Prosinec 2016

Kaleido Stage online

31. prosince 2016 v 17:43 | Mayu Uchiha |  Kaleido stage online

Sora a její kamarádky musejí tvrdě trénovat, aby se prosadily v akrobaticko-divadelních představeních slavného souboru Kaleido Stage. Místy vtipný a jindy naopak dojemný seriál vypráví o akrobacii a výdrži.

1. Série


Minulost se vrací: Pravda nebo klam

26. prosince 2016 v 16:45 | Mayu Uchiha a Masumi-san |  Rozcestníky Naruto

Minulost se vrací: Pravda nebo klam

Co se stane když po jednom romaniku se vyklube dítě a jeho matka nesnáší jeho otce? Co se stane když se minulost
opět vrátí v tu nejmenší chvíli ve které to nejméně chcete? Jak to dopadne mezi kdysi dobrými kamarády?
Jak vyřeší všechny problémy, co se stále objevují? Jak se postaví Sakura ke Sasukemu a jeho citům k ní?
Odpustí mu a podlehne mu nebo bude odolávat a myslet si jaký je to arogantní muž?
A jak se zachová k jím oboum jejich dítě?

Stav: 41/41Shakugan no Shana III online

21. prosince 2016 v 14:58 | Mayu Uchiha |  Shakugan no Shana III online

Tato série navazuje na události série druhé. Shana a Kazumi čekají na Yujiho rozhodnutí, za kterou z nich přijde. Objeví se u Shany, ale najednou zmizí a to bez jakékoliv stopy, že kdy vůbec existoval. Jedinou jejich nadějí zůstávají dopisy, které mu obě poslaly. Při pátrání po Yujim však zjišťují něco šokujícího. Objeví se totiž jako vůdce protistrany Bal Masqué. Nikdo nechápe, jak se to mohlo stát. Jedno je ale jasné, Shanu čeká ten nejtěžší boj jejího života.

Jazyk: Japonský
Dabing: České titulky
Žánr: Akční, Boj s meči, Fantasy
Podle novely, Romantika, Seinen


Shakugan no Shana II online

20. prosince 2016 v 12:30 | Mayu Uchiha |  Shakugan no Shana II online

Pozor: pokud u dilu bude error při načtení dejte HNS a najede


Shakugan no Shana II je úspěšným pokračováním anime Shakugan no Shana. Yuuji díky událostem na konci první série a díky tréninku od Shany a Vilhelminy značně zesílil. Bal Masque zase kují nějaký ďábelský plán. A k tomu všemu se v Yuujiho třídě ještě objeví dívka, která vypadá a chová se téměř stejně jako princezna Hekate a má o Yuujiho až podezřelý zájem.

Jazyk: Japonský
Dabing: České titulky
Žánr: Akční, Démoni, Fantasy, Magie, Mahou Shoujo
Milostný mnohoúhelník, Podle novely, Romantika, Seinen, Supersíla


Shakugan no Shana I online

19. prosince 2016 v 15:00 | Mayu Uchiha |  Shakugan no Shana I online

Nedlouho poté, co Sakai Yuji nastoupí na střední školu, se jeho život obrátí vzhůru nohama. Při cestě domů se stane svědkem šokující události: svět se najednou zastavil a lidé se proměnili v modré plameny, které požíralo jakési monstrum. Chvíli předtím, než se toto monstrum pokusí sežrat i Yujiho, se objeví tajemná dívka s dlouhým mečem, která vypadá, jakoby z ní šlehaly plameny. Sama o sobě mluví jako o Flame Haze, bojovnici, která loví Guze no Tomogara, monstra z jiného světa. Yuji se od ní dozví, že "skutečný" Sakai Yuji už je mrtvý, a on že je jenom jeho náhrada, Torch, která brzy zmizí. Yuji se s neznámou dívkou snaží spřátelit, a pojmenuje jí Shana. Ačkoliv se Shana jakémukoliv vztahu s Yujim nejprve brání, časem se z nich stanou přátelé. Nikdo z nich ale netuší, že se blíží velké nebezpečí, které má ohrozit celé město.

Jazyk: Japonský
Dabing: Slovenské titulky
Žánr: Akční, Démoni, Fantasy, Magie, Mahou Shoujo
Milostný mnohoúhelník, Podle novely, Romantika, Seinen, Supersíla


Shakugan no Shana

19. prosince 2016 v 13:13 | Mayu Uchiha |  Shakugan no Shana

Shakugan no ShanaShakugan no Shana obrázky - Shakugan no Shana videa

Láska zrozená z nenávisti 11. díl

11. prosince 2016 v 10:00 | Mayu Uchiha a Masumi-san |  Povídky z Naruta
Tak a přinášíme tu opět povídku


Masumi - Sakura
Mayu - Sasuke

"Je to trochu složitější," začne, přeci jen by mu nerada motala hlavu ještě nějakými lékařskými věcmi, když by tomu stejně s největší pravděpodobností ani nerozumněl. "jde zhruba o to, že jsem jí již ze začátku říkala, že by se měla šetřit... hlavně kvůli tomu zranění, se kterým jsme ji našli," odmlčí se. Je pro ni trochu těžké o tom mluvit a zároveň vynechat informaci a Sakuřině dítěti. Není si ovšem jistá jestli to Sasuke už dávno neví. Raději to ovšem nechává být. "bohužel nastaly jisté komplikace... měla se šetřit což očividně neudělala. V jejím případě to mohlo způsobit více věcí... běh, zvedání těžkých věcí, příliš mnoho stresu..." vyjmenuje pár příčin a poté koukne na Sasukeho, "ale... předpokládám, že ty si schopný mi říct, co se vlastně stalo?" podívá se na něho. "Vidím, že tvůj bratr s tebou nešel... ale něco mi říká, že jen tak to nebylo, nemám pravdu?" podívá se na něj. Sama raději ani nehádá, co se asi mohlo stát, "a samozřejmě pokud budeš chtít, tak můžeš jít za ní na pokoj. Myslím, že by bylo nejlepší,kdyby tady zůstala... ale... obávám se, že oba víme, že z tohohle moc nadšená nebude a nejsem si jistá jestli s tím vůbec bude souhlasit..." dodá poté. Upřímně doufá, že kvůli Sasukemu by na tohle Sakura kývnout mohla... přeci jen všimla si, že na ni má dost velký vliv, i když ne vždy úplně dobrý.
"Vim ze je tehotna takze jak je na tom to prte.. No napadli nas s Akatsuki nejaky cernovlasy kkucina a Deidara...no Deidara ji chytnul a.. No jak mu prastila sem se ji lekl a pak bezela nekam do lesa.. Itachi se snazil zdrzet toho cernovlaseho...

Láska zrozená z nenávisti 10. díl

9. prosince 2016 v 8:00 | Mayu Uchiha a Masumi-san |  Povídky z Naruta
Tak a přinášíme tu opět povídku


Masumi - Sakura
Mayu - Sasuke

Sakura popojde kousek dál spolu se svým známým, aby na to měli trochu klidu. Zůstanou ovšem uvnitř, aby na ně nefoukal studený vítr zvenčí.
"Tak, co si potřeboval?" Zeptá se ho potom Sakura zvědavě, protože přeci jen je to dlouho, co se naposledy angažovala v těchhle věcech, a tak ji to dost zajímá. "Jde o nějakým případ v nemocnici? Nebo snad...o něco jiného?" Zeptá se, když vidí výraz v jeho tváři.
"Tak nějak obojí," přizná po chvíli Kaito a pokrčí rameny, "takže ty povídačky byly pravdivé...vážně se vrátil zpátky do vesnice?" Nadhodí čímž Sakuru dost překvapí. Nečekala, že by se snad chtěl bavit o Sasukem.
"No... ano," odpoví mu zaskočeně. "O co ti jde?" Zeptá se ho na rovinu.
"Chtěl jsem se ujistit, že jsi v pořádku...tedy hlavně. Vím, že je to pro tebe dost citlivé téma a... upřímně... to předtím byla tak trochu jen záminka," řekl trochu omluvně. Sakura na něj notnou chvílí jen překvapeně hleděla než ae rozhodla odpovědět:
"Je...je milé, že se o mě zajímáš, ale já jsem v pořádku. Jsem ráda, že se Sasuke vrátil a že se teď může všechno zase vrátit do starých kolejí tak jako předtím." Vydechne, těžké to všechno popsat, ale skutečně se cítí v pořádku a hlavně šťastně vzhledem k tomu všemu.
Sasuke stale mlčky sleduje co mu Tsunade chce ale citi se opet unavene a tak s omluvou se posadi na sedacku co tam je a ceka

Láska zrozená z nenávisti 9. díl

7. prosince 2016 v 18:09 | Mayu Uchiha a Masumi-san |  Povídky z Naruta
Tak a přinášíme tu opět povídku


Masumi - Sakura
Mayu - Sasuke

Překvapeně se na něj podívá a potom i na tašku, kterou jí vtiskl do rukou. Sice je zvědavá co to je, ale víc než to ji trochu zarazí Sasukeho chování, a tak ji odloží na stranu zatímco se posadí k Sasukemu na pohovku a starostlivě mu položí ruku na čelo jakoby chtěla zjistit jestli snad nemá horečku. "Sasuke-kun? Děje se něco?" zeptá se ho po chvíli. Neví čím to je, ale má takoý divný pocit jakoby se snad něco děje... ne ovšem, že by to snad souviselo s tím, co se stalo předtím venku, ale spíš že Sasukemu očividně něco je. "Nachladil ses?" šeptne a opatrně mu z krku omotá šálu, kterou mu kolem něj předtím dala a odloží ji na stolek vedle hrnku s čajem. Na dotek cítí, jak je Sasukeho tvář studená ještě z venku, a tak se natáhne pro deku, kterou má u pohovky položenou pro její příležitostné spaní na gauči, když se jí nechce chodit nahoru nebo se zapomene. Roztáhne ji a jemně jej s ní přikryje, aby byl v teple. Přitáhne si k sobě potom menší polštář, který si položí na stehna a odsune se potom od Sasukeho na druhou stranu pohovky, jeho ovšem následně vezme za rameno a stáhne si ho na sebe tak, že si jeho hlavu položí na ten polštář, aby ji měl nahoře podepřenou a mohl zároveň ležet. Volnou rukou jej přitom pohladí po tváři a odhrne mu vlasy z obličeje. "co ti je?" šeptne starostlivě.
"Nic mi není neboj... Jen jsem unavený nic víc..." Šeptne a zůstává tak u ní... "Spíš co je tobě hm? Ani se nekoukneš co to je? Máš strach, co jsem donesl?" Amá přivřene oči