Leden 2018

Nalitá micina

31. ledna 2018 v 21:53 | Mayu Uchiha |  Chcipácká videa
Tak tady dám neco na pobaveníAesthetica of a Rogue Hero Online

23. ledna 2018 v 16:32 | Mayu Uchiha |  Aesthetica of a Rogue Hero Online

V klasickém RPG hrdina vždy porazí vládce temnot a tím příběh končí. Ale co takový hrdina dělá potom?
Ohtorizawa Akatsuki porazil Satana, vládce temnot ve fantasy světě Alleyzard a poté se vrátil do skutečného světa. Hrdinové, kteří splní svou náročnou misi jsou totiž při návratu do reálného světa chránění organizací BABEL, která jim poskytne přístřeší, prostor pro aklimatizaci a přípravu na další složitý úkol. Náš hrdina má ale malé tajemství, sice porazil vládce temnot Alleyzardu, ale s sebou si odtud přinesl jeho dceru Miu...

Dabing: Německý
Žánr: Akční, Ecchi, Dobrodružný, Harém, Fantasy
Anime ke shlédnutí na Bs.to

Stačí jen kliknout na Obrázek
Také se ale musíš uděla účet aby si mohl/a sledovat
Neplatí pro ty co jej mají

Aesthetica of a Rogue Hero

23. ledna 2018 v 16:17 | Mayu Uchiha |  Aesthetica of a Rogue Hero

Aesthetica of a Rogue Hero


Aesthetica of a Rogue Hero Online - Aesthetica of a Rogue Hero Obrázky

Tenjou Tenge Opening [HD]

23. ledna 2018 v 11:04 | Mayu Uchiha |  Tenjo tenge Videa
Tak tady dám opening tak tak trochu víte vo co goForgetten past 25. dil

22. ledna 2018 v 11:30 | Mayu Uchiha a Masumi-san |  Povídky z Naruta

Mayu - Sasuke
Masumi - Sakura

Tiše se nad jeho slovy zasměje a položí si hlavu na jeho rameno. "Proč myslíš, že bych ti měla někam utíkat?" zeptá se ho stále s úsměvem na rtech, "pokud to je vážně akční film, tak bych neměla mít důvod no ne?" pousměje se. Z části tuší, že na ni něco chystá jen neví jestli je to jenom pocit, který se týká něčeho dlouhodobějšího, a nebo se to vztahuje zrovna na tenhle film. "mně horory nevadí," prohlásí poté. "je sice pravda, že tenkrát jsem z toho filmu potom už moc neviděla, ale... to je jenom protože mě to překvapilo a nic takového jsem nečekala," dodá na svoji obranu. "konec konců když si mi říkal, že to bude romantický film... což jsem ti samozřejmě uvěřila, i když teď s odstupem vím, že to bylo poněkud zvláštní, protože ty slaďáky zrovna moc nemusíš, tak bych nečekala, že pro tebe bude romantika zrovna taková, že manželský pár někdo rozřeže motorovou pilou," zamumlá a zavrtí nad tím hlavou. "nebo sekerou, už si to moc nepamatuju, nedávala jsem pozor," ušklíbne se. Většinu toho filmu strávila s obličejem v Sasukeho triku. Ani ne tak protože by se tak moc bála, samozřejmě příjemné jí to úplně nebylo a rozhodně to bylo dobře udělané, ale... tenkrát byla velmi impulzivní a chtěla být u něho, i když to znamenalo, že si nechala ujít takový film. "musím ale přiznat, že takhle je to o moc lepší," šeptne a jednou rukou jej obejme kolem pasu. "ne že mi u toho usneš," varuje ho potom. "Na to budeš mít celou noc..." šeptne.

Forgetten past 24. dil

20. ledna 2018 v 10:55 | Mayu Uchiha a Masumi-san |  Povídky z Naruta

Mayu - Sasuke
Masumi - Sakura

"Nemusíš mít strach, zrovna jsem se vracela zpátky dovnitř," vysvětlí s úsměvem na rtech. Za tu dobu, co je venku na sobě už znatelně cítí, jak moc klesla teplota, ale přesto Sasukeho ještě pevně obejme a zaboří si obličej do jeho hrudi. Chvilku takhle nehybně stojí a vdechuje tu známou vůni, která v ní vždycky navodila pocit naprostého bezpečí. Zhruba po pěti minutách se od něj, kvůli stále větší zimě, odtáhne a vezme jej za ruku. "Promluvíme si?" Zeptá se ho s očima upřenýma na jejich ruce. Je toho tolik, co by měli spolu probrat, ale na jazyku má pouze jednu věc. "Uvnitř..." dodá a rozejde se směrem ke dveřím se Sasukem v závěsu. Otevře dveře a jakmile jsou oba uvnitř, tak je zase zavře a rozejde se ke schodišti, kterým se dostanou nahoru do prvního poschodí a tam zamíří přímo do Sasukeho pokoje. Nebyla tam sice již spoustu let, ale přesto... na tohle by nezapomněla vzhledem k tomu, že tady strávili velmi mnoho času ještě předtím než zmizela. V tichosti tedy vejde dovnitř, kde pustí jeho ruku a posadí se na jednu stranu postele, ruce si složí do klína a podívá se na Sasukeho.

Tenjou tenge Online

19. ledna 2018 v 15:09 | Mayu Uchiha |  Tenjo tenge Online

Souichiro Nagi se svým kamarádem Bobem Makiharou nastupují do prvního ročníku střední školy. Tahle škola ale není ledajaká, je to totiž bojová škola, kde se víc bojuje než učí. Souichiro a Bob jsou rváči z ulice, tak není divu že jim tam každý dává na frak taky když do nové školy přiletíte jako splašení býk se slovy ´´tahle škola je naše, tuhle si podmaníme´´nemůžou se divit že dostali párkrát slušnou nakládačku, obzvláště ta poslední kterou Souichiro utrpěl od Masataky Takayanagiho byla opravdu drtivá. Souichiro a Bob se v myšlence něco jako ´´stát se silnějším´´ přihlásí do klubu Jyuken. Tento klub je vedený kapitánkou Mayou Natsume. Její sestra Aya Natsume je další členkou klubu Jyuken a třetím členem klubu je Masataky Takayanagi a právě k těmto třem se Souichiro a Bob přidají aby se do tří měsíců staly silnějšími, protože abyste porazili velmi silnou výkonnou radu v čele s Mitsuomim Takayanagim, musíte být víc než dobrý. Toto anime nás zavede do prostředí bojového umění všech možných stylů.

Dabing: Německý
Žánr: Akční, Komedie, Shounen, Ecchi, Bojová umění, Supersíla
Anime ke shlédnutí na Bs.to

Stačí jen kliknout na Obrázek
Také se ale musíš uděla účet aby si mohl/a sledovat
Neplatí pro ty co jej mají

Tenjou Tenge

19. ledna 2018 v 14:57 | Mayu Uchiha |  Tenjo tenge

Tenjou TengeTenjou tenge Online - Tenjou tenge Obrázky
Tenjou tenge Videa

Forgetten past 23. dil

18. ledna 2018 v 10:20 | Mayu Uchiha a Masumi-san |  Povídky z Naruta

Mayu - Sasuke
Masumi - Sakura

"Já vím" hlesne a pomalu přikývne. "Ale věř mi, ž čas v jeho blízkosti jsem trávila nedobrovolně. Bohužel to už nijak nemůžu změnit..." šeptne s pokrčením ramen. Kdyby mohla, tak by se vrátila do chvíle před pěti lety než došlo k jejímu únosu, který tohle všechno vlastně odstartoval. "Ale je to pryč, Kabuto je nyní za mřížemi, jak jsem slyšela. Dostane to, co mu patří...nebo alespoň část z toho," dodá. Kdyby to bylo jenom na ní, tak by její odměna pro Kabuta byla jasná... smrt. Nic lepšího si podle ní ani nezaslouží, ba dokonce i tohle se jí zdá málo. Snad pomalé mučení by mohlo být lepší... Nad těmito myšlenkami ovšem nyní jen zavrtí hlavou, aby si je vyhnala z hlavy, protože jsou zatím nemístné. "No, ale jsem si jistá, že pátrání po mně nebylo to jediné, co se za těch pět let událo," nadhodí spolu s významným pohledem, který je směřován právě na Itachiho. "Tak co? Určitě máš nějaké novinky... povídej, jsem zvědavá," vybídne ho, opět s úsměvem na rtech. Tak ráda by slyšela, že je Itachi, i navzdory nynější situaci jak ve vesnici, tak v okolí, šťastný, ale spíš se obává opaku.