Srpen 2016

Truth hurts, but lie kills 3. díl

30. srpna 2016 v 7:30 | Mayu Uchiha a Masumi-san |  Povídky z Naruta
A další díl
Mayu - Sasuke
Masumi - Itachi

"Nevím něco jim řeknu záleží co řeknou jak příjdu
"No řekl, že to je jasné..." pokrčí rameny Naruto. Přijde mu, že jeho rodiče v ho jistě budou přemlouvat, aby nikam nešel nebo něco podobného. "Alespoň si budeš moct zbalit nějaké ty zbraně kdyby bylo potřeba... já můžu doma zkusit před tátou nahodit jestli se ve městě náhodou neděje něco zvláštního," řekne. Přeci jen takhle by alespoň zjistili jestli zemřel ještě někdo kromě té dívky, kterou včera našel Sasuke. Po chvíli se dostanou do města, a tak tou méně dobrou části jdou přímo zkratkou k domu, kde bydlí Sasuke i s jeho rodiči, "tvůj táta asi předtím než si odešel nebo než si to celkově řekl, nic neříkal, že?" Zeptá se ho potom.
"To jo.... Uvidíme no

Truth hurts, but lie kills 2. díl

28. srpna 2016 v 7:00 | Mayu Uchiha a Masumi-san |  Povídky z Naruta
A další díl
Mayu - Sasuke
Masumi - Itachi

"Prostě půjdeme na to místo kde jsem byl včera... Mám pocit, že se tam zase objeví. Nebo máš strach?"
Rozesměje se až se z toho trochu zakucká. Natáhne se pro skleničku a pořádně se napije, "Děláš si srandu?" vydechne stále trochu přidušeně, odkašle si. "Já se nebojím... ne něčeho takového," zavrtí hlavou, "starost mi spíš děláš ty" podotkne, "Jen si upřímně nemyslím, že by se vracel na to stejné místo jako včera víš," pousměje se a vezme si trochu zeleniny, "Upřímně by to dle mého názoru byla až moc velká náhoda," odmlčí se, "možná, že tam narazíme na jiné upíry... třeba. Každopádně bychom se měli vybavit když už tam půjdeme, pro všechny případy." podotkne. Přeci jen jeden nikdy neví, kdy na nějakého upíra nenarazí. Obzvlášť v těch ne moc bezpečných částech města, "Co myslíš?" zeptá se ho nakonec i na jeho názor.

Truth hurts, but lie kills 1. díl

26. srpna 2016 v 5:30 | Mayu Uchiha a Masumi-san |  Povídky z Naruta
Tak a opět něco nové :)
Mayu - Sasuke
Masumi - Itachi

"Hej Naruto jdeme nebo chceš ať nás zase rodiče deřvou?" Zavola na blonďáka jeho kamarád. Naruto na nic nečeka a jde za nim. Venku na něj počka a pak se vydaji na cestu

The Beauty and the Beast 28. díl End

24. srpna 2016 v 10:00 | Mayu Uchiha a Masumi-san |  Povídky z Naruta
Tak a máme poslední díl


Sasuke - Mayu
Sakura - Masumi

Přivře očí a nechává ho, aby se v klidu napil. "Tak vidíš..." usměje se . Kromě bolesti, která jí vystřeluje z místa, do kterého má Sasuke zabořené svoje špičáky, cítí ještě něco jiného...mnohem zvláštnějšího. Očividně to souvisí s tím, že tentokrát to dala dobrovolně a nijak se nebrání. Po chvilce přivře oči a nechává ho, aby pil. Je ráda, že na to nakonec změnil názor a že se mu tak snad alespoň udělá líp. Přemýšlí nad tím jestli potom bude chtít, aby se i ona napila z něho nebo jestli si to nakonec na poslední chvíli rozmyslí. Na druhou stranu by ji docela zajímalo jestli i ona má nějaké ty schopnosti jak Sasuke říkal předtím na lavičce. Volnou rukou ho alespoň pohladí.

The Beauty and the Beast 27. díl

22. srpna 2016 v 9:30 | Mayu Uchiha a Masumi-san |  Povídky z Naruta
Tak a je tu další díl


Sasuke - Mayu
Sakura - Masumi

"He...copak bys chtěl vědět? Je to jedno...stejně brzo umřeš," zasykne a v ten moment vrazí do místnosti další lovci, kteří se bez zaváhání vrhnou na Sasukeho a jiní se snaží vysvobodit ostatní. Těm, kteří se rozhodli jít po Sasukem se daří ho zaměstnávat bojem zblízka natolik, že nemůže momentálně použít ty svoje mrazivé schopnosti. Podaří se jim ho dostat na lopatky a tři z nich se rozhodnou, že se ujmou jeho sejmutí. Tři rány, které měly být zaraženy součastně se povedly...tudíž nastal čas na poslední. Jeden z lovců, ten černovlasý muž, se napřáhl, ale než stihl svůj nůž vrazit do Sasukeho těla, tak místnost na moment zaplnilo jasné světlo a ten muž se rozpadl na prach. Lovci, kteří byli doteď u Sasukeho odletí na druhou stranu místnosti a k Sasukemu přispěchají jeho sourozenci. Kari se k němu skloní a pomůže mu na nohy,

The Beauty and the Beast 26. díl

20. srpna 2016 v 9:00 | Mayu Uchiha a Masumi-san |  Povídky z Naruta
Tak a je tu další díl


Sasuke - Mayu
Sakura - Masumi

"Nepustím tě. Nechci." Šeptne a pevně si tě tak drží
"Sasuke," vydechne tiše a aniž by si toho všimla, tak se jí do očí začnou opět dostávat slzy, které jí po chvíli začnou stékat po tváři. "Nikam nejdu dobře?" vydechne. Nečekala, že bude tak těžké o tom jenom mluvit... připravit ho na možná vzdálenou budoucnost i když v tomhle světě plném upírů a bůhví čeho všeho ještě, jeden nikdy neví, co ho čeká zítra. Místo toho se teď k němu pevně přitulí a i ona ho obejme, kolem pasu a nechává si hlavu položenou na jeho hrudi strategicky tak, aby si nevšiml těch slz, které ona sama zaznamená až po chvíli, ale nesetře je, aby na ně zbytečně neupozornila, "už o tom nebudeme mluvit dobře?" zašeptá. Vlastně mu už řekla co potřebovala a víc ho deptat skutečně nechce.

The Beauty and the Beast 25. díl

18. srpna 2016 v 8:30 | Mayu Uchiha a Masumi-san |  Povídky z Naruta
Tak a je tu další díl


Sasuke - Mayu
Sakura - Masumi

Sasuke jde spolu s tátou zpátky a posadí se ke Sakuře. Opatrně jí vezme za ruku a pevně drží. "Neboj bude to v pohodě
Sakura stočí svůj pohled k Sasukemu a usměje se. Proplete si s ním prsty. Je ráda, že je tu zase s ní, "Kdo je Shisui?" zeptá se ho poté šeptem i když je to očividně zbytečné vzhledem k tomu, že je můžou všichni bez problému slyšet. "Zajdu mu otevřít," ozve se po chvíli Itachi a pomalu se zvedne. Kari se taky pomalu zvedne s tím, že půjde s ním, ale zastaví ji Fugakova ruka, "Ještě si spolu promluvíme mladá dámo," řekne a pohledem jí naznačí, aby si hezky zase sedla. Kari sklopí hlavu a zaujme svoje předchozí místo přičemž se podívá smutným pohledem na Sasukeho jemuž pohledem naznačí jednoduchou otázku. "proč?" nechápe, proč zrovna to musel vykládat jejich tátovi když moc dobře ví jaké to je.

The Beauty and the Beast 24. díl

16. srpna 2016 v 8:00 | Mayu Uchiha a Masumi-san |  Povídky z Naruta
Tak a je tu další díl


Sasuke - Mayu
Sakura - Masumi

"Co nechapeš na otazce jak ti je. A je snad jedno co řekl.."
Mírně se přikrčí při tom tónu, "Dobře," zalže rychle a opět sklopí pohled, "mě to jedno není," pípne pomalu a raději už mlčí. Předtím si myslela, že i on snad trochu vychadnul, ale jak vidí tak ne. Očividně bude lepší když ho nechá být a nebude se ho zbytečně na nic ptát nebo mluvit. Někdy je to tak mnohem lepší obzvlášť když má člověk, tak jako ona, schopnost toho druhého naštvat už jen pomocí slov, které ještě ke všemu ani nemyslí vážně. Sasuke to očividně ještě, ale nezvládne rozeznávat, protože jinak by neodešel. Pohodlněji si opře hlavu o polštář. Vybaví se jí obrázek Sasukeho, jemuž stékají slzy po tvářích. Skutečně by nečekala že něco takového někdy uvidí. Pomalu k němu natočí pohled a podívá se na něj. Teď s tím jeho nynějším pohledem si to skutečně neumí představit.

The Beauty and the Beast 23. díl

14. srpna 2016 v 11:21 | Mayu Uchiha a Masumi-san |  Povídky z Naruta
Tak a je tu další díl


Sasuke - Mayu
Sakura - Masumi

"Dobře," kývne hlavou na souhlas a u dveří se ještě zastaví, "V rozvíjení schopností... viděl jsem, že si byl rozčílený, ale nikdy nesmíš nechat vztek, aby převzal kontrolu... můžeš se pak stát neopatrným... a to by ti mohlo hodně ublížit," odmlčí se, "Přijdeš na to, jak to myslím, věřím tomu," usměje se a vezme za kliku, "Alespoň uvidíme, jak na ni bude Kari reagovat," kývne hlavou a vyjde ven na chodbu. Ví, že jeho sestra se ovládá líp, když kolem není lidská krev, ale i tak bude lepší když si to ověří... a Sakura jim s tím může alespoň trochu pomoct. Ne že by ji chtěl nějak ohrožovat na životě, ale jeho sestra se hold bude muset naučit držet zpátky... a zároveň třeba udržovat normální kontakt s lidmi anižby si z nich potom udělala svačinku. To je něco, co se naučí jenom tréninkem.
"Dobře... Jsem zvedavý za jak dlouho se probudí.. A pak by jsme přišli.." A hladí jí a brášku vyprovodí pohledem

The Beauty and the Beast 22. díl

12. srpna 2016 v 7:00 | Mayu Uchiha a Masumi-san |  Povídky z Naruta
Tak a je tu další díl


Sasuke - Mayu
Sakura - Masumi

"Pche ušetřil by si mi čas kdyby si tu neotravoval, že jí ještě vylekáš debile. Takže co chceš a nechtěj mě ještě víc vytočit než jsem vytočenej!!" A mávne tak, že mu zmrzne nohy ale jen do pasu. "Takže? Chceš dopadnout jak ten venku ze včerejška?" A pohrává si tak že ho může zmrazit. "Mě sou lovci ukradení ještě když nemáte co lovit čistokrevné!!" A místo černých se mu trochu změní na rudé, že je vytočenej