Říjen 2016

Ewa Farna - Na ostří nože

21. října 2016 v 17:25 | Mayu Uchiha |  Jiné videa
Tak a po dlouhé a dlouhé době dáme i nějaké to video ale mimo anime


Truth hurts, but lie kills 22. díl

18. října 2016 v 8:00 | Mayu Uchiha a Masumi-san |  Povídky z Naruta
A dnes poslední kapitola:)


Mayu - Sasuke
Masumi - Itachi

Pomalu vejde dovnitř hned za Sasukem, který se už začne vyzouvat. On sám ovšem chvilku váhavě stojí v předsíni jakoby snad nebyl schopný se pohnout ať už dopředu, a nebo dozadu. Díky svému sluchu jasně slyší, že v domě nejsou sami... čekal to, ale až teď si uvědomuje, že ve skutečnosti na to nebyl připravený ani v nejmenším. Už se tedy rozhodne, že se sezuje, když zaslechne kroky a následně i moc dobře známý hlas, díky kterému se ovšem zarazí na místě. "Sasuke?" Zavolá Mikoto, která byla doteď v kuchyni. Ví, že nikdo jiný to být ani nemůže, a tak se rychle rozejde do předsíně. "Zlatíčko, jsem tak ráda, že ses..." zarazí se jakmile se dostane do předsíně, kde ovšem kromě svého nejmladšího syna spatří i někoho o kom čekala, že jej už neuvidí. Stál tam před ní... pořád stejný i přestože od té doby uběhlo již několik let. Už jen při pohledu na něj se jí vehnaly slzy do očí, slzy, které jen tak tak potlačuje. "Itachi...?" vydechne tiše až nejistě jakoby si snad ani nebyla jistá tím jestli je to skutečně její syn a jestli se jí náhodou jen něc nezdá. Všechno se to totiž zdá ak neskutečné... i když jí o tomhle Sasuke říkal i předtím, tak nevěřila. Nedokázala tomu všemu uvěřit, ale teď...

Truth hurts, but lie kills 21. díl

16. října 2016 v 5:30 | Mayu Uchiha a Masumi-san |  Povídky z Naruta
A další kapitola:)

Mayu - Sasuke
Masumi - Itachi

"Třeba to je jedno jak chces
Pohladí jej po tváři, "tak... pokud ti to teda nevadí..." pokrčí rameny, není si tím, ale moc jistý vzhledem k tomu, že Sasuke mu k tomu ještě vlastně vůbec nic neřekl. "Opravdu je ti to jedno? Sasuke... jestli...jestli to chceš jinak, tak mi to řekni rovnou. Chci to vědět... ať už máš jiné návrhy nebo tak něco," šeptne a nakonec se od něj trošku odtáhne, "pokud teda souhlasíš, tak bychom si mohli jít nahoru pro věci... vzít je dolů a rovnou je dát do auta. Najíst se... no jestli už máš hlad, tak ti něco udělám nebo se můžeme někde stavit po cestě. Cesta je dlouhá a prostoru bude dostatek" pokrčí rameny a na chvilku se odmlčí, čekajíc na nějaké další vyjádření, které by snad mohlo být přesnější než ta předchozí.

Truth hurts, but lie kills 20. díl

14. října 2016 v 11:00 | Mayu Uchiha a Masumi-san |  Povídky z Naruta
A opět další kapitola:)

Mayu - Sasuke
Masumi - Itachi

"Nic mi neni a jak říkám vyhledejte mě stejně mě nenajdete nejsem v Konoze." Řekne a tipne to. Pak si sedne v obýváku
"Sasuke..." řekne, ale už slyší, že její syn hovor dávno típnul. Nemá nejmenší ponětí, co si má vůbec myslet o tom, co jí říkal. Posadí se raději na lavičku, od které byla jen kousek. Jediné, co ji v tuhle chvilku utěšuje je fakt, že se ozval a že je podle jeho slov v pořádku... v téhle situaci by si nejspíš skutečně nemohla přát víc. V Tokiu se mezitím po více než hodině Itachi konečně vrátí zpátky domů. Původně neplánoval, že se zdrží takhle dlouho, ale bohužel to nešlo udělat jinak a on sám se jednoduše musel zdržet, pokud ovšem chtěl, aby jeho odchod vůbec k něčemu byl. "Jsem doma" zavolá z předsíně směrem k Sasukemu zatímco si zuje boty a sundá bundu, kterou následně pověsí na věšák.

Truth hurts, but lie kills 19. díl

12. října 2016 v 9:00 | Mayu Uchiha a Masumi-san |  Povídky z Naruta

Mayu - Sasuke
Masumi - Itachi

"Sasuke, máma o tom nevěděla... jak jinak ti to mám ještě vysvětlit, aby si to pochopil?" vydechne frustrovaně. Neví jestli to jeho bratrovi skutečně nedochází, a nebo jestli zde jde o něco zcela jiného, ale pomalu přestává doufat, že by se mu podařilo mu to nějakým způsobem podat. "Nechci to dělat..." řekne po chvíli, tentokrát úplně z jiného konce, "ale jestli se nevrátíš, tak s tebou zůstat nemůžu, nemůžu dovolit, aby ses dostal do dalších problémů tak jako včera... nebýt mě, tak se nic takového nestane," šeptne a zvedne se do sedu načež se hlavou opře o stěnu. Vyčítá si, co se včera stalo a jak moc Sasukeho ve skutečnosti ohrozil. Právě proto nechce, aby se to opakovalo..

Truth hurts, but lie kills 18. díl

10. října 2016 v 14:25 | Mayu Uchiha a Masumi-san |  Povídky z Naruta
A další díl:)

Mayu - Sasuke
Masumi - Itachi

"A lehnes si se mnou?" A kouká na něj tak aby ho odmekcil.
Podívá se na něj, přijde mu nemožné tomuhle člověku říct ne, obzvlášť, když na něj prosebně upírá své oči. Původně už měl sice trochu jiné plány jako například se postarat o ten svinčík, který nadělali v obýváku, ale při pohledu na Sasukeho usoudí, že bude možná úplně nejlepší, když si i on trochu odpočine a hlavně, když na Sasukeho dohlédne. "Neboj, nenechám tě samotného," uklidní ho a pousměje se. Pro něj sice odpočinek neznamená úplně to stejné, co pro Sasukeho, ale po té citové stránce to pro něj znamená hodně a nevidí důvod proč by kvůli tomu neměli jít ostatní věci stranou obzvlášť, když teď ví, že není možnost, že by je tam nachytali rodiče jako tomu bylo předtím, když chodil za Sasukem.


Truth hurts, but lie kills 17. díl

8. října 2016 v 23:53 | Mayu Uchiha a Masumi-san |  Povídky z Naruta

Mayu - Sasuke
Masumi - Itachi

Sleduje je a střeli ho. Přejde k Itachimu a chytí ho.. "pojď musíme to vytáhnout"
"Sasuke" zamumlá, celý je pokrytý krví, nejen svojí, ale i Madarovou. Nechápe, co jeho bratr nyní dělá, a nebo o co se vlastně snaží, ale místo ptaní se na to pohledem hledá právě Madaru, kterého kvůli Sasukeho zásahu ztratil ze svého zorného pole. "Pozor..." strhne Sasukeho ve chvíli, kdy se opět objeví Madara. Tentokrát je to Itachi koho chytne pod krkem a zvedne do vzduchu. "Vidím, že si za ty roky vyměkl Itachi... obávám se, že tohle se ti jednou stane osudným. Promrhal si svoji šanci, ale jestli je tohle to, co ty skutečně chceš, tak prosím..." pohrdavě se ušklíbne, pustí Itachiho a následně zmizí.
"Sasuke..." hlesne Itachi tiše a stočí ze země pohled k němu, "není ti nic?" Strachuje se.


Truth hurts, but lie kills 16. díl

5. října 2016 v 13:25 | Mayu Uchiha a Masumi-san |  Povídky z Naruta
A opět další kapitola:)
Mayu - Sasuke
Masumi - Itachi

Sasuke s toho všeho přemýšlení usnul a leží stále na zadech.

Truth hurts, but lie kills 15. díl

3. října 2016 v 19:46 | Mayu Uchiha a Masumi-san |  Povídky z Naruta
a další díl :)
Mayu - Sasuke
Masumi - Itachi


Trochu zaraženě se na něj podívá, když ho obejme. Na moment má takový zvláštní pocit... celé ty roky se od něj držel dál, aby se náhodou nestalo, že mu nějakým způsobem ublíží a teď... teď s ním stojí uprostřed chodníku a vlastně ani neví jestli je to stále jen jeho bratr... pro něj totiž již dávno přerostl v něco mnohem víc. "Sasuke," šeptne měkce po několik vteřinách a jemně svého mladšího sourozence pohladí po vlasech. Chtěl by ho obejmout... a už nikdy nepustit, ale moc dobře ví, že právě tohle by jim mohlo přinést mnohem více problémů. "S takovouhle tam nedojdeme," pousměje se, místo toho, aby se od něj odtáhl, tak ho ovšem i on krátce obejme.
"Tak pojedeme a uvidíme co pak..." A Koukne na tebe

Shokugeki no Soma Op 2 / Opening 2

2. října 2016 v 11:01 | Mayu Uchiha |  Shokugeki no Souma videa
Tak tady s dalšího anime něco