Červenec 2016

The Beauty and the Beast 16. díl

31. července 2016 v 10:00 | Mayu Uchiha a Masumi-san |  Povídky z Naruta
Tak a je tu další díl


Sasuke - Mayu
Sakura - Masumi

"Myslel jsem slovní kopanou... A v žádném případě nikam... Já to tam s tátou nesnesu.... Navíc bych se chtěl zase podívat do Francie
"Já si říkal co je to za nápad hrát kopanou v zimě," ušklíbne se Itachi, "čekal jsem, že mi to u tebe asi jen tak neprojde," vydechne, "ale pro tebe s Kari by to byla alespoň příležitost strávit s otcem nějakou tu dobu... vždyť víš, že tě má rád...tebe i Kari," odmlčí se, "tak Francie jo?" Usměje se. "Tenkrát to tam byl vážně hezké...příjemní lidé, a hlavně taková přátelská atmosféra, vždyť víš," usměje se, "no teoreticky bychom tam mohli jet o prázdnin...naši mají výročí takže bychom tak alespoň zabili dvě mouchy jednou ranou," napadne ho. Přeci jen ví, že by rodiče jistě nebyli nadšení z toho že by jel Sasuke do Francie úplně sám i když je na to starý už dost, jejich matka na to má bohužel jiný názor. "Navíc...víš, že mamka té nepustí," vysloví nahlas svoji předchozí myšlenku, "si její miláček...jen tak by tě samotného jet nenechala," zavrtí hlavou, "a i kdyby s těmi dvaceti telefonáty za hodinu by sis to nejspíš ani neužil," šeptne.


Truth hurts, but lie kills

30. července 2016 v 9:45 | Mayu Uchiha a Masumi-san |  Rozcestníky Naruto

Truth hurts, but lie kills
Konoha. Místo, které skrývá více tajemství než by se dalo na první pohled říci. Sasuke je na první pohled jen obyčejný středoškolák, ale ve svém volném čase vystupuje jako lovec upírů, který se jen tak něčeho nezalekne. Od raného věku vyrůstal s tím, že bratr který mu byl mnohdy větší oporou než jeho otec, zemřel. Sám se s tím nakonec smířil, ale co když to, co mu řekl otec není tak úplně pravda? Co když jejich rodina skrývá mnohem víc než se na první pohled zdá? Dokáže se Sasuke vyrovnat se šokujícím zjištěním ohledně svého bratra a s tajemnstvími, které skrývá jeho rodina už po celé generace? Co když se mu právě toto tajemství stane osudným? Dokáže ho někdo zachránit od temnoty, která je hluboko zakořeněná v jejich klanu?

Stav: Dokončeno 22/22


The Beauty and the Beast 15. díl

29. července 2016 v 9:30 | Mayu Uchiha a Masumi-san
Tak a je tu další díl


Sasuke - Mayu
Sakura - Masumi

"Cože? A...a je v pořádku Sasuke?" Vydechne ustaraně a odmlčí se, "Dobře... takže tohle všechno se stalo za jeden jediný večer?" Vydechne unaveně. Začíná z toho být značně zmatená. "Proboha...kolik jsem toho vůbec vypila?" Vydechne unaveně a prohrábne si rukou vlasy. Potom se jí, ale udělá zase zle a odběhne si do koupelny k záchodové míse, kde setrvá dokud se jí neudělá zase dobře. Potom opět přejde k umyvadlu, kde si vypláchne pusu, "bože...co sem komu udělala, že je mi tak zle?" Vydechne a unaveně se posadí na zem a lehne si, aby se mohla trochu zchladit. "Já se odsud vážně ani nehnu,"
"Jo je v pořádku jsem tě od něho odtrhl a jeho vyléčil." Přejde k ní a sedne si vedle.. Opře si tě o sebe. "Budeš v pohodě neboj.. No do Disneylandu klidně můžeme jít on je tak když budeš chtít tak můžeme... A i s Itachim..." A pohladí tě po vláskách. "A nejlepšíbylo když jsem ti da pusu to si řekla lsladká jak med... A taky říkala něco, že si pry nechci s tebou hrát a že tě nemám rád. To sis tam sedla a trucovala."

The Beauty and the Beast 14. díl

27. července 2016 v 9:00 | Mayu Uchiha a Masumi-san |  Povídky z Naruta
Tak a je tu další díl


Sasuke - Mayu
Sakura - Masumi

"Jo pojedeme to co jsme si domluvily..." A taky se nachystá a pak jak dojedou tak se postaví a čeká
Naruto tedy mírně přikývne a jakmile sjedou dolů z vleku, tak si připne nohu na snowboard a podívá se na Sasukeho. Přihopsá k němu, "Můžeme?" ujišťuje se a poté mávne dolů na Hinatu, která mu mávne zpátky. V ten moment se společně se Sasukem vrhnou rovnou dolů po svahu. Jde poznat, že červená sjezdovka je sice kratší než ta modrá, ale je o dost strmější... až tak, že kdyby snad jeden z nich spadnul, tak s kutálí pravděpodobně až dolů a stejně tak i snowboard. Proto si taky Naruto dává pozor na hrbolky, protože odpoledne už není ten sníh, tak uhrnutý jako ráno, kdy tu byli více méně první tudíž to bylo všechno ještě profesionálně upravené. "Copak? Už nemůžeš?" popíchne ho u jedné zatáčky a nakloní se nalevo, aby mohl zatočit. Jednou rukou se přitom dotýká sněhu. Po chvíli se zase narovná jelikož vjeli na modrou.

The Beauty and the Beast 13. díl

25. července 2016 v 8:30 | Mayu Uchiha a Masumi-san |  Povídky z Naruta
Tak a je tu další díl


Sasuke - Mayu
Sakura - Masumi

"Víš co je tradicí mezi čistokrevnýma upírama nebo ne? Kari to nechce akceptovat že je to prej zbytečné
"No, něco si mi o tom už říkal," kývne hlavou, "Hele... tvoje ségra je sice hezká, ale přeci jen tohle už je dvacáté první století... ani mě nepřekvapuje, že něco takového nechce přeci jenom na dnešní dobu je to trochu... zvrhlé," pokrčí rameny, "A vůbec... tohle je ten důvod proč se celou dobu tak šklebíš? Že s tebou tvoje sestra nechce nic mít? Tedy... po téhle stránce," upřesní a rukou si podepře hlavu, "A ty... vážně by si zvládnul... spát s vlastní sestrou? S někým s kým se znáš více méně odjakživa?" zeptá se ho. Něco takového si neumí představit, ani v těch nejdivočejších snech i když je fakt, že rodiny upírů, které mají nějakou tu váhu a hlavně jsou čistokrevní mají docela dost tradic, které je nutno dodržovat. Jako například nezaplést se s člověkem jinak než jako k někomu od koho budou pít krev. Potřebují je k životu a to by měl být jediný vztah mezi nimi, i když je pravda, že Narutovi to vždycky přišlo poněkud zvláštní,

The Beauty and the Beast 12. díl

23. července 2016 v 8:00 | Mayu Uchiha a Masumi-san |  Povídky z Naruta
Tak a je tu další díl


Sasuke - Mayu
Sakura - Masumi

Kouká a pak jde za ním. "No Kari nechtěla aby si to věděl. A co se týče Gaary tomu jsem to vrátil dvojnásob, že měl tyč ode mě v břichu. Našel jsem tam u něho i Sakuru... No ta se hned mě vrhla kolem krku kdo ví co jí zase dělal.." Na to se začal motat...
"Já nevím, mám pocit, že mě snad už nic nepřekvapí," povzdechne si, "možná že si mu ti vrátil, ale přesto je potřeba se ujistit, že se to už za žádných okolností nebude opakovat," vydechne a otočí se na něj. To už si, ale všimne, že se začal jaksi motat tudíž není schopný jít rovně. "No, řekl bych, že si nic nepil, to by z tebe šlo cítit," poznamená a přejde k němu. Jeho ruku si dá kolem ramen a svojí ho chytne kolem pasu, aby mu tak dodal větší stabilitu. Pomalu s ním vejde dovnitř, kde ho hned uvnitř posadí na.lavičku, co je u stěny. "Co se děje? Řekni mi, kdy si měl naposledy krev?" Zeptá se ho ustaraně, když vidí ten jeho výraz. Neumí si vysvětlit, že by to snad bylo z něčeho jiného.

The Beauty and the Beast 11. díl

21. července 2016 v 7:30 | Mayu Uchiha a Masumi-san |  Povídky z Naruta
Tak a je tu další díl


Sasuke - Mayu
Sakura - Masumi

"Už ani nevím kde jsem všude byl..... A vysokou mám už tři za sebou
"Dobře, tak byl jsi například v Evropě? Nebo v Americe?" vyzvídá s menším úsměvem na tváři. Sama by se rozhodně jednou chtěla podívat do všech evropských velkoměst jako například Berlín a Paříž. "Páni a jednou vysokou si studoval?" zajímá se přitom ho pozoruje. Sasuke by se jí hodil možná tak na nějakého manažera nebo možná i právníka. Je, ale pravda, že může být úplně vedle vzhledem k tomu, že Sasukeho zná teprve chvilku. "Stejně je zvláštní že i přes to všechno pořád chodíš do školy... jednomu by z toho nejspíš hráblo, na druhou stranu to může být dobrý pauza od cestování," řekne zamyšleně. "Muselo to být fajn jen tak si cestovat," vydechne zasněně. Potom se vymotá z duchny a lehne si napříč postele tak, že se následně přikryje. Podepře si bradu rukama, aby na něho měla lepší výhled.

The Beauty and the Beast 10. díl

19. července 2016 v 7:00 | Mayu Uchiha a Masumi-san |  Povídky z Naruta
Tak a je tu další díl


Sasuke - Mayu
Sakura - Masumi

"Pochybuju, že on něco pochopí. Ještě k tomu útočit na čistokrevného. Může být rád, že se to nedozvěděla rada starších. Za tohle by ho zabili už tím, že kdysi býval člověk
"Nikdy tě nenapadlo, že přesně o tohle mu jde?" zeptá se ho, protože jí všechno tohle přišlo zvláštní, "Já slyšela už dost věcí... a můj upřímný názor je ten, že ani ty neznáš pravého Gaaru... kdo ví jaký ve skutečnosti je, no já to raději zjišťovat nebudu, protože k někomu takovému je velmi těžké se dostat.. a na to si až moc cením svůj život," vydechne s mírným pokrčením ramen. "Ale kdo ví... nikdy budoucnost nezná, možná, možná, že za pár dní... týdnů nebo snad měsíců s to urovná... víš není zrovna jednoduché v tomhle tom žít, ale něco mi říká, že tohle ty nejspíš plně nepochopíš, nakonec... jak jsi sám říkal. Jsi čistokrevný upír," pokrčí rameny. Samotné se jí to moc nechce vysvětlovat, protože tu jsou věci, o kterých se jí nemluví zrovna dvakrát snadno... obzvlášť když to jsou i věci, které se týkají jejích blízkých přátel... tedy hlavně těch, co už nejsou mezi živými.

The Beauty and the Beast 9. díl

17. července 2016 v 5:30 | Mayu Uchiha a Masumi-san |  Povídky z Naruta
Tak a je tu další díl


Sasuke - Mayu
Sakura - Masumi

"Díky Shikamara.... A porval jsem se ním a zarazil mu tyč do břicha a ruk..."
"Na nic jiného mi neodpovíš?" zeptá se ho pomalu zatímco na něj chvilku mlčky kouká než se jemně usměje a obejme ho, "můj statečný bráško," zašeptá tiše s vděčným podtónem v hlase. Je ráda, že pro ni přišel... že ji tam nenechal. "Doufám, že to bylo poprvé a naposledy, co si něco takového zkusil," vydechne a přivře oči. Jakmile to, ale udělá, tak se jí vybaví to, jak ji dostali a co následně udělali, mírně sebou trhne a zase je otevře, " řekl si o tom Itachimu?" zeptá se ho následovně a chvilku nad tím mlčky přemýšlí než to vysloví nahlas: "jestli ne, tak mu to ani neříkej, nechci, aby si s tímhle dělal zbytečné starosti, obzvlášť když už je to více méně vyřešené," vydechne, "znáš ho... navíc jako profesor se nemůže chovat, tak jako mi," zavrtí nad tím hlavou a kousne se do rtu. Jedna věc jí stále vrtá hlavou: "Promiň... nejspíš sem byla trochu moc lehkovážná," vydechne, "jen by mě nenapadlo že to může být něco víc než jen plané výhrůžky,"

The Beauty and the Beast 8. díl

15. července 2016 v 12:00 | Mayu Uchiha a Masumi-san |  Povídky z Naruta
Tak a je tu další díl


Sasuke - Mayu
Sakura - Masumi

"Pamatuju ale nemužu promiň.. Nechci tě ztratit..." A sedne si k tobě a jemně obejme
Ztuhne. "To...to je jen vtip že?" Podívá se na na něj překvapeně a zklamaně zároveň. "Ale ty...ty... slíbil si mi to," podívá se na něj a vymaní se z jeho sevření, "nerozptyluj mě dobře? Já... nechci tady být...nechci vám dělat nějak pojízdnou krevní banku. Chci žít normální život, tak jako tomu bylo před příchodem na tuhle Akademii," zašeptá a nevěřícně se na něj podívá. Pořád doufá že se rozesměje s tím, že to byl jen vtip a že ji dostal. "Proč mi tohle děláš?" Zeptá se ho poté nechápavě, "můžeš mít kteroukoliv jinou dívku, která ti jistě bude k službám..." vydechne, "prosím tohle mi nedělej," zašeptá s psím pohledem, doufajíc že to na něj snad zabere.