Leden 2017

Minulost se vrací: Pravda nebo klam 15. díl

30. ledna 2017 v 7:00 | Mayu Uchiha a Masumi-san |  Povídky z Naruta
A opět tu je pokračování


Mayu - Sasuke
Masumi - Sakura

"Dneska si o tom právě chceme promluvit aby jsme měli oba volno a byly s Daiem
"Víš...co se týče tohohle... asi by si měl potom zavolat i mámě. Víš přece jak moc si zakládá na tom, aby byla rodina na tyhle svátky pohromadě a... asi by ji nejvíc mrzelo, kdyby si beze slova nepřijel. Je mi samozřejmě jasné, že máš teď asi úplně jiné myšlenky, ale... no alespoň zavolat by si jí měl a domluvit se, jak to vůbec bude,".připomene mu poté, protože to je to jediné, může vlastně udělat. Sasuke si totiž stejně vždycky dělal jenom to, co sám uznal za vhodné a je mu jasné, že toto nebude výjimkou. Přesto všechno ale nechce, aby jejich matka zůstala potom smutná. "Hlavně na to nezapomeň," dodá ještě. "No...já budu před Vánoci asi... no asi odletím zpátky do Konohy, jako každý rok," dodá potom s pokrčením ramen. "Víš ale že kdyby si chtěl přiletět i se Sakurou a Daisukem, tak může zůstat i u nás... dům máme dost velký na to, abychom se tam všichni bez problémů vešli" podotkne poté.."děcka budou ráda, že si budou mít s kým hrát... ale říkám, je to na tobě," řekne ještě a pokrčí nad tím rameny. Nechce ho do ničeho nutit,.protože vidí, že se to asi snaží brát všechno nějak postupně a ne hnedka všechno hopem. Právě tohle docela obdivuje že to Sasuke zvládá bez nějakých problémů.

Minulost se vrací: Pravda nebo klam 14. díl

28. ledna 2017 v 5:30 | Mayu Uchiha a Masumi-san |  Povídky z Naruta
A opět tu je pokračování


Mayu - Sasuke
Masumi - Sakura

"Vždyt jí znáš je to tá doktorka co ošetřuje toho debila co spolikal ty žiletky... No zavolám jí... ale řekni mi ještě nema v tom vše prty i náš táta? Že mi Sakura říkala na chatě, že mi to chtěla oznámit ale v parku že mě tenkrát viděla s holkou a tak utekla do tokia

Minulost se vrací: Pravda nebo klam 13. díl

26. ledna 2017 v 12:00 | Mayu Uchiha a Masumi-san |  Povídky z Naruta
A opět tu je pokračování


Mayu - Sasuke
Masumi - Sakura

"Tak byl sem prostě za primářem řekl jsem mu co se teď tak děje. Myslím v Tokiu v té nemocnici a on že většinou si v práci a že by sis měla i odpočinout a tak ti dal volno. Když to řekl tak jsem si řekl proč vás někam nevzít.. Zavolal jsem bratrovi jestli může přiletět jelikož taky jsem většinou pracoval a byl i nevyspaný a brácha že vás mám vzít tady. Tak jsem šel do školky pro Daie aby se zatím oblékl než přijdeš aby jsme šli domů. No tam jsem se jej zeptal či by nechtěl na výlet třeba kde je sníh. Měla si vidět jak se mu zajiskřilo v očíc no a pak jsme šli přece tady..

Minulost se vrací: Pravda nebo klam 12. díl

24. ledna 2017 v 11:00 | Mayu Uchiha a Masumi-san |  Povídky z Naruta
A opět tu je pokračování


Mayu - Sasuke
Masumi - Sakura

"Daisuke no tak já jsem rád že jsem to zjistil a že můžu být s tebou a maminka bude ráda když se vrátime do chaty. Já o tobě taky nevěděl jelikož mi ani o tebe nic neřekla a proto jsem rád že ty si můj syn... Mrzí mě že jsem s tebou nebyl ale nevěděl jsem to bo mi to tvá mama neřekla. Vzpomínaš jak jsem ti řekl že mám rád od střední školy jen jedinou dívku a nenechá si vysvětlit to že jsem se do ní zamiloval a když jsem jí to chtěl vysvětlit tak mě od sebe odháněla. Tak to je tvá maminka mám jí rád a i tebe mám a nenechám aby tobě nebo mamince někdo ublížil mám vás rád. Kdyby mi to tvá maminka řekla staral bych se o ní a i o tebe... Pro vás dva snesu modré z nebe... Víš proč? Protože mám rád jen vás a hodlám vás chránit stůj co stůj

Minulost se vrací: Pravda nebo klam 11. díl

22. ledna 2017 v 10:30 | Mayu Uchiha a Masumi-san |  Povídky z Naruta
A opět tu je pokračování


Mayu - Sasuke
Masumi - Sakura

"A nemůžeme jít rovnou?" vydechne Daisuke a podíá se přitom na svou matku, která se na něj otočí a jen zlehka zavrtí hlavou. "nene, musíš se nejdříve obléct... a to pořádně, aby si potom neskončil nachlazený... tak šup a ne že půjdeš někam do sněhu," řekne vážně přičemž sama vystoupí. Jakmile ovšem stoupne ven z auta, tak se jí nohy trochu proboří do sněhu. Usměje se nad tím a rozhlédne se přitom kolem. Pohled se jí zastaví až na krásné velké chatě, která už od prvního pohledu vypadá hodně útulně... prakticky dokonale na to,aby se zde trávila dovolená. Usměje se nad tím a otevře Daisukemu dveře, obleče si kabát, aby měla volné ruce a kabelku si přehodí přes rameno. Už jen periferním viděním vidí, že Daisuke se svou menší taškou s hračkami běží rovnou ke dveřím. Rozhodne se ho tedy nechat a sama přitom přejde ke kufru odkud vytáhne jak Daisukeho, tak i své tašky, aby to všechno vzala najednou. Už se nemůže dočkat až se konečně převleče do něčeho dalšího... a zároveň vytáhne svou zimní bundu, protože v tomhle by tady být nemohla. Ten kabát je sice elegantní, ale za to ne moc teplý... spíše skutečně jenom na cestu, ale ne na delší pobyt venku. Ohlédne se ještě jednou do auta jestli tam něco nezapomněla a potom pomalu spolu s taškami vykročí k chatě. Dává si přitom dobrý pozor na nohy, aby náhodou neuklouzla.
"Kam spechas ukaž to a netahej se s tím.." vezme ti to a jde spolu s tebou.. "chytni se mě jelikož u vchodu to dost klouže..." A jak dojdou tak odemkne. "Vemte si jakýkoliv pokoj co je otevřeny. Ten co je zavřený je můj..
Jakmile se otevřou vchodové dveře, tak nejdřív ze všeho vletí dovnitř Daisuke, který se jen tak tak stihne vyzout z bot a už letí nahoru po schodech do prvního patra jakos plašený. "Daisuke! Opatrně!" křikne za ním Sakura, která už jej vidí na zemi. Docela má strach, že tenhle jeho spěch zrovna dobře nedopadne. Sama nijak nespěchá a v předsíni se zuje z bot načež otočí hlavu k Sasukemu. "Děkuju... ale zvládla bych to... asi tak hrozné to není," šeptne a vezme si potom svůj kufr, aby si jej mohla vzít nahoru do pokoje, ve kterém bude po zbytek pobytu bydlet. Sice íjí to chvilku trvá než se jí povede to vytáhnout nahoru, protože jej má dost těžký, ale nechtěla, aby se s tím musel tahat Sasuke. Jakmile jej už dostane nahoru, tak si ho chtne jednou rukou a zlehka ho přitom táhne za sebou podél dveří, které jsou otevřeny. Zastaví se až u těch, které jsou dál od těch zavřených, kde má Sasuke pokoj a jsou na druhé straně chodby. Odtamtud totiž zaslechne, že tam někdo je. "Vybral sis?" promluví k Daisukemu, protože vidí, že se tam již usídlil. "Ano!" křikne na ni její syn zatímco si svou tašku odloží na postel a začne si z ní vytahovat své hračky, které si začne skládat kolem postele. Ona sama tedy pokračuje trochu dál a vezme si pokoj blízko Daisukeho, aby ho měla pod dohledem. Svůj kufr nechá u dveří a popojde k oknu, kde se na moment zastaví, protože ji skutečně fascinuje ten výhled na hory, které jsou plny zasněžených stromů.

Yu Yu Hakusho

20. ledna 2017 v 19:00 | Mayu Uchiha |  Yu Yu Hakusho

Yu Yu HakushoYu Yu Hakusho online - Yu Yu Hakusho obrázky - Yu Yu Hakusho ke stažení
Yu Yu Hakusho videa

Minulost se vrací: Pravda nebo klam 10. díl

20. ledna 2017 v 10:00 | Mayu Uchiha a Masumi-san |  Povídky z Naruta
A opět tu je pokračování


Mayu - Sasuke
Masumi - Sakura

Povzdechne si a chvilku ho mlčky pozoruje. "Je pro mě těžké ti po tom všem zase věřit. Objevíš se tady po tolika letech... a najednou říkáš něco úplně jiného než si mi řekl před těmi šesti lety," odmlčí se, "Neříkám, že se lidé nemohou změnit jen... jen jsem teď prostě hrozně skeptická a to poslední co bych chtěla je se zase spálit a zatáhnout do toho všeho Daisukeho," odmlčí se, "moc na to všechno tlačíš" dodá poté. Přijde jí, že na to, jak Sasukeho kdysi popisovali se nyní chová naprosto jinak. Nikdy by do něho neřekla, že bude takhle hrr. Právě proto ji to nutí to všechno trochu zpochybňovat, protože přeci jen... je skutečně možné, aby se někdo až takhle změnil? Právě nad tímhle trochu váhá. "Každopádně připravila jsem potřebné věci takže můžeme vyrazit... stačí to jenom všechno naložit do auta... Daisuke je oblečený a já budu hotová za pár minut," řekne poté načež se zase napřímí a pomalým krokem vyjde k sobě do ložnice, kde se převleče do připravených černých vyteplených legín a na své tričko si dá ještě tmavě modrý svetr s bílými výšivkami. Ještě jednou potom projde všechno, aby se ujistila, že si nikde nic důležitého nezapomněla, a taky že jsou všude pozavírané okna, aby se potom nevrátili do ledového království, protože už teď je jí jasné, že to nebude jenom obyčený výlet na pár dní, jak by se asi dalo na první pohled čekat.
"Netlacim jen chci od tebe šanci abys mi mohla věřit.. A nechej vezmu to zbytečně se s tím netahej. Auto mám před branou tak utikejte..já tam dojdu s taskami

Minulost se vrací: Pravda nebo klam 9. díl

18. ledna 2017 v 9:00 | Mayu Uchiha a Masumi-san |  Povídky z Naruta
A opět tu je pokračování


Mayu - Sasuke
Masumi - Sakura

"No.. teď moc nevím, na počasí jsem zase tak často nekoukal," odmlčí se, "ale... myslím si, že bych ti mohl do smsky poslat nějaké další detaily pokud by si o to měl zájem?" zeptá se ho potom, "zeptá se třeba i Shisuie jestli o něčem dobrém neví... a hlavně o něčem bezpečném, kde byste měli dostatek soukromí, ale zároveň byste nebyli někde úplně mimo civilizaci," navrhne mu potom. Sám si nyní žádné takové místo nevybavuje, ale je mu jasné, že za několik málo chvil by si mohl vzpomenout, a nebo mu pomoct něco najít. "ale samozřejmě pokud by sis raději něco našel sám, tak stačí říct... nechci se ti do toho nějakým způsobem plést, ale spíš jen chci vědět, kde jsi..." vydechne, aby to Sasuke správně pochopil. Na chvilku se přitom zastaví a rozejde se potom pomalým krokem zpátky k Shisuovi, aby nezašel potom až nějak moc daleko a zbytečně neobchodil celou nemocnici kolem dokola když se má zdržovat jen na jednom jediném místě, kde má taky svoji práci. "Daisuke..." vydechne Sakura trochu pobaveně, "neboj se ano? Všechno stihneme," ujišťuje ho. Nemá náladu na to, aby někam jeli, ale ví, že nemůže jen tak říct ne, protože by ho zklamala a to rozhodně nechce. Právě proto si vytáhne menší kufr, do kterého si začne pomalu skládat svoje oblečení, které by mohla potřebovat. Hlavně to nejteplejší, protože je jí jasné, že bude zima.
"Super tak to pošli at můžeme jet

Minulost se vrací: Pravda nebo klam 8. díl

16. ledna 2017 v 8:00 | Mayu Uchiha a Masumi-san |  Povídky z Naruta
A opět tu je pokračování


Mayu - Sasuke
Masumi - Sakura

"O mě se neboj navíc vidíš jak je šťastný. Nekaz mu radost navíc bude to zábava. Tak co Daii pojedeme můžeme to vzít k vám autem aby maminka ti zabalila věci a my si mužeme zatím u tebe hrát na co jen budeš chtít co ty na to?"

Minulost se vrací: Pravda nebo klam 7. díl

14. ledna 2017 v 7:00 | Mayu Uchiha a Masumi-san |  Povídky z Naruta
A opět tu je pokračování


Mayu - Sasuke
Masumi - Sakura

"Přišlo mi to jako vyhruzna sms od nekoho sam to nechápu.. když jsem si s ni chtěl o tom promluvit vis co rekla? Že prý nemám právo znát důvod a že mi nic vysvětlovat nebude. Ale či to můžu takhle nechat? Ještě když mi včera řekla ze někoho viděla na zahradě jak ji sledují. Jsem v koncích nevím co dělat. Navíc mu o mě ani nic nerekla