Červen 2016

Broken bonds 44. díl

30. června 2016 v 10:00 | Mayu Uchiha a Masumi-san |  Povídky z Naruta
A další pokračování
Mayu - Sasuke
Masumi - Itachi

"Ale no tak..
Pevně stiskne oční víčka k sobě a nadechne se. Následně se od něj odtáhne a oči otevře, "to nic," dodá přesvědčivě. Spíš než jeho se ale snaží přesvědčit sám sebe. Ví, že to bude v pořádku...nesmí se teď ale složit a všechno to hodit na Sasukeho, který za nic nemůže. Otočí se opět čelem k silnici a nastartuje. Opět vjede do pruhu a pokračuje v cestě na chatu. "Už jenom kousek," podotkne. Ví, že jeho změna tématu není až tak nenápadná, jak původně chtěl ale přesto je to lepší než zůstat zticha a užívat se myšlenkami. Po chvíli ho zase chytí za ruku. Jistým způsobem potřebuje vědět, že je tam pořád s ním.

Broken bonds 43. díl

28. června 2016 v 9:00 | Mayu Uchiha a Masumi-san |  Povídky z Naruta
A další pokračování
Mayu - Sasuke
Masumi - Itachi

Inari se na něj chvilku mlčky dívá, ale poté si jen povzdechne, "Víš, že nic netrvá věčně... a že je dost velká možnost, že se velmi rychle rozejdete," pokrčí rameny, "Ale... moc dobře víš, že se jen tak nevzdávám...ještě se uvidíme..." řekne zatímco se pomalu zvedne.Itachi nad jeho slovy jen zavrtí hlavou, "Ne... tentokrát ne..." pousměje se.
Sasuke dál přemýšlí jestli se to bude vůbec Itachimu líbit..." A dál zamyšleně kouká z okna

Broken bonds 42. díl

26. června 2016 v 8:00 | Mayu Uchiha a Masumi-san |  Povídky z Naruta
A další pokračování
Mayu - Sasuke
Masumi - Itachi

Po delší době konečně zastaví na zastávce. "Dobře... autobus tu bude za chvíli... tak zlom vaz, " řekne. Nejraději by ho nikam nepouštěl a o všechno se postaral sám... ví, ale že jestli mají Itachiho dostat živého, tak Sasuke je jejich jediná možnost. "A nezapomeň... rychle odtamtud zmizte.. než to bude zlé," řekne mu ještě než ho nechá vystoupit. Věnuje mu ještě jeden rychlý povzbudivý úsměv než se opět rozejde. Chvilku poté vidí ve zpětném zrcátku už jen autobus, který ho brzy doveze na místo.
Jen přemýšlí

Itachi and Obito Kills The Uchiha Clan

25. června 2016 v 8:00 | Mayu Uchiha |  Naruto videa
A ještě


Broken bonds 41. díl

24. června 2016 v 7:00 | Mayu Uchiha a Masumi-san |  Povídky z Naruta
A další pokračování
Mayu - Sasuke
Masumi - Itachi

"Nebere s duvodu ze nema signal... Co po nem chces?
Chvilku ho mlčky pozoruje a rozhoduje se jestli mu to má nebo nemá říct. "No...řekl bych, že Itachi ti o sobě už určitě něco řekl...." začne a když nevidí nechápavý pohled tak se rozhodne pokračovat. "Řekněme, že jsem Itachiho...bývalý přítel, doslava, před lety jsem udělal velkou chybu..." nadechne se, " Myslím, že už ti došlo proč jsem tady... a proč s ním potřebuju mluvit," řekne a mlčky za něj zadívá, čekajíc jak na to bude černovlasý klučina reagovat a hlavně jestli mu alespoň řekne něco víc o tom, kam jel Itachi.


Broken bonds 40. díl

22. června 2016 v 5:30 | Mayu Uchiha a Masumi-san |  Povídky z Naruta
A další pokračování
Mayu - Sasuke
Masumi - Itachi

"Hele o mě se neboj ok.."
"No... vzhledem k tomu, co si ještě před chvílí tvrdil se jistým um... způsobem nedá nebát," pokrčí rameny Naruto. Je, ale rád, že alespoň částečně dosáhnul svého. Potom se ale podívá na Sakuru, která taky vypadá, že toho dneska už má dost. Naznačují to obzvlášť bledě tváře, ze kterých se jaksi vytratila barva. Blonďátý kluk sice netuší jestli je to tím, co jí říkal Shisui nebo tím, že ji snad bolí rána po operaci, ale i tak mu to dělá starosti... jako mnoho dalších věcí, které se poslední dobou jen kupí na sobě. "Saky," šeptne jakmile se zvedne a položí jí ruku na rameno dokud na něj růžovláska neupře svoje smaragdy. "You should rest..." šeptne. Místo slovní odpovědi se mu dostane jenom přikývnutí, když se dívka zvedne a pomalu přejde ke své posteli kam si i pomalu lehne. Svůj pohled, ale následně neupře na Naruta, který jí pomohl se položit, aby na Shisuie, který doteď nehnutě stál u postele svého příbuzného. Tolik by si přála, aby tu s ní zůstal, ale ví, že to teď není možné.
"Klid vše zvládnu... Tak jak vidím jdeš spát tak já půjdu a pokecej si se Shisuiem a mrkne na Naruta

itachi and Naruto - 7 Years [AMV] مترجمة

21. června 2016 v 8:00 | Mayu Uchiha |  Naruto videa
A dáme tu jedno roztomilé video :)


Broken bonds 39. díl

20. června 2016 v 12:00 | Mayu Uchiha a Masumi-san |  Povídky z Naruta
A další pokračování
Mayu - Sasuke
Masumi - Itachi

"Já sem v pořádku... o mě se neboj," odmlčí se, "Ale... víš, že kdyby něco, tak jsme tu pro tebe... všichni," mírně se usměje. V ten moment se otevřou dveře a dovnitř vejde blonďatý klučina s kelímkem v ruce, "Here you are... " řekne a podá to Sasukemu, "Drink it, it will help you,"
"Thanks.." Vezme to... "Ok you should try to talk Japanese hmm Naruto. To practice it at least
"Ummm nope," zavrtí Naruto hlavou, "I am okay with my english so..." pokrčí rameny a povzdechne si, "Just admit it... you can´t," popíchne ho Sakura s úsměvem na tváři a opře se o polštář, aby mohla normálně sedět, "That´s not true!" zamračí se Naruto, " I have worked on myself..." zamumlá, "Yeah... I am really curious of what has Hinata teached you,"

Kamigami no Asobi Online

19. června 2016 v 18:14 | Mayu Uchiha |  Kamigami no Asobi Online


Kusanagi Yui prožívá klidný život na střední škole. To se ale změní, když ji jednoho dne povolá do svého světa sám velký Zeus a dá jí vcelku netradiční roli. Kdysi ukázkové vztahy mezi lidmi a bohy nyní chladnou. Je na Yui, aby mladým bohem ukázala, jací jsou lidé a co je to láska.

Jazyk: Japonský
Dabing: české titulky
Žánr: Bishōnen, Fantasy, Podle hry, Přítomnost, Supersíla
Anime je ke shlédnutí na Shirai