Květen 2016

Broken bonds 29. díl

31. května 2016 v 9:00 | Mayu Uchiha a Masumi-san |  Povídky z Naruta
A další pokračování
Mayu - Sasuke
Masumi - Itachi

"Tak si jdi pro ty věci... promluvím si s ním potom... stejně tu teď není tvoje třída, "podotkne když nikde nevidí toho blonďáka. Přece jenom ví, že to už nějakou dobu je, kdy došel Sasuke k němu do nemocnice tudíž už asi mají dávno jinou hodinu.
"Dobře.." Zamiři si pro věci kde se rovnou převlikne...Pak dojde k tobě

Broken bonds 28. díl

29. května 2016 v 8:00 | Mayu Uchiha a Masumi-san |  Povídky z Naruta
A další pokračování
Mayu - Sasuke
Masumi - Itachi

"Sasuke... možná by to pár minut trvalo, ale s někým po pádu nemůžeš hýbat... obzvlášť když si stěžuje na bolest..." podívá se na něho. Skutečně nechápe jak mohl být jeho bráška, tak lehkomyslný. Jen doufá, že to dobře dopadne. "Určitě to bude chtít CTčko a rentgen," řekne k Sakuře a ošetří jí alespoň ty oděrky, a tak. Potom nechá sestřičku, aby vypsala žádanky.
"Vzal jsem ji tak jak by brala sanitka.. Ještě se rozčiluj navic jsem ji to byl dlužny

Broken bonds 27. díl

27. května 2016 v 7:00 | Mayu Uchiha a Masumi-san |  Povídky z Naruta
A další pokračování
Mayu - Sasuke
Masumi - Itachi

"Hi, Sasuke," pozdraví ho blonďák hned jak se k nim černovlásek přidá. "So... you are finally here... Are you looking forward to your first day at this school?" Zeptá se ho zatímco se pár kluků omluví, že musí ještě někam skočit tudíž on tam zůstane sám jen s holkama a Narutem. Sakura ho chvilku mlčky pozoruje, s úsměvem na rtech, potom, ale drkne do Naruta, který to po chvíli nechápavého zírání pochopí. "Oh.. sure.. Sasuke... that´s Sakura... and this is Hinata, " představí mu obě děvčata.
"But yeah forward, thanks for asking..." Usměje se na holky... "Hi I´m Sasuke..." Podá jím ruku
"It is really nice to finally meet you, Sasuke," odpoví mu Sakura když přijme jeho ruku a usměje se. "Naruto told us about you..." podotkne. "Yeah, nice to meet you," pípne Hinata když si s ním potřese rukou. "So.. do you know with who you are going be in the class?" zeptá se ho potom růžovláska. Původně si myslela, že tenhle školní rok bude nic moc... ale teď to začíná být zajímavé.

Broken bonds 26. díl

25. května 2016 v 5:30 | Mayu Uchiha a Masumi-san |  Povídky z Naruta
A další pokračování
Mayu - Sasuke
Masumi - Itachi

"Klid... uklidni se..." Postaví se před něho.. "No tak chytni mě na chvíli a věř mi... Aspoň dokud jsme tu sami..." A natáhne k tobě ruku
Chvilku ho pobaveně pozoruje. Docela se mu na zemi zalíbilo. Chytne se jeho ruku a na chvilku přemýšlí nad tím, že by si ho stáhnul k sobě. To, ale téměř ihned zavrhne a s jeho pomocí se zvedne. "Díky, " řekne, ale jeho ruku radši zase pustí, aby nešel k zemi i on.
"No tak chyť se mě, bráško... Věř mi... Pomůžu ti..." Když se ale k tomu nemá vezme ho za ruku a jede s tebou opatrně. "Neboj se no tak a uvolni se

Broken bonds 25. díl

23. května 2016 v 12:00 | Mayu Uchiha a Masumi-san |  Povídky z Naruta
A další pokračování
Mayu - Sasuke
Masumi - Itachi

Sasuke nad tonem z hrozi a vypne na chvili mikrofon.. "No to ne braško zkus na ni něco" Poda mu telefon
Itachi se zděsí ještě víc když mu Sasuke podá telefon a vezme si ho od něj. Bezradně ho pozoruje načež si odkašle. "Ehm, Karin? Tady je Uchiha Itachi... Sasukeho starší bratr..." představí se. V ten moment si, ale musí oddělat telefon od ucha protože Karin začne neskutečně vřískat. Jejím slovům tak úplně nerozumí, ale je mu jasné, že mu vyčítá jeho odchod. Povzdechne si a podívá se na Sasukeho pohledem ´Tohle nebyl dobrý nápad
Uděla psi pohled... A kouka jestli je u něj misto a stoči se do klubička k tobě

Broken bonds 24. díl

21. května 2016 v 11:00 | Mayu Uchiha a Masumi-san |  Povídky z Naruta
A další pokračování
Mayu - Sasuke
Masumi - Itachi

"To sem rad bo ji nemusim no vsechno je mozne
Pobaveně se na něho podívá, "neboj se...neřekl bych, že je to možné," podotkne a zavrtí nad tím hlavou. Navíc... nedovolil by jí, aby mu sahala na jeho Sasukeho.... jeho Sasukeho... zní to zvláštně. Zavřít nad tím hlavou, "možná... že bys měl příště pracovat na tom, aby jste mohli zůstat alespoň přátelé... přestane tak do tebe něco hustit... ale bude ti na blízku," zauvažuje nahlas.


Broken bonds 23. díl

19. května 2016 v 10:00 | Mayu Uchiha a Masumi-san |  Povídky z Naruta
A další pokračování
Mayu - Sasuke
Masumi - Itachi

"Můžeme kamkoliv však budou to dva měsíce ne?" A kouká
"Právě," kývne hlavou na souhlas a pousměje se, "Jo... do té doby nás určitě něco napadne a užijeme si to, " šeptne. a obejme ho. "Věř tomu... stačí jen přežít pár měsíců ve škole... a bude to, " ušklíbne se.
"Školu zvládnu neboj.... ještě se budeš divit

Broken bonds 22. díl

17. května 2016 v 9:00 | Mayu Uchiha a Masumi-san |  Povídky z Naruta
A další pokračování
Mayu - Sasuke
Masumi - Itachi

"Ještě včera si mi říkal, že mám jít klidně do práce," odpoví mu s mírným pokrčením ramen, " kdybych tě poslechl, tak bychom tady teď nejspíš nebyli takže... jsem rád, že jsem tak neučinil, " pousměje se se. "Už chápeš?" zeptá se a podívá se na brášku.
"To jo.." A tuli se.. Koukne na tebe a trochu se přibliží
Mírně nakloní hlavu do strany a nehýbe se. Nechává brášku a čeká, co udělá nebo co řekne když už se k němu takhle přibližuje. Přemýšlí jestli ho snad chce políbit nebo něco jiného. Každopádně ho to donutí natáhnout k němu ruku a pohladil ho o tváři

Ikkitousen IV

16. května 2016 v 18:02 | Mayu Uchiha |  Ikkitousen IV Online

Ikkitousen IV


Po době míru se začíná znovu vyostřovat vztah mezi hlavními školami. Přičemž na scénu přichází nový nepřítel schovávající se ve stínech. Tímto znovu na scénu přicházejí všechny známe postavy a boj o novou vládu nad světem může začít.


Broken bonds 21. díl

15. května 2016 v 8:00 | Mayu Uchiha a Masumi-san |  Povídky z Naruta
A další pokračování
Mayu - Sasuke
Masumi - Itachi

Posadí se trochu jinak, aby se mohl zády opřít a jednou rukou si podepře hlavu. Druhou volnou rukou ho začne jemně hladit ve vlasech, "V klidu se zkus prospat.. prospěje ti to, " zašeptá a přitom ho pozoruje s mírným úsměvem na rtech. "Jsem rád, že tě můžu mít takhle u sebe," zašeptá.
"Jak to teď myslíš? Vždycky si mě měl u sebe." Šeptne a leží tak a přivře oči
"Jen jsem rád, že si tady... nic víc, " poví s úsměvem. Nechce se mu to nějak víc rozvádět a jen ho tedy hladí po vlasech tak jako vždycky, když si k němu Sasuke takhle lehl. Na jednu stranu je rád, že Sasuke jde do školy až za týden, protože tak budou mít alespoň víc času být spolu.