidnil. Zlehka si opět svoji hlavu o tu jeho.
Itachi jí pevně obejme a přemýšlí nad tím když jí vezme na místo jak bude reagovat. Sasuke spí a po nějaké době se probudí ale zůstává ležet zabořený v jeho hrudi
Sakura se po chvíli začne opět probouzet. "Spíš?" šeptne v tichosti se stále zavřenýma očima. Naruto to nijak nezaregistuje jelikož má svoji hlavu opřenou o tu jeho. Jemně ho přitom hladí po jeho havraních vlasech.
"Ne nespím...Děje se něco?" A hladí tě. Sasuke se nechá hladit a tak zůstal nehybně ležet
"Ne, " zavrtí hlavou, "jen se ptám, " šeptne a pomalu otevře oči. Usměje se když uvidí Itachiho. Naruto se po chvilce trochu odtáhne, aby se mohl napít. "Jak dlouho už si vzhůru?" šeptne když si všimne, že Sasuke už nespí, "Dobré ráno, " dodá poté.
"Vyspinkaná?" A pohladí tě. "Chvilku..."
"Do růžova, " odpoví s úsměvem "a ty?" zeptá se ho a přitom ho pohladí po tváří a po stále rozpuštěným vlasech. "Dobře, " šeptne Naruto, "zdály se ti nějaké špatné sny?" zajímá se, "docela si sebou škubal, " vysvětlí.
"To jsem rád...." Objímá tě... "Hmmm tak trochu, ale nic co by nebylo normální
"Hm, " pousměje se, " to já taky..." šeptne a zůstane ležet jelikož je jí u něj dobře. "Tím chceš říct, že mé sny jsou nenormální?" zeptá se ho Naruto s vyloženě pobaveným výrazem ve tváři, "Copak se ti zdálo? Chceš si o tom promluvit?" zeptá se ho se zájmem. Docela ho to zajímá.
"No já jsem.." A objímá tě... "Říkám je to úplně normální jelikož se mi to pořád vrací a je to o rodičích
"Kdy chceš dneska vyrazit? Jsem hrozně zvědavá kam mě to chceš vzít, " šeptne nadšeně. "Aha, " přikývne Naruto. Chápe co tím Sasuke myslí a ani se tomu nediví. Jeho rodiče neměli zrovna pěknou smrt. "Nemysli na to..." pousměje se poté, "Alespoň ted když jsi vzhůru"
"Po snídani půjdeme..." A hladí tě. "To se snažím
"Tak dobře, " šeptne nakonec Sakura i když by nejraději jela ihned. "Pomůžu ti se odreagovat, " usměje se Naruto a pohladí ho po tváři.
"Nepůjdeme s prázdným žaludkem.." A pohladí tě. "A jak?"
"Jo... to si říkal, " přikývne Sakura a zvedne se do sedu, "asi máš pravdu, " pousměje se. "já už něco vymyslím, " odpoví mu Naruto.
"Tak musím tě nějak uklidnit." A pohladí tě po vláskach.... "Dobře
"Jo... taky pravda, " šeptne Sakura. "Můžeme začít s tím, že tě nějak zaměstnáme... hmmm, " zamyslí se.
"Vidíš..." A kouká. "Hmm
"Jo, "přikývne a líbne ho na tvář. "Hold jak jinak, " pousměje se Sakura. "No tak.. pro změnu bys mohl mohl zkusit být trochu víc výřečnější..." ušklíbne se.
Nechá tě. "Ne
Sakura se protáhne, rozhlédne se kolem a nakonec pohledem skončí opět u Itachiho, "Opravdu mi nechceš říct kam půjdeme?" podívá se na něj, "Jo, "
"Nech se překvapit.." A pohladí tě. "Ne
"Tak dobře, no, " povzdechne si, "Jo, " zopakuje Naruto a políbí ho na rty, aby mu zabránil v namítání.
"Tak je hodná..." A opře si tě. "Ne zamumlá..
Zvedne obočí. V jeden moment jí přijde jakoby snad mluvil na koně a ne na ni. "Ale jo..." šeptne a pak se od něj odtáhne.
Usměje se.... "Ne
Zůstane o něj opřená. "Přestaň se se mnou hádat... nebo uvidíš, " poví Naruto a posadí se.
Nechává tě. "A co hm
"A ty ses jak vyspal?" zeptá se Sakura, "Provokuješ?" podívá se na něj Naruto.
"Dobře...." A pevně tě drží. "A co má být?"
"To jsem ráda, " pousměje se, "Vážně to chceš vidět?"
"To věřím..." A stále drží. "Hmmm
Přikývne a zamyslí se. "Hm hm hm hm... můžeš mi vysvětlit které z toho je ano a které ne?"
Drží tě..... "Ne
"Když chceš tedy snídat?" zeptá se Sakura, "Zase jsi protivný, " poznamená,
"Neměj strach donesou nám to tady..." A pohladí tě. "No a
"Tak dobře, " přikývne Sakura. Naruto si povzdechne, " když s tebou je to těžké, " zamumlá a odkašle si.
Natáhne se. Sasuke podá Narutovi pití
Sakura mezitím přemýšlí. Naruto jen zavrtí hlavou, "Nechci díky, " pousměje se.
Leží.... "Hmmm
Nakonec se zvedne, "zajdu se mezitím převléct, " šeptne. Naruto se zvedne na nohy a protáhne se, "Za deset minut se vrátím... můžeme se jít trochu projít třeba do zahrad... čerstvý vzduch nám oběma prospěje
"Dobře.." A leží. "Hmmmm
Sakura přejde ke svým věcem a vybere si jedny šaty. S nimi potom odejde do jiné místnosti, aby se převlékla. Naruto poté vyjde z jeho pokoje a jde rovnou k sobě, kde se převleče.
Itachi i Sasuke stále leží
Sakura se převleče do čistých šatů a rovnou si i upraví šaty. Naruto si po cestě k Sasukemu vyřídí ještě nějaké věci a potom zaklepe
Itachi čeka. Sasuke se ozve a dal leží
Sakura se po chvilce vrátí k Itachimu. Naruto vejde dovnitř a podívá se na Sasukeho, "nemáš v plánu protestovat, že ne?" zeptá se.
Itachi kouka. "Nejdu nikam
Sakura pokojde k němu. "Proč ne?" Koukne na něj Naruto.
Chyti te. "Nechci
"Copak?" Usměje se na něj Sakura. "Proč ne? No tak... procházka ti prospěje..."
"Nic vadí?" a opře si tě. "Nechci nikam zatím chodit
"Poznal bys kdyby ano, " zašeptá a opře se o něj. Spraví si pramen vlasů za ucho. Naruto rozhodí rukama a s povzdechem se na něj podívá, "Co chceš teda dělat?"
Hladí tě. "Být tady navíc mi fakt není nejlíp
Nechá se. "Já ti to říkal, " zamračí se Naruto, "tohle by se nestalo kdyby si nebyl tak tvrdohlavý..." zavrtí hlavou a zakryje ho.
Pořád hladí... "Já nejsem tvrdohlavý není mi dobře od toho krku
Sakura tak zůstává dokud z chodby neuslyší kroky. Potom se normálně posadí. "Nezapomněl sis to včera namazat?" Zeptá se ho starostlivě a přiklekne si vedle postele.
Itachi se nadtím usměje. "Ne nezapoměl
Po chvíli do místnosti se zaklepáním vejde služebná a s úklonou odloží na stůl tác se snídaní. Poté když už ani jeden z nich nic nechce, tak odejde. "Ukaž mi to," koukne na něj Naruto.
"Tak si posluž." A kouká. Sasuke sundá šátek
Sakura se natáhne k tácu a vezme si z něj pohár s vodou, aby se napila. Naruto si prohlédne jeho krku a jemně mu prsty přejede po dvou menších rankách. "Hojí se to pěkně," konstatuje,
Taky se nahne pro pití. "Zřejmě jo ale není mi dobře
Když se napije, tak pohár odloží zpátky na tác a vezme si jablko. "A si si jistý, že je to z toho?" Zeptá se Naruto. Potom se ale plácne do čela. "Já jsem, ale idiot!" Zaúpí.
"Dobrý?" Zeptá se... "Co se děje?"
"Ano," přikývne, "pročpak?" Zeptá se Sakura. "Mělo mě to napadnout dřív...jen jsem nepředpokládal, že zrovna ty budeš taková výjimka.." vydechne se smutným výrazem.
"Jen tak...." A vezme si hrozno. "Co se děje?"
"Aha," pousměje se a ukousne si z jablka. Naruto ho,chvilku jen mlčky pozoruje a potom se nadechne. "Je možné, že ti je zle z toho jedu... Nejspíš bys na něj mohl být alergický...jiné vysvětlení mě nenapadá"
Sleduje tě... "Aha...a co s tím uděláme
V klidu to pokouše, nespěchá, protože by se nerada zadusila. "No...něco...něco budeme muset..." zamumlá a poškrábe se na zátylku. "Něco vymyslím"
Kouká a u toho jí. "Ale co..."
Pomalu dojídá to jablko. "Netrap se tím, něco najdu...uvidíš..." řekne a na tváři se mu opět objeví, pro něj typický úsměv. "Věř mi"
Taky... "Věřím.."
Když ho dojí tak se opět napije. "To jsem rád...v klidu odpočívej, zkusím něco najít," řekne a zvedne se
Itachi taky dojedl. "Dobře.."
Sakura na něj počká až dojí. "Půjdeme?" Zeptá se poté s nadšeným výrazem ve tváři. "Zkus si zatím ještě odpočinout..." usměje se a pohladí ho po tváři než se rozejde ke dveřím.
"Půjdeme..." Pohladí tě. "Dobře..
Sakura nadšeně přikývne a zvedne se. Naruto vyjde ze dveří a zamíři rovnou do svého pokoje.
"Chceš jít v těchto šatech na koně?" Koukne na tebe. Sasuke leží
"Spíš si obleču to, co včera...klidně jdi zatim napřed.." odpoví mu Sakura. Naruto začne přecházet po pokoji a přemýšlet.
"Počkam běž se převléknout nebo chceš ať ti pomůžu?" Zaprovokuje. Sasuke leží
Uhne pohlede, " J-já...zvládnu to," vydechne a i s věcmi odběhne pryč. Naruto si po chvíli na stůl vyloží několik knih a začne v nich listovat.
Posadí se a čeká. Sasuke odpočívá
Sakura se po chvíli vrátí k němu, ale zůstane stát ve dveřích. "Můžeme?" zeptá se.
"Jo
"Bezva..." usměje se a za ruku ho vytáhne z místnosti a zamíří si to ven. Naruto mezitím prolistoval už několik knih, ale pořád nenašel něco, co by ho plně uspokojilo. Přece jenom vzhledem k tomu, že Sasukemu je pořád hůř a hůř, tak moc času nemá. Navíc neví jaké účinky by to přesně mohlo mít. Na to, že by ho to mohlo i zabít raději ani pomyslet nechce.
Usměje se a nechá se vláčet. Sasuke má ruku na krku a leží
Sakura před schody trochu zpomalí a vyjde s ním ven a zamíří ke stájím.
"Dávej pozor
"Neboj se, " uklidní ho Sakura a před stájemi ho pustí. Zamíří si to rovnou ke své klisně. Naruto nervózně ťuká prsty do stolu a přitom přemýšlí. Nakonec se zvedne a přejde ke skříňce, ve které má uložené různé bylinky. Sedne si před skříň do tureckého sedu a prohlíží si, co všechno tam má.
Usměje se a pozoruje tě. Sasuke se zvedne a vezme si mastičku a pomalu si to natírá
Sakura popojde až k ní a pohladí ji po hlavě, krku a nakonec ji opatrně obejme. Naruto si po chvíli povzdechne a rozplácne se na zemi. Má pocit, že se mu z toho všeho snad zavaří mozek.
Itachi dá svému koni jablko..pak si ho nastrojí a pohladí ho. Přitom sleduje Sakuru. Sasuke jak to ma natřené se zvedne a jde na chodbu a jde k Narutovi
Sakura si vleze k ní a pokusí se ji nastrojit, co se jí nakonec po několika minutách povede. Naruto si promne obličej zatímco leží na podlaze. Po chvíli se, ale opět rozkašle.
Itachi si nasedne na koně. Sasuke dojde k Narutovi a zaklepe mu na dveře
Sakura se po chvilce také vyškrábe do sedla. "Můžeme?" zeptá se. Naruto přes kašel nemůže odpovědět a nakonec se na zemi přetočí do sedu. "Dále, " zamumlá po chvíli.
"Můžeme." Odpoví.... Otevřel jsem si dveře a přiběhl hned k Narutovi. "Jsi v pořádku.."
"Bezva... pojedu za sebou, " přikývne Sakura. "Co tady děláš? Říkal jsem ti, že máš ležet, " zamumlá místo odpovědi.
"Půjdeme spolu..." A výjde ven.... "Bál jsem se o tebe
Sakura pobídne koně a po chvilce dožene Itachiho. "Je to daleko?"zeptá se potom. "Opravdu? Proč?" šeptne a napřímí se. "Říkal jsem, že se vrátím,"
"Uvidíš..." Odpoví. "Já vím ale i tak...."
"No dobře..." řekne a pevně se drží uzdy zatímco jede dál. Naruto se pousměje, "No vidíš, že jsem v pořádku... A co se týče tam toho.. zatím jsem toho moc nenašel,"
"Neboj..." Odpoví. "Aha..
"Nebojím, " zavrtí hlavou, " jen se cítím trochu nejistě, " vydechne. "Ale... vlastně... teoreticky by tu jedna možnost byla..." řekne po chvíli. "Jenže k tomu abych to mohl umýchat bych potřeboval trochu toho jedu..." zamračí se.
"Dobře..." Odpovím a jedu... "Tak si ho ven jestli máš čím si vzít krev
Jede vedle něj a přitom se kouká kolem sebe. "Jo, něco určitě najdu..." přkývne
Jede dál ale tak aby si nespadla. "Jsi v pořádku?" Zeptá se. Sasuke se jen kouká
"Neboj se, jsem..." usměje se. "Jen se bojím, že spadnu, " šeptne. Naruto se po chvíli zvedne. Podá si čistou látku, lahvičku a dýku. S tím se vrátí k Sasukemu a natáhne ruku k jeho ruce.
"Tak zastav..." Když jsme zastavili. "Narovnej se a nebuď stuhla a uvolněně seď a drže jí.." Poví a kouká jestli to uděláš. Podá ti ruku a čeká aby sis mohl vzít
Sakura zastaví, "Snažím se, ale... nevím není to tak jednoduché..." zavrtí hlavou. Naruto ho opatrně řízne a nechá krev stéct do lahvičky. Potom mu ruku převáže.
"Zvládneš to ale musíš mi věřit..." Poví. Sasuke jen kouká
"No dobře..." šeptne a zkusí se tedy narovnat a zároveň nesedět tak ztuhle. Naruto se na něj zadívá, " V pořádku?" zeptá se ho.
"Tak a uvolni se. Otěže vem s lehka a pobídni jí k chůzi." Poradí ti. "Jo dobrý..
"Dobře..." šeptne a pomalu ji pobídne. "Dobře, " přikývne Naruto a pohladí ho po tváři
"Tak co není to lepší..." A jde vedle tebe. "Možná tak napít
"Docela, " přikývne, Naruto se zvedne a pak mu podá pití.
"Teď jí pobídni do klusu..." Itachi ti to ukáže a pak se zastaví. "Děkuju
Sakura se na moment zatváří zděšeně, ale udělá to. "Není zač.. možná by sis měl lehnout... měl bys odpočívat"
"Neboj a pojď..." Poví. "To je dobrý
"Jedu, " přikývne a po chvilce ho dožene. "Si bledší než obvykle... nevypadáš moc v pohodě."
"Vidím tak pojeď.." A jede v poklusu se svým koněm. "To je že sis bral krev
Pobídne ji a srovná s Itachim tempo. "No to mi došlo.. tak alespoň seď ať se tu nesesypeš,"
Pořád máš pocit, že spadneš?" A pak spomalí a vezme tě za ruku. "Neboj
"Jo.." vydechne a když ji Itachi chytne za ruku tak tou druhou pevněji sevře uzdu. "Bojím, " zamumlá Naruto.
"Neměj ho...." Šeptnu..." "Neboj se...."
"To nejde..." zavrtí hlavou Sakura. "Nemůžu se nebát.." namítne
"Ale jde..." A přetáhne si tě k sobě, že sedíš bokem. Chytí uzdu tvé klisny a jde. Sasuke pak obejme Naruta
Sakura překvapeně vyjekne a pevně se ho chytne. Naruto se na něj trochu překvapeně podívá, ale i on ho obejme. "Co se děje?"
"Neboj se no tak...chyť se mě.." A libne ti do vlasu. "Vadi ti to?" A opře se o tebe
Chytne se ho kolem pasu a drží se ho, aby nespadla. Naruto zavrtí hlavou, "to ne," šeptne a pohladí ho.
"Drž se.." A libne ti. "To jsem rád
"Neboj," usměje se. "Jo...si unavený?" Zeptá se.
"Bojím..." A jede.. "No trošku
"Nemáš čeho," usměje se. "Tak si pojď lehnout..."
"Mam.." Drzi. Sasuke lehne
"Jsem u tebe... a držím se..nespadnu, nebok," šeptne a políbí ho. Naruto ho přikryje, "třeba se ti povede i usnout,"
Usměje se... "Možna
Sakura u něj zůstane v klidu sedět a drží se ho kolem pasu. "Jak je to ještě daleko?" Zeptá se. "No zkusit to můžeš ne?" Usměje se na něj Naruto.
"Co nelibi se ti vyjíška?" Zepta se a jedou dal zhruba za hodinu dojedou na misto. "No dobře
"Líbí," odpoví, "už jsme tady?" Naruto se usměje, "jsem rád, že neprotestuješ,"
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama