Duben 2017

Minulost se vrací: Pravda nebo klam 39. díl

29. dubna 2017 v 7:00 | Mayu Uchiha a Masumi-san |  Povídky z Naruta
A opět tu je pokračování


Mayu - Sasuke
Masumi - Sakura

Pozdechne si nad tou jeho neskutečnou tvrdohlavostí. "Ale znáš... Karin... určitě si vzpomeneš, věřím tomu, ale dám ti čas. Vím, že ho teď potřebuješ a až ti bude trochu lépe, tak ti připomenu jak dobře jsme se znali," usměje se na něho a jemně jej pohladí po paži. "ještě se na tebe přijdu podívat... kdyby něco, tak neváhej zavolat," řekne poté a nakonec se pomalu zvedne ze židle a rozejde se zpátky ke dveřím, ze kterých vyjde ven a pomalým krokem se rozejde zpátky na sesternu. Sakura mezití netrpělivě čeká na svou kamarádku, když se konečně po několika minutách ozve zvonek, a tak rychle přejde ke dveřím a otevře je. "tak jsem tady... řekneš mi, co se takového stalo, že potebuješ pohlídat Daie?" zeptá se jí, jenže Sakura ji jen beze slova pevně obejme s úsměvem na rtech. "Probral se..." vydechne, "probral.. před chvilkou mi to volali, chápeš to? Takže já... já prostě..." "Musíš jít," dopoví to za ni s přikývnutím černovlasá žena. "Nevadí ti na něj dohlédnout?" zeptá se jí Sakura zatímco se začne oblékat. "Ale vůbec ne, jen jdi, ale hlavně prosím tě mysli i na sebe, si jako malé dítě," napomene ji. "Já vím, ale... ale prostě... nebudu mít klid dokud jej neuvidím na vlastní oči. "tak už jdi," řekne nakonec Shizune a vyprovodí ji. Sakura potom rychlým krokem vyjde k nemocnici. Byla by i utíkala, kdyby ovšem na chodníku občas nebyl i led. Nerada by se sklouzla a ublížila si. I přes její rychlé tempo jí cesta do nemocnice trvá docela dlouho, ale když se tam dostane, tak okamžitě zamíří do pokoje, aby se mohla převléknout a potom už rovnou zamíří na JIPku, kde se na moment zasekne přede dveřmi. Najednou dostane strach, že to všechno byl jen nějaký vtip a on se neprobral. Nakonec ovšem přeci jen sebere odvahu a pomalu vejde dovnitř.

Odpusť mi

28. dubna 2017 v 7:00 | Mayu Uchiha a Masumi-san |  Rozcestníky Naruto

Odpusť mi


Příběh se odehrává v době kdy se k sobě bratři moc nemají a prakticky se neznají... Vše začalo v době kdy se jeden z bratrů opět vrátil domů... Jenže druhý už o něm prakticky nechtěl nic vědět a tak se jej ztrasnil...
Co se odehraje mezi bratry když si jeden z nich uvědomí že to co cítí by ve skutečnosti ani cítit neměl? Jak se tomu oba postaví a jak se budou k sobě chovat?

Stav: Dokončeno 14/14


Minulost se vrací: Pravda nebo klam 38. díl

27. dubna 2017 v 5:30 | Mayu Uchiha a Masumi-san |  Povídky z Naruta
A opět tu je pokračování


Mayu - Sasuke
Masumi - Sakura

Sasuke tam stále bezvládně leží a odpočívá co to jen jde
Sakura v rychlosti přijme hovor a ani nenechá onu učitelku promluvit. "Dobrý den, moc se omlouvám, už jsem na cestě pro Daisukeho," řekne rychle zatímco vtrhne na lékařský pokoj. "Ach to nic, jen jsem se chtěla zeptat, jak na tom jste a jak dlouho tady Daisuke ještě bude," řekne potom. "Nebojte se," ujistí ji potom. "Budu tam do několika minut," řekne poté než hovor típne, aby se mohla převléct. Úplně se všeho nejraději by se nyní uklidila někam, kde by mohla být jen a pouze ona sama a nikdo jiný, ale bohužel ví, že to teď není možné a že se minimálně kvůli Daisukemu musí pokusit chovat co nejvíc normálně to jen jde. Nakonec... nemyslí si, že je dobré, aby něco o tom, co se stalo Daisuke vůbec věděl, protože by jej to mohlo jen a pouze zbytečně rozrušit a to nechce ani v nejmenším. Rychlým krokem tedy vyjde z nemocnice a ani se nepozastavuje nad tím, jak na ni někteří šlenové nemocničního personálu koukají. Je jí jasné, že o tom, co se stalo už tad musí vědět při nejmenším polovina z nich, a tak by tomu stejně nemohla nikterak zabránit. Malinko zpomalí až se trochu vzdálí od nemocnice a raději přejde do normálního tempa. Má to k Daisukeho školce už jenom kousíček a dostala se sem za docela dobrý čas, a tak nyní nemá za nutné nějak zvlášť spěchat.

C3 ke stažení

26. dubna 2017 v 9:00 | Mayu Uchiha |  Ke stažení
Výsledek obrázku pro C3 anime

Haruaki Jači je obyčejným studentem střední školy, ale jednoho dne mu zásilková služba doručí překvapivě těžkou krabici od jeho otce. Není to poprvé, co od něj dostal podobně podivnou zásilku a nikdy se z toho nevyklubalo nic normálního, takže se rozhodne ji moc neřešit a nechat ji být. To mu moc nepomůže, protože z krabice se v noci vyklube - ano, roztomilá nahá loli. A jak lze vytušit, ani ta není úplně normální, má pohnutou minulost a vlastně vůbec není to, co se zdá být. Díky ní se Haruakimu do života vloudí nejen spousta nepořádku v domě, ale i temná magie ohrožující (minimálně) jeho život i život lidé v jeho okolí. Prostě jak to tak bývá, situace mu už jaksi nedovolí nadále žít nudným středoškolským životem.

Stáhnout můžete zde

Minulost se vrací: Pravda nebo klam 37. díl

25. dubna 2017 v 11:30 | Mayu Uchiha a Masumi-san |  Povídky z Naruta
A opět tu je pokračování


Mayu - Sasuke
Masumi - Sakura

Nechápavě se na něj podívá, co zase provedla. Jen si tiše povzdechne a pozoruje Daisukeho, jak si rozbaluje jednotlivé dárky a za každým nadšeně vyjekne radostí a všechno jim postupně ukazuje. Z jeho výrazu jde vidět, že je snad úplně nejšťastnější na světě. Už dlouho jej takhle neviděla. "Tak co, máš radost?" zeptá se ho po chvíli, i když jeho výraz mluví úplně za vše. Až když se Daisuke trochu vynadívá na část dárků, které dostal, tak najde i některé balíčky, které nejsou pro něj, ale právě pro jeho rodiče, a tak jich několik posune směrem k svému tátovi, když na nich vidí jiná písmenka než jaká jsou v jeho jméně. Sakura se na ty dva jenom usmívá, když jí po chvilce ten úsměv na tváři zmrzne. "hned se vrátím," řekne potom, i když je jí jasné, že Daisuke jí nevěnuje ani špetku pozornosti. Na to je až příliš moc unešený dárky, které dostal. Sakura se tedy zvedne a poodejde do kuchyně, kde se opře o linku a zhluboka se nadechne. Chvilku takhle zůstává opřená než se nakonec natáhne pro skleničku, do které si napustí trochu čisté vody a pomalu se napije. Rozhodně je to pro ni lepší než to šampaňské, protože na něj již nemá chuť ani v nejmenším. I tak zůstává ještě chvilku v kuchyni, protože je tam o něco lepší vzduch než v obýváku.

Minulost se vrací: Pravda nebo klam 36. díl

23. dubna 2017 v 10:00 | Mayu Uchiha a Masumi-san |  Povídky z Naruta
A opět tu je pokračování


Mayu - Sasuke
Masumi - Sakura

Nechává tě. "Aby ses do té práce vůbec dostala..
"Proč bych se nedostala? Že bys mě chtěl držet doma ještě před svatbou?" Podívá se na něho pobaveně. "Ne, vím, jak si to myslel," dodá potom a pomalu kývne hlavou na znamení souhlasu. "Ale i kdyby to dospělo skutečně až k tomu, tak do práce mám nástup už v lednu takže to stejně nijak neovlivní víš," vydechne tiše, přeci jen je úplně normální, že by pracovala dokud by to bylo možné. "Není to nemoc takže... ne že bych dělala úplně všechno, ale sama doma bych doslova umřela nudou," zamumlá s povzdechem a nakonec nad tím zavrtí hlavou, ale není nutné o tom teď mluvit předčasně," zašeptá potom, "Teď máme na práci jiné věci.... mnohem příjemnější než diskutování o tom, co by kdyby," zašeptá mu do ucha. Věnuje mu ještě několik polibků na krk než se opět přesune nahoru k jeho rtům. Jednou rukou mezitím sjíždí po jeho hrudi až k jeho břichu, kde se zastaví až u lemu jeho trička, za který jej jemně vezme a malinko mu ho vyhrne jen tak, aby mohla pod jeho triko vklouznout rukou a dotknout se tak jeho holé kůže. Vyjede tou rukou až k jeho břichu, kde ji chvilku nechá a jen tak se hladivými doteky dotýká jeho kůže. "Nemysli teď na to," dodá potom v pauze mezi polibky, kterou musela udělat kvůli naléhavé potřebě se alespoň nadechnout.

Minulost se vrací: Pravda nebo klam 35. díl

21. dubna 2017 v 8:30 | Mayu Uchiha a Masumi-san |  Povídky z Naruta
A opět tu je pokračování


Mayu - Sasuke
Masumi - Sakura

Chytne ho kolem pasu a zvedne nahoru aby na to dosáhl.. "opatrně at se nepichnes
Daisuke chytne jednou rukou špičku stromku a druhou rukou zvedne ozdobu, kterou nahoru nasadí a potom se chytne Sasukeho kolem krku a obejme ho. "Teď už máme ten nejkrásnější stromeček na světě," vydechne s úsměvem Daisuke a spokojeně se k Sasukemu přitulí. Má z toho neuskutečnou radost. "Mami? A rozsvítíme stromeček, aby jsme se podívali, jak nám hezky svítí?" Zeptá se potom a podívá se na svou matku, která se pomalu zvedne a přejde k nim.
"Stromeček rozsvítí až Ježíšek, musíš ještě chvilku vydržet," řekne potom k němu a pohladí ho jej po vlasech. Nakonec je oba ještě pevně obejme a opře si hlavu o Sasukeho rameno s přivřenýma očima. Byla by úplně nejraději, kdyby tahle chvilka nikdy neskončila.
"Měla bych za chvilku začít připravovat alespoň ten salát," řekne po chvíli zamyšleně.
"Chceš pomoct?" Nabídne se jí Daisuke, který se jí vzdycky velmi rád v kuchyni pletl pod nohy.
"To není potřeb zlatíčko, bude rychlejší, když si to udělám sama," řekne k němu a pohladí ho po vlasech, "ale děkuju ti, můžeš se zatím s tátou dívat třeba na pohádku, ano?" Podívá se na něho a potom na Sasukeho jestli nebude mít něco proti a nebude jí chtít například v kuchyni pomoct on.

Minulost se vrací: Pravda nebo klam 34. díl

19. dubna 2017 v 7:00 | Mayu Uchiha a Masumi-san |  Povídky z Naruta
A opět tu je pokračování


Mayu - Sasuke
Masumi - Sakura

"Díky.. A neboj za chvíli půjdeme..." Odpoví ji a když ho dá do stojanů vezme si toust.
"Já vím, že ano," pousměje se nad tím a podívá se potom na stromek, který je nyní už bezpečně upevněý ve stojanu v obýváku. Usměje se nad tím. Vždycky si říkala jaké by to asi tak bylo, kdyby Vánoce neslavila jen ona s Daisuke, ale kdyby tak s nimi mohl být i Daisukeho táta... a dnes má alespoň jedinečnou příležitost k tomu to zjistit. "jsem ráda, že jsme pro něj potom nemuseli ještě dodatečně jezdit a kupovat ho, kdo ví jestli by se dal nějaký vůbec sehnat... v den Vánoc," řekne zamyšleně. Sama to nikdy nezkoušela a ani nejspíš raději zkoušet nebude. Nakonec... řekla by, že žádý hezký by nejspíš nesehnali a při nejhorším by museli jí do lesa což by se jim mohlo taky pěkně vymstít. "nebojím se jen... já nevím, chybí mi," přizná. Přeci jen potom, co ho více než týden neviděla kvůli svému únosu se s Daisukem snažila trávit co nejvíc času to šla a i když teď chtěla mít čas se Sasukem jenom pro sebe, tak si uvědomuje, jak moc chce mít svého chlapečka zase u sebe. "navíc... potom bysme měli nejspíš i trochu vybalit, včera se mi do toho moc nechtělo, ale myslím, že ještě nějakou chvilku se tu stejně zdržíme," řekne zamyšleně, ví, že se se Sasukem nebavili o tom, jak dlouho zde zůstanou a ona není úplně pro, aby tady byli nějak extra dlouho, ale přeci jen to, že si vybalí své věci jim jistě neuškodí. Takhle stejně pomalu ani neví, co kde má, když je to všechno uloženo v taškách.


Minulost se vrací: Pravda nebo klam 33. díl

17. dubna 2017 v 5:30 | Mayu Uchiha a Masumi-san |  Povídky z Naruta
A opět tu je pokračování


Mayu - Sasuke
Masumi - Sakura

Sakura se probudí několik minut po deváté. Pomalu otevře oči a rozhlédne se po místnosti, ve které je nyní mnohem lepší světlo než večer. Pohledem se následně zastaví u Sasukeho. Netuší jestli ještě spí, a nebo jestli jen odpočívá se zavřenýma očima, ale tak nebo tak nechce riskovat, že by ho snad mohla probudit. Přeci jen se od něj malinko odtáhne, alespoň tak jak mu to jeho sevření dovoluje a zahledí se do jeho tváře, která nyní vypadá tak uvolněně a klidně... jen málokdy jej takhle může vidět. Právě proto si nyní ten pohled na něj užívá. Navíc jí i do očí bijí detaily, ve kterých se s Daisukem navzájem podobají, hlavně ve způsobu, jak leží.
"Zlato?" Šeptne po chvíli tiše a na chvilku odtrhne pohled od jeho tváře směrem k hodinám, aby se podívala kolik je hodin. "Zlato, spíš?" Dodá ještě tišeji, aby jej neprobudila, ale aby ji ještě slyšel kdyby náhodou skutečně nespal. Pomalu se přitom jednou rukou zvedne na lokti, aby byla výš a dosáhla tak na Sasukeho aniž by se musela tlačit přímo na něj. Jednou volnou rukou, kterou jej doteď objímala kolem pasu, jej pohladí po tváři a jemně mu odhrne několik pramínků jeho temných vlasů z obličeje. Následně se svými rty přiblíží k těm jeho a vtiskne mu na ně jemný motýlý polibek.

Minulost se vrací: Pravda nebo klam 32. díl

15. dubna 2017 v 11:30 | Mayu Uchiha a Masumi-san |  Povídky z Naruta
A opět tu je pokračování


Mayu - Sasuke
Masumi - Sakura

"Ja vím.." když se mu to povede tak ji to opatrně sunda. Pak se na tebe jen kouká
Sakura pod jeho pohledem zrudne. Není na takový pohled zvyklá ani v nejmenším, a tak se j němu raději opět natáhne pro polibek a jemně mu ruce přesune na ramena tak, že na něj jemně zatlačí, aby si lehl na postel zatímco ona jde spolu s ním a skloní se přitom nad něj. Po chvilce se odtáhne od jeho rtů a přesune se na jeho krk, kde jeho kůži zasype jemnými polibky, se kterými sjíždí dolů před jeho klíční kost až k jeho hrudi, kde se sjede až k jeho břichu. Až potom se zastaví a na chvilku se od něj odtáhne, aby mu viděla do obličeje a usměje se. Je ráda, že tentokrát to má o něco více pod kontrolou než tomu bylo před těmi šesti lety, kdy si z toho prakticky vůbec nic nepamatuje což je na jednu stranu dost velká škoda vzhledem k okolnostem. Pohledem nakonec opět sjede na jeho hruď, všímá si, jak se mu na břiše rýsují vypracované bříšáky, které jsou nyní mnohem opatrnější než byly před lety a vlastně ani není divu. Může jen hádat, ale řekla by, že jakožto policista musí být Sasuke v dobré kondici, protože je to fyzicky náročná práce. Prst jedné ruky mu nakomec přiloží ke rtům a odtud sjede dolů po bradě, před krk až bpo hrudní kosti a zdrží se hlavně u bříšáků, které jemně prstem obkrouží.