Force of commanders 26. díl

23. března 2016 v 16:00 | Mayu Uchiha a Masumi-san |  Povídky z Naruta
Tak a je tu další díl

Mayu - Sasuke
Masumi - Naruto

"Nic
"No to vidím," zavrtí nad tím hlavou. "Nemyslel jsem tím nic špatného..." dodá poté a opět se podívá před sebe.
"Ja vim o mě se nestrachuj
Mírně přikývne. "Sám víš, že to nejde," vydechne a přitom pozoruje cestu před sebou. Snaží se soustředit na to, co má nastat a ne na to, že žena, do které se zamiloval je teď někde sama. Sice tam s ní nechal část gardy, ale i tak.
"Klid neboj se o Sakuru
"Je to na mě tak vidět?" Zeptá se s pohledem upřeným před sebe. "Jen...nevím nemám z toho dobrý pocit..toť vše," odpoví

"Jde to vidět a neboj se nic se ti nestane. To jsem slíbil i jí....A všiml si toho i Naruto už dlouho jsem tě takového neviděl"
Itachi přikývne. "Nikdy by mě nenapadlo...že bych si ještě někoho našel...vždyť víš... po tom co se stalo Ayame..." odmlčí se.
"To jo...
"Jednou si taky najdeš někoho kdo pro tebe bude znamenat vše... uvidíš...potom mě pochopíš," usměje se
"Hmmm..." a jee vedle něho. "Co by dělal kdyby to věděl..." Probleskne mu hlavou
Itachi už na to nic neřekne. Po chvíli změní směr a jede k místu, kde by se pred nimi měl brzy objevit sráz. Už z dálky jdou slyšet zvuky boje. " tady se rozdělíme," řekne tak, aby ho slyšeli. Luskotřelci pokračují ke srázu a Itachi vyjede jiným směrem, aby se dostal z druhé strany a mohli je tak chytit do pasti.
"Dobře..." A taky se rozjede kde slyší boj a z dálky už vystřelí dva šípy
Itachi zahne v pravo. Octnou se mezi dvěma obrovskými skalami, kde ke vskutku poněkud málo prostoru. Vidí, jak jejich směrem ustupuje nepřítelova armáda. 'Naruto to očividně zvládnul,' probleskne mu hlavou, i když o svém blonďtém veliteli ani na moment nepochyboval.
Sasuke dojde kde má..
Itachi se stejně jako zbytek armády vrhne do boje ve snaze dostat se přes ně až k druhé polovině jejich armády, kde by měl být i Naruto.
Sasuke to sleduje a když vidí, že si Itachi nedává pozor střelí tam kde je a právě včas to trefí upíra
Itachi se otočí zrovna ve chvíli, kdy se upír vedle něj skácí k zemi se šípem, který mu prorazil krk. Letmo se zadívá směrem k Sasukemu a kývne hlavou na znamení vděku.
Sasuke dále sleduje okolí...jeden se opět chystal na Sasukeho ale ten ho zasáhl kopancem a pak z ruky vystřelil šíp a dál sledoval Itachiho a i Naruta měl dobře na dohled. Jak spatřil, že jde i po něm jeden vystřelil i Narutovým ale i Itachiho směrem
Naruto sebou trochu trhne když se kousek od něj k zemi sesune jeden z nich. Letmo se zadívá kolem a všimne si Sasukeho. Je rád, že ho vidí živého. Opět se po jednom z nich ožene mečem, přitom pokaždé když se dostane k nějakému upírovi se jeho tělo snaží i spálit. Ve všem tom chaosu to ale není možné vždy.
Sasuke dále dává pozor co se kolem děje a opět střílí k Itachimu...Ovšem jak vidí, že jdou dva na Naruta vystřelí i k Narutovi dva a zasáhne cíl to i u Itachiho
Naruto by mu nejraději připomněl, že by si měl hlavně dávat pozor na to, co se děje kolem něj. Pomalu se probojovává skrze nepřítele. Nikdy by ho nenapadlo, že se tolik nadpřirozených bytostí spojí,aby mohli společně bojovat proti nim. Jen koutkem oka si všimne, že se jeden z nich odebral i k Sasukemu, který momentálně sestřeluje ty, kteří jsou poblíž krále. Také proto si vytáhne dýku, kterou měl doteď za páskem, a tak ji rychle hodí. Dýka se zabodne přímo do krku skřeta, který stál za Sasukem.
Otočí se a oddechne si jak skřet padne. Vytáhne z něj dýku.... "Hej chytej..." Hodí mu jí zpátky... "A pozor za tebou.." Zavolá... A on skopne dalšího...Pak trefí dalšího a dalšího a pak se vrhne na ty co jdou po Itachim
Naruto ji opatrně chytne, aby se ještě sám neřízl a rovnou se otočí. Přitom se po nich ožene dýkou když už ji měl rovna v ruce. I přestože se snaží, tak moc z nich neubývá. Pořád jich je mnoho... Ví, že by se o ně mohl zkusit postarat pomocí magie, ale vzhledem k tomu, že je zde tolik lidí, tak nechce riskovat.
Sasuke se zase dostává postupně k Itachimu a opět mu zachrání krk
Naruto se ohlédne, aby zjistil jak jsou na tom ostatní. Vidí, jak seshora létají šípy od jejich lukostřelců. Itachi bojuje s několika skřety, "pozor, " řekne po chvíli Sasukeho směrem a strhne ho na stranu dřív než ho přepůlí obrovská sekera jednoho trola.
Oddechne si ale pak sebou šlehne na zem a praští se
Jakmile Itachi ucítí, že se Sasuke hroutí k zemi, tak nejenže ho pořád drží za tu ruku, za kterou ho i strhnul na stanu, ale natáhne k němu i druhou. "Sasuke?" zavolá na něj. Částečně přitom, ale sleduje okolí. Naruto si všimne, co se stalo. "Sasuke!" vykřikne a je ho slyšet i přes všechnu tu bitevní vřavu. Rozběhne se jejich směrem ovšem než dojde k Sasukemu, tak se nejdřív vrhne na toho trola.
"Dobrý brácha neměj strach jsem v poho jen se mi začala motat hlava...
"Motat hlava?" zeptá se Itachi nevěřícně, tohle se mu ani trochu nelíbí. "Neměl jsem tě brát, " zavrtí nad tím hlavou," ne potom co se ti stalo..." odmlčí se. "Měl by ses přidat nahoru k lukostřelcům... tady je to pro tebe příliš nebezpečné, " řekne a pomůže mu opět na nohy. V zápětí ovšem i s ním ucukne strnou když chvilku na to na místo, kde stáli dopadne mrtvý trol.
"To je dobrý neměj strach..."
"Sasuke, co když se to stane znova a nikdo nebude poblíž?" zavrtí hlavou Itachiho zatímco sejme jednoho, co se k nim už už vrhal.
"Jsem fakt v pohodě klid brácho. Už to přešlo..." A v tu chvíli z ruky vystřelí na jednoho skřeta s upírem s ruky něco jak oheň, ale mělo to podobu šípu..
Itachi si jen povzdechne a pustí jeho ruku. "Varuju tě... jestli se ti ještě něco stane, tak tě vlastnoručně odsud odtáhne, " podotkne. V tu chvíli se k nim přidá i Naruto, který opodál všechno poslouchal zatímco se staral nepřítele, kteří by se snad chtěli dostat k nim.
"Hele jsem tu od toho aby se tobě nic nestalo tak tu ty po mě nepyskuj nebýt mě tak si už tak deset minut tuhej"
"Sasuke, " sykne Itachi a povzdechne si, " Oba moc dobře vím, že by ses měl především starat o sebe... říkal si, že moc dobře víš, co máš dělat, ale moje náznaky si evidentně tak dobře nepochopil," zavrtí hlavou Itachi a trochu poodejde dál k dalšímu nepříteli. Naruto na krátký okamžik položí Sasukemu ruku na rameno, "Nech to být, " šeptne.
Sasuke si jen povzdechne a pak koukne na Naruta... Opře se hlavou ojeho rameno.... "Už mě fakt štve.." Šeptne
"Klid... to nic není... jen má o tebe starost... stejně jako já." zašeptá a chvilku ho ta nechá. "Čím rychleji to tu dokončíme, tím rychleji se budeme moc vrátit..." šeptne mu pak a pohladí ho po vlasech. Ví, že v tomhle zmatku je malá možnost, že by si jich někdo všimnul. "Tak pojď..." usměje se, " přece se nenecháš jen tak něčím rozhodit,"
Rozhlídne se a jak vidí, že už zbývají jen ta várka před Itachim tak napne luk a vystřelí tři šípy za sebou...Pak přijde k Itachimu a strhne ho na bok.... "Teď Naruto"
Naruto se pousměje a s mírným přikývnutím použije magie na vytvoření plamenů, které pošle přímo proti nim.
"Ty si fakt dřevo brácha..." A položí mu ruku tam kde ho trochu zranili. Když se soustřeil zranění se mu hojilo a pak ho pustil... "Tak a můžeme se vracet
"A o tomhle si mi chtěl říct kdy?" zeptá se když mu Sasuke zacelí ránu, "Ale díky..." vydechne.
"O čem zase proboha....."
" O tomhle..." poukáže na místo, kde měl ještě před chvíli zranění,
"A co s tím
"Ne raději nic, " zavrtí Itachi hlavou, nechce se s ním zase pohádat. Místo toho se pomalu zvedne a pomůže na nohy i Sasukemu.
"Co je na tom? Tohle umiš i ty jen na to musis prijit
"Dobře, " přikývne Itachi a zavrtí nad tím hlavou. Nechápe, proč mu to Sasuke neřekl dřív, ale raději to nechá být. Přitom se rozhlédne kolem.
"Nic tu už není bráško....Ale jsem rád, že si měl jen menší zranění..." A obejme ho..
Itachi ho také pevně obejme a usměje. "Díky tobě..."
"To je v pohodě
Itachi se od něj trochu odtáhne a dvěma prsty ho ťukne do čela. "Stmívá se...měli bychom posbírat raněné a vyjet zpět," řekne poté
"Fajn
Itachi přikývne a napřímí se. "Ty se raději drž stranou, aby se ti zase nezatočila hlava," řekne zatímco on vyjde na pomoc ostatním.
"No jo furt
Itachi se jen pro sebe usměje a pomáhá s raněnými. Naruto sebou vede jednoho, co má zraněnou nohu. Dovede ho k jeho koni a pomůže mu do sedla. Když se. Ujistí, že to už zvládne, tak popojde k Sasukenu. "Dobrý?" Zeptá se ho.
"Jo neboj
Naruto přikývne a na chvilku se opře zády o skálu. "Dobře," vydechne
"A ty si v poho
"Jo, nic mi není," zamumlá s přivřenýma očima. Potom se zase napřímí a přejde k němu.
"Dobře..."
Naruto se rozhlédne kolem. "Myslím, že můžeme jet..." zamumlá když vidí, že už se všichni vracejí. Otočí se a zapíská.
"Hmmm
Chvilku čeká a po chvilce k němu přiběhne jeeho kůň. Naruto se usměje a pohladí ho po hřívě.
Mlčí
"Jdeš?" Zeptá se Sasukeho a podívá se naa něj.
Hmm
Povzdechne si a vyhoupne se do sedla. "No tak pojď"
Hmm
"Co se děje?" Zeptá se ho a přitom z něj nespouští pohled.
"Nic...
"Tak pojeď..nebo se snad netěšíš zpátky?"
"Hmm
Naruto si povzdechne. Vážně by ho zajímalo, jak je možné, že Sasuke mění nálady takhle často. Nakonec tedy jen pokrčí rameny a podívá se kolem sebe. Většina lidí už byla připravena k odjezdu.
Je mu to fuk
"Sasuke, jedeš?" zavolá na něj Itachi když si všimne, že jeho bratr nevypadá, že by se někam chystal
"Hmmm
Itachi poté vyjede a Naruto tam počká na Sasukeho než i on nasedne, aby mohli konečně také vyrazit.
Má to někde
Naruto na něj trpělivě čeká, "Sasuke?" zavolá na něj po chvíli jelikož slunce se už nebezpečně přibližuje k obzoru tudíž bude jistě brzy tma, "Pojeď... jestli tedy nechceš abych tě tam odtáhnul vlastnoručně,"
Hmm
Naruto nakonec s povzdechem seskočí opět na zem a přejde k Sasukemu. Ruce mu položí na ramena. "Halo? Země volá Sasukeho... co je s tebou?"
"Nic
"Tak proč tady jen tak stojíš a koukáš do prázdna? Navíc... vypadá to jako kdybys mě vůbec nevnímal,"
"No a
"Dobře takže ještě jednou... řekni mi co s tebou je.." podívá se na něj, "Je konec Sasuke... skončilo to... můžeme se v klidu vrátit domů.... tak proč... proč se chováš takhle?" zavrtí nad tím nechápavě hlavou,
"A co s tím
"mohl bys mi prosím odpovědět na otázku?"
"Už jsem odpověděl
"Ne, neodpověděl si proč se takhle chováš..." odmlčí se, " Celou tu dobu se chováš normálně a teď tohle? Co se stalo?"
"Nic
"tak proč se takhle chováš?" zavrtí nad tím hlavou,
"No a
"Jak no a? Proboha vzpamatuj se! Vidím, že tobě je to úplně jedno, ale lidi kolem tebe o tebe mají třeba strach víš?! Zvlášť když se najednou chováš takhle, " řekne a spustí ruce podél těla. Smutně se otočí ke svému koni s pohledem upřeným na zem. "Pojeďme... zbytečně ztrácíme čas,"
Hmm
Zavře oči. Skutečně je tohle to jediné co mu na to řekne? Zhluboka se nadechne a vydechne, aby se trochu uklidnil, "Chováš se jako idiot. " pronese po chvíli ticha načež se k němu otočí. "Jedeš po dobrém nebo máš v plánu protestovat?"
Hmm
"Fajn!" sykne načež ho chytne za ruku a vezme ho ke svého koni, kam ho také vysadí a vyhoupne se do sedla za něj. "Jak chceš, " zamumlá poté. Ruce mu do kolem pasu, aby nespadl a chytne uzdu. Přitom pobídne koně, aby dohnali ostatní.
Zastaví ho a seskočí dolů a jde si kam chce
"To si snad děláš srandu, " zamumlá. Seskočí na zem a Sasukeho strhne pod sebe na zem, přičemž mu chytne ruce za hlavou, "Co to sakra děláš?!" podívá se na něj s naprosto nechápavým výrazem. Nedokáže si vysvětlit, proč se teď začal chovat takhle.
"No a? Nech mě být...chci být prostě tady a to vám může být jedno
"Ne nemůže protože je to divný, " zavrtí hlavou, "Nenechám tě tady samotného..." odmlčí se, " řekni mi co se stalo?"
"Nic a teď mě nech být..." Zasičí
"Ne, " pokrčí jednoduše rameny přitom mu kouká do očí, "Tak.. proč?"
"Prostě proto
"To není odpověď, " zavrtí hlavou Naruto, "Chci vědět proč se takhle chováš? Stalo se snad něco mezi tebou a Itachim?"
Hmm
"Sasuke..." povzdechne si, "No tak... víš, že mě to můžeš říct..."
"Hmmm
"Sasuke no tak mluv se mnou..."
"Není o čem a nech mě teď
S povzdechem se posadí vedle něj, " Tak si jdi když chceš," rozhodí rukama, "Utíkat od problému... vážně úžasný nápad," zamumlá
"Taky, že půjdu..." Zvedne se a jde opačným směrem
Protočí očima, pomalu se zvedne a přitom přejde ke svému koni, vyhoupne se do sedla a pobídne ho.
Jde dál
Naruto se zastaví až v táboře, kde jde rovnou k sobě do stanu jelikož dál vyjedou až ráno
Sasuke se natáhne a kouká na nebe
Naruto ze sebe pomalu sundá zakrvácenou zbroj a prohrábne si vlasy. Posadí se na postel a opře si hlavu.
Leží
Přestože se snaží, jak jen může, tak se mu pořád do hlavy vtírají myšlenky na Sasukeho.
Leží
Po chvíli začne přecházet sem a tam. Přemýšlí jestli udělal dobře, že ho tam jen tak nechal, aby si šel svojí cestou.
Kouká na nebe
"Měl bych ho jít hledat?" zeptá se sám sebe po chvíli. Nakonec se, ale rozhodne, že ho ještě chvilku nechá.
Stále kouká
Naruto po chvíli vyjde ven ze stanu, aby se mohl trochu odreagovat.
Leží
Naruto prochází vojáky a přitom hledá své přátele, vlastně chce i zjisti, jak jsou na tom ostatní.
Přemýšlí
Jakmile najde ty, co potřeboval, tak pomalým krokem dojde trochu dál od táboru kde zvedne ruku a hvízdne. Na ruku se mu snese jestřáb. S úsměvem ho pohladí po křídlech a připevní mu na nožku vzkaz. Následně ho pošle najít Sasukeho.
Pořád přemýšlí
Naruto se potom vrátí do stanu jelikož se mu udělalo trochu zle. Jestřáb mezitím hledá Sasukeho, ke kterému se potom snese dolů.
Podívá se na něj a vezme si to...přidělá mu ovšem prázdný
Jakmile mu jestřáb předá vzkaz, ve které je prosba, aby se vrátil, tak počká až mu Sasuke přiváže odpověď a potom vzlétne.
Zůstává na místě
Naruto si u sebe lehne na postel. Nějak to na něj všechno padlo.. už to bylo dlouho, co takhle ve velkém množství používal svoji magii... a i když to nakonec trochu omezil, tak si to teď přesto bere daň. Po chvíli do jeho stanu vletí jestřáb. Odváže mu z nožky papírek, který je ovšem prázdný. Bodne ho přitom u srdce. Přece jen jediné co z toho vyčte je to, že mu nestojí, ani za odpověď.
Sasuke dál přemýšlí
Naruto se otočí na bok. Nezáleží mu na tom, že je pořád od krve. Pomalu přivře oči. Po chvíli se s námahou zvedne a pomalu vyklopýtá ven ze stanu ke svému koni, aby ho vyjel hledat. Přece jen je už dost tma.
Leží
Chytne se svého koně a pomalu se vyškrábe do sedla. Pevně se chytne a pak ho pobídne, aby vyjel stejným směrem odkud před nějakou dobou přijeli. Na dotazy ohledně toho kam jede neodpovídá.
Leži a kouka na nočni oblohu
Jede, kolem sebe toho moc nevidí, ale spoléhá se na svého koně, že ví kudy. Po chvíli přijede na místo, kde se odehrála ta bitva a zahne na druhou stranu, kde si po chvíli všimne někoho, jak leží na zemi. Na moment ztuhne. "Sasuke?" osloví ho
Ignoruje to a kouká na oblohu
Zamyslí se jestli ho ignoruje nebo jestli se mu třeba něco nestalo... proto taky seskočí z koně a pomalu k němu přejde. Lehne si vedle něj, "Pořád sis to nerozmyslel?"
"Nemám proč
Ušklíbne se. Dokázal by mu minimálně jeden důvod říct... ale přesto ví, že na tom mu nejspíš už stejně nezáleží. "Měl by ses vrátit... a odpočinout si abys byl připravený na to, že se zítra vracíme... no tak,"
"Ne nejdu nikam. Vy si klidně jděte
"Ani já a ani Itachi bez tebe nikam nepůjdeme... řekneš mi už konečně co ti je?" zeptá se ho s nadějí v hlase, že se mu tentokrát konečně svěří.
"Prostě nejdu si jděte. A mě dejte pokoj
"Proč si takovýhle? Neviděl jsem, že by se ti stalo něco, co by tě donutilo k takovémuto chování..." šeptne a pomalu se přetočí na bok.
"No a prostě nejdu jděte si sami
"Nenecháme tě tady, " zopakuje a přitom natáhne ruku a pohladí ho po tvář, "no tak..."
"Ne nejdu máte smůlu
"Jak myslíš....stejně věřím tomu, že nakonec změníš názor," vydechne,
"Ne
"Uvidíme..." pokrčí rameny, "Řekneš mi alespoň jestli je to kvůli mě?"
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama