Odpusť mi 14. díl

1. srpna 2017 v 7:15 | Mayu Uchiha a Masumi-san |  Povídky z Naruta
A máme opět další díl


Mayu - Itachi
Masumi - Sasuke

"Nevím na co ti mám vůbec odpovídat.... Takže se ty sám rozhodni jestli chceš být tady se mnou a nebo u rodičů... Vyber si sám volba je teď na tobě..."

"Ale ano máš mi na co odpovídat Itachi, protože tady tohle už jednoduše není jenom o tom, co chci a nebo nechci já... kdyby ano, tak je to jednoduché. Chci, aby si min odpověděl," řekne poté vážně a mírně se přitom zamračí. Nechápe proč se přitom jeho bratr tolik cuká...pomalu mu to přijde až trochu nepřirozené, jakoby snad skutečně něco skrýval. "Prostě mi jednoduše na rovinu řekni, co se děje dobře? O nic přece jenom nejde... no ne?" Vydechne, "vždycky jsem ti říkal naprosto cokoliv... alespoň když jsem byl malý a teď... teď když by si mohl udělat to stejné tak co... to se z toho chceš teď jakože nějak vyvléknout?" Zavrtí nad tím hlavou, "je to snad v tom, že mi nevěříš, Itachi?" Zeptá se ho potom na rovinu. "Řekni mi to... protože jestli ano, tak tady jenom tak ztrácíme čas... oba dva, nemyslíš?" Zeptá se ho. Původně sice byl pro, aby ho přemlouval, aby mu odpověděl na otázku, ale teď to pro něj skončilo. Už mu nemá vůbec co říct...dochází nu totiž způsoby, jak by jej mohl přesvědčit o tom, že jemu může věřit a může mu to úplně bez problému říct. Pomalu se potom zvedne a popojde ke svému bratrovi, kterému se schválně postaví do cesty, aby na sebe upoutal pokud možno veškerou jeho pozornost. "Tak?" Zeptá se ho ještě jednou.
Povzdechne si... "Ty nedáš pokoj s tím co?" Vezme ho kolem pasu a přitáhne si ho k sobě... "Když jinak tedy nedáš..." Odpoví a znova ho políbí... Pak se odtáhne... "Tak jednoduše tě mám rád, ale už ne jen jako bratra toť vše..." A opět se od něj odtáhne
Sasuke na něho jen překvapeně vykulí oči, když to Itachi udělá znova. Překvapilo ho to... to sice ano, ale přesto všechno se od něj neodtáhl, a nebo se na něj nepodíval nějak znechuceně. Popravdě... sám si pomalu začínal uvědomovat, že ten vztah mezi nimi asi nebude jen tak. Ne snad, že by si ihned byl schopný na rovinu přiznat, že je homosexuál, to ne... ještě ke všemu když se mu líbí jeho vlastní bratr, ale... musel nad tímhle přemýšlet už potom, co to jeho bratr udělal poprvé. Nedalo mu to jednoduše jenom tak spát, a tak teď, když to zopakoval si alespoň uvědomil, že nejspíš tohle bude problém, který má nejen Itachi, ale dokonce i on. "mohl si mi to taky říct úplně normálně... myslel sis, že tě za to odsoudím, nebo co?" zeptá se ho a podívá se na něho, přímo do očí. Dřív by tomu možná tak bylo, ale teď... nedokáže to. Nebyl by schopný se k němu jen tak otočit zády, a nebo mu nějak ublížit. Moc dobře ví, že tohle by Itachiho hodně bolelo a kdo ví, jak by se to jeho bratr rozhodl řešit. Není to sice úplně situace, ve které by se snad chtěl někdy ocitnout, ale... teď už nemá na výběr. Sice to bude muset zůstat jen a pouze mezi nimi, ale... to mu zase až tolik nevadí. Dokud bude moct být s ním. Mlčky ho tedy obejme a opře si o něj hlavu.
"Já nevím kdo ví... Proto jsem ti nic neřekl... No teď už je jen na tobě kde bys chtěl být... Jestli tady se mnou nebo být u rodičů... Do školy bych tě klidně vždycky hodil autem... Nebo si řekni co chceš..." A položí si na něj ruce a drží v objetí
"Víš, že bych ani neváhal, kdyby si za sousedku neměl jednu dost otravnou spolužačku?" zamumlá s úšklebkem na tváři. Zvykl si na to... prakticky celou střední tohle všechno musel absolvovat a těšil se, že už mu zbývá jen jeden jediný rok než se jejich cesty zase rozdělí, ale bohužel to teď vypadalo, že to ani v nejmenším nebude tak snadné, jak si původně myslel. Jediná naděje pro něj byla, že se Karin odstěhuje nějak na vysokou školu, ale kdo ví jestli i on nebude muset udělat to stejné, protože kdo ví jestli potom vůbec bude mít možnost dojíždět domů... Na chvilku se nd těmito myšlenkami pozastaví než pomalu zvedne hlavu a podívá se na Itachiho. "myslím, že máma z toho nebude nadšená," zamumlá. Plánoval se sice stěhovat, ale ne dřív než mu bude osmnáct. Znamenalo to sice, že sice nebude bydlet s rodiči, ale ty to k nim měli pořád ještě dost blízko. "Já nevím," dodá potom trochu nerozhodně, je dosti navážkách... nejspíš i kvůli tomu, že ani neví co by si od tohohle všeho měl vlastně slibovat. Měl by si snad myslet, že to vůbec nic nebude? Nebo by si od toho měl slibovat něco víc?
"Je na tobě jak se rozhodneš ale řekl bych že rodičům to vadit nebude když budou vědět že budeš bydlet u mě... A vem si že by sis to mohl i pořídit co já vím štěně a nebo jestli chceš tak se můžeme pak i přestěhovat kam bys chtěl kvůli studiu... Já nemám problém si najít práci jako doktor seženu kdekoliv i jazyky ovládam takže se domluvíme, ale je to na tobě...
Sasuke nad tím pomalu pokrčí rameny. Konec konců... co může ztratit? Ví, že kdykoliv bude potřebovat, tak by se k rodičům mohl zase vrátit, a nebo si něco najít. To už by záleželo čistě jen na něm, jak by se v takovém případě rozhodl. V tuhle chvíli mu ovšem bylo jasné, že nejlepší ze všeho bude, když se teď rozhodne bez ohledu na jakékoliv jiné další faktory, které by jeho rozhodnutí mohly výrazně ovlivnit. Ano, možná že jedna jeho otravná spolužačka bydlí poblíž, ale konec konců to přeci jenom neznamená, že to bude konec světa. Zvládl s ní doteď přežít v jedné třídě, a tak by tohle už zase takový problém být nemusel... a co se týče jejich matky, tak přeci jen jednou tohle přijít muselo. Všichni jednou opustí svůj původní domov a přestěhují se někam jinam. Přišlo by to dřív nebo později a navíc nebude dalo a bude ji moct vídat kdykoliv by jenom mohl potřebovat. Neví, jak dlouho si tohle všechno už v hlavě vlastně přemítá, ale ve skutečnosti mu na tom ani moc nesejde. Cítí totiž, že Itachi byl mu dal tolik času kolik by jenom potřeboval. Nakonec k němu opět zvedne pohled a pomalu přikývne. "Zůstanu... zkusit to můžeme," šeptne, nenaráží tím jen na společné bydlení, ale tak celkově na všechno. Je to jakoby se před ním otevřela nová kapitola jejich života... do kterého se rozhodl vrhnout po hlavě.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 ivana-chan ivana-chan | E-mail | 1. srpna 2017 v 21:20 | Reagovat

krasne to bolo. napätie az do konca. skoda ze uz je koniec. som zvedava s cim dalsim prides :-D

2 Jenny Jenny | Web | 9. srpna 2017 v 18:12 | Reagovat

vypadá to fakt zajímavě :3 těším se až zjistím jak to bude pokračovat :3

3 Mayu Uchiha Mayu Uchiha | 9. srpna 2017 v 22:31 | Reagovat

[2]: nějak ti nedošlo že je to konec holka asi :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama