Září 2016

AMV Strike the Blood ♥ Start a fire

25. září 2016 v 10:03 | Mayu Uchiha |  Strike the Blood videa
Tak tady vám dám nějaké další video aby tu aspoň něco bylo


Pokémon all opening japanese

23. září 2016 v 10:00 | Mayu Uchiha |  Pokémon videa
Tak a dáme tu par openingu


Truth hurts, but lie kills 14. díl

21. září 2016 v 5:30 | Mayu Uchiha a Masumi-san |  Povídky z Naruta
A další díl
Mayu - Sasuke
Masumi - Itachi

"Taky si mi chyběl," zašeptá Itachi, když se mu jeho mladší sourozenec vrhne přímo do náruče. Samozřejmě neváhá a rovnou ho obejme. Na moment spokojeně přivře oči a opře se hlavou o Sasukeho hlavu. Je zvláštní, jak se najednou cítí mnohem jistěji když ho má u sebe. Jakoby se snad celou dobu bál, že by se mu mohlo něco stát nebo něco podobného. V tuhle chvíli nevnímá nic jiného než Sasukeho, ani si neuvědomuje, že takhle stát u školy s otevřenými dveřmi by mohlo být nebezpečné... trochu se od něj odtáhne a líbne ho na rty. Uvědomí si, že dovnitř trochu táhne, a tak uhne pohledem, ale rázně ztuhne. Rychlostí blesku od sebe Sasukeho odtáhne, ale pod výrazu opodál stojícího blonďáka už bylo dávno pozdě.

Truth hurts, but lie kills 13. díl

19. září 2016 v 12:00 | Mayu Uchiha a Masumi-san |  Povídky z Naruta
A další díl
Mayu - Sasuke
Masumi - Itachi

"Ale já se vyhnul. Máma chtěla uklidit nějaké listí na zahradě. Ale řekl jsem jí že jsem nějaký unavený. Navíc si myslela že to mám s tělocviku..."
"To ano, ale když tohle budeš dělat víckrát, tak jí to jistě bude připadat divné.. a v tom lepším případě si jen bude myslet, že jí nechceš pomáhat. V tom horším by to mohl dopadnout úplně jinak," zavrtí nad tím hlavou, "navíc jsem toho názoru, že si máma nějakou tu pomoc v domácnosti a na zahradě zaslouží.. přeci jen nikdy toho moc pomoct nechtěla, víš že většinu věcí zvládá udělat dopoledne zatímco ty si ve škole," šeptne. Na jednu stranu, ale chápe, že by jí teď skutečně nemohl pomoct. Přeci jen mu to sám poradil, ale ví, že takhle se vymlouvat vy jejich matku jen rozesmutnilo. "Ale na to teď nemysli bráško, zbytečně se tím nezatěžuj, řešit by se to mělo až to přijde, protože teď toho stejně moc nevymyslíš" usměje se na něho a trošku se odtáhne načež svoje rty přitiskne na ty jeho krátkém polibku.

Truth hurts, but lie kills 12. díl

17. září 2016 v 11:30 | Mayu Uchiha a Masumi-san |  Povídky z Naruta
A další díl
Mayu - Sasuke
Masumi - Itachi

"Ale jo dobré jako vždycky.... Jen mě už ty ženské lezou na nervy"
"Že se te vůbec ptám," zavrtí nad tím hlavou, je jí jasné, že její syn je jistě premiantem třídy. "No to víš... vím, že je to nepříjemné, ale tak nějak to máte dědičné, pokud vím," pousměje se, "víš co mi to dalo práce je za mých času odhánět od tvého otce?" Zavrtí nad tím hlavou a vezme si sousto. Ráda vzpomíná na ty časy, kdy byla ještě mladá, chodila na střední a randila s Fugakem... přijďte jí jakoby to včera i když si uvědomuje, že to je už dost let zpátky. Přesto jsou to jedny z nejkrásnějších vzpomínek, které má. "Uvidíš, že to bude dobré... jen to musíš vydržet," řekne mu. Jinou radu pro něj nemá...tedy pokud by se nechtěla stát dohazovačkou pro Sasukeho.


Truth hurts, but lie kills 11. díl

15. září 2016 v 11:00 | Mayu Uchiha a Masumi-san |  Povídky z Naruta
A další díl
Mayu - Sasuke
Masumi - Itachi

Přeměří si ho pohledem, "stůj," řekne k němu vážně, "řekl jsem ti pravdu," pokrčí rameny. Jednoduše musí jít a důvody...přesné důvody mu říct nemůže, protože by to nemuselo dopadnout tak úplně nejlíp, "záleží mi na tobě, a proto mě musíš nechat jít," řekne vážně, "A ne...já neuhýbám. Říkám ti pravdu. Moje důvody znáš... nedělej tohle mnohem bolestí než to je," vydechne. Už tak ho z pohledu do Sasukeho obličeje bolí u srdce. Vidí ten jeho zlomený a zklamaný výraz...přesně tomuhle se chtěl vyhnout. Nechtěl tomu čelit, protože to tak hrozně bolí. Jenže za tohle všechno si může sám už jenom tím, že si ho k sobě takhle pustil.

Truth hurts, but lie kills 10. díl

13. září 2016 v 10:30 | Mayu Uchiha a Masumi-san |  Povídky z Naruta
A další díl
Mayu - Sasuke
Masumi - Itachi

"V pohodě, uvidíš, že se ti to brzy zahojí," odmlčí se, "ale... můžeš být rád, že to dopadlo jenom takhle, protože když si uvědomíš, co všechno se mohlo stát kdyby... no vždyť víš, tak to není moc hezká představa," vydechne a pousměje se, "můžu ti na to, ale přinést nějakou mastičku... pokud tedy rovnou nechceš říct svojí mámě," navrhne mu. Už po generace většinou ženy z rodiny lovců vytváří hojivé masti, které léčí rány mnohem rychleji než jen nějaké obyčejné mastičky. Po chvíli si i on úlevně oddechne, protože uslyší zvonek a ještě než stihne dozvonit, tak už si to do jejich třídy nakráčí matikář. Všichni se automaticky postaví, ale během chvilky zase posadí. "tak.. chvilka pravdy," vydechne, protože ví, co následuje potom, co zapíše do třídnice.

Truth hurts, but lie kills 9. díl

11. září 2016 v 10:00 | Mayu Uchiha a Masumi-san |  Povídky z Naruta
A další díl
Mayu - Sasuke
Masumi - Itachi

"Jo, to znám ale myslel jsem si, že se tito třeba nějak... nevím podařilo dát dohromady," odmlčí se, "Takže tě taky táta plně zapojuje do téhle věci, co?" Vydechne a zavrtí nad tím hlavou, "zeptám se tedy trochu jinak...kdyby si měl možnost a měl si i dostatek volného času, tak co by si chtěl dělat? Nějaký sport nebo jen trávit čas s přáteli...nebo by si neměnil nic?" Zajímá se. Přitom sám přemýšlí nad tím na co by se ho ještě zeptal. Samozřejmě je hodně věcí, na které by rád znal odpověď, ale jaksi teď nemůže přijít na nějakou smysluplnou otázku, kterou by se ho na to všechno zeptal. Nejspíš i čeká, že k tomu Sasuke dodá i něco sám od sebe a že se jen nenechá pobízet.
"No kdyby to bylo jinak tak asi fotbal nebo basket..."

Truth hurts, but lie kills 8. díl

9. září 2016 v 9:45 | Mayu Uchiha a Masumi-san |  Povídky z Naruta
A další díl
Mayu - Sasuke
Masumi - Itachi

Otočí hlavu na televizi a to co uvidí tak se otočí hned k Itachimu a schová se do jeho hrudě...
Překvapeně zamrká. Původně čekal, že ho něčím jen tak odbude, ale očividně se trochu přepočítal. Natáhne se pro ovladač a trochu to ztiší, protože řev, který ve filmu doprovází vymítání ďábla je i na něj už dost hlasitý. Potom jednou rukou Sasukeho obejme a druhou ho konejšivě pohladí po vlasech jako když byl malý, "šš, to nic, je to jenom film," zašeptá ve snaze ho trochu uklidnit, aby se vzchopil. Ani tak ho od sebe, ale nedtahuje. Místo toho se s ním posune tak, aby se Sasuke opíral o ty polštáře a sám se opře o stěnu. Zlehka ho hladí ve vlasech v domnění, že když ho to uklidnilo jako malého, tak to na něj zabere i teď. Víc než filmu svoje další pohledy věnuje Sasukemu a nechává ho, aby se u něj v klidu uklidnil, jen doufá, že se to na něj nepodepíše v noci.

Truth hurts, but lie kills 7. díl

7. září 2016 v 9:30 | Mayu Uchiha a Masumi-san |  Povídky z Naruta
A další díl
Mayu - Sasuke
Masumi - Itachi

Sasuke usnul a víc se k Itachimu přivine... Dá mu ruku přes pas a spí...
"Očividně spí," zavrtí nad tím Naruto hlavou a raději ztiší hlas, "ani se mu nedivím, dnes toho bylo víc než dost, obzvlášť když podnikal tu svoji sólo akci," odmlčí se, "Nevím proč ses předtím choval tak, jak ses choval, ale Sasuke tě teď potřebuje," řekne. Proč Itachiho tohle ovšem je věc, které si i on sám stihnul všimnout, "nemyslím si, že je nejlepší, aby... aby se mnou trávil čas, ne potom všem," pokrčí rameny, "Měl bys ho vzít domů, aby se prospal, pomůžu ti s ním, aby se neprobudil," řekne a zkusí se trochu pohnout, aby viděl jak bude Sasuke reagovat, protože by ho nerad něčím prudším vzbudil. Raději na to, proto jde pomalu a zkusí se od něj trochu odsunout.