Srpen 2017

Forgotten past

23. srpna 2017 v 9:00 | Mayu Uchiha a Masumi-san |  Rozcestníky Naruto

Forgotten past


Odehrává se v době kdy mladá dívna ztratila pamět a neví celou dobu kdo je. Co se ovšem bude dít když potká jednoho chlapce o kterém se jí snívá, ale má u něj zvláštní pocit jako by jí někoho připomínál, ale přitom si zcela nic nepamatuje?
Co udělá Sasuke který hledá jistou osobu a když si je jistý že jí našel tak se jej ta osoba ztraní a i celkem bojí?
Co provede Sasuke když spatří svojí dívku s někým jiným? Vzpomene si Sakura kdo je a kdo je Sasuke?

Stav: 27/27
Complete
Pár: SasuSaku


Naruto Online 4-6 Serie

11. srpna 2017 v 15:09 | Mayu Uchiha |  Naruto Online

4. SérieFinal Fantasy VIII (German) PSX

8. srpna 2017 v 14:20 | Mayu Uchiha |  Ke stažení

Je to doba války. Galbadia, globální superpower, vyhlásila válku Dolletu, zemi, jejíž výcviková akademie je domovem dvou osobností: horečkářka Seifer a "osamělý vlk", Squall Leonhart. Oba jsou ve vzájemném konfliktu stejně jako jejich země s Galbadií; Squallovi se zdá, že chybí týmový duch, zatímco Seifer chybí disciplínu svého soupeře. Nicméně, náhodné setkání s Rinoou Heartilly, která se volně rozvíjí, mění Squallův vesmír vzhůru nohama;
Může Cloud a AVALANCHE chránit planetu před obrovským, impozantním nepřítelem Shinra Inc.?

PS: Nejvíce určeno pro lidi co se právě učí němčinu a pro zdokonalení gramatiky


Final Fantasy VII (German) PSX

5. srpna 2017 v 17:39 | Mayu Uchiha |  Ke stažení

V městě Midgar, řízeném mega-konglomerátorem Shinra Inc., byl Mako Reaktor č. 1 vyhozen povstaleckou skupinou AVALANCHE.
AVALANCHE byl tajně tvořen, aby vznesl povstání proti společnosti Shinra Inc., organizaci, která pohlcuje energii Mako a ničí přírodní zdroje planety. Cloud, bývalý člen elitní bojové síly Shinry, SOLDIER, byl zapojen s bombardováním reaktoru Mako.
Může Cloud a AVALANCHE chránit planetu před obrovským, impozantním nepřítelem Shinra Inc.?

PS: Nejvíce určeno pro lidi co se právě učí němčinu a pro zdokonalení gramatiky


Final Fantasy IX (German) PSX

2. srpna 2017 v 22:43 | Mayu Uchiha |  Ke stažení

Do města Alexandria připlouvá létající divadelní loď Prima Vista, obyvatelé se těší na úžasnou slavnost, jejímž vrcholem má být představení divadelní hry "I want to be your cannary". Na palubě však nejsou pouze herci, ale hlavně skupinka rebelů, kteří mají v plánu únos princezny Garnet. Nastává série scén, kdy ovládáte střídavě několik postav (zvlášť zábavná je šermířská minihra, kdy musíte rychle reagovat a tisknout kombinaci tlačítek, aby předstíraný souboj získal co možná největší ohlas), vrcholící útěkem na palubě značně poničené Prima Visty. Pád k zemi je nevyhnutelný... Ve FINAL FANTASY IX se prolíná to nejlepší z předchozích dílů ve šťavnatém koktejlu, od kterého se nebudete chtít odtrhnout, dokud jej celý nedohrajete až do konce. Vývoj postav je zde řešený opět jinak než v díle předcházejícím.

PS: Nejvíce určeno pro lidi co se právě učí němčinu a pro zdokonalení gramatiky


Odpusť mi 14. díl

1. srpna 2017 v 7:15 | Mayu Uchiha a Masumi-san |  Povídky z Naruta
A máme opět další díl


Mayu - Itachi
Masumi - Sasuke

"Nevím na co ti mám vůbec odpovídat.... Takže se ty sám rozhodni jestli chceš být tady se mnou a nebo u rodičů... Vyber si sám volba je teď na tobě..."