Ke stažení

Deadman Wonderland

13. července 2018 v 15:15 | Mayu Uchiha
Takže tohle anime je tu dané ke stahnutí na přání

Nevím o co se jedná ale nevadí nemusím znát kazdé animeSekirei ke stažení

27. dubna 2018 v 20:52 | Mayu Uchiha
Takže rozhodla jsem se dát další anime ke stažení je to Sekirei
nevím jestli to anime znáte, ale je celkem zajímavéPřestože je Minato Sahaši vysoce inteligentní, už dvakrát neudělal zkoušky na vysokou školu a to vše díky tomu, že neunesl tíhu okamžiku. Takže je všemi brán jako naprostý loser. Jednoho dne se potká s Musubi, která čelí útoku. Bere Sahašiho s sebou a zjišťuje, že je jedním z legendárních Ašikabi, který má v genetické výbavě dáno, že se stane pánem jedné ze 108 roztomilých dívek nazývaných Sekirei. A bude se bojovat.

Final fantasy X/X-2 Remaster ke stažení

11. března 2018 v 19:36 | Mayu Uchiha

Minimální konfigurace:
OS: Windows Vista a novější
Procesor: AMD @ 2 GHz / Intel @ 2 GHz
Paměť: 1 GB RAM
Grafická karta: nVidia Geforce 9600GT 512 MB VRAM / ATi Radeon HD 2600XT VRAM 512 MB VRAM
HDD: Alespoň 37 GB volného místa
Zvuk: DirectX kompatibilní zvuková karta

Popis:
Final Fantasy X/X-2 HD Remaster je důkaz, že některé hry nestárnou. K neomšelému hernímu zážitku přidává remasterovaná edice solidní audiovizuální péči, která krásně zahladila ostré hrany třináct let starého titulu.
Pokud společně se mnou toužíte po návratu klasických japonských RPG, truchlíte nad skomíráním žánru v rámci západní distribuce (což se možná změní) a hlavně máte už dost podivných designových rozhodnutí, které mají za úkol "přiblížit žánr západnímu publiku," na chvíli ustaňte a pohlaďte se po duši s Final Fantasy X/X-2 HD Remaster. Třináct let stará hra se vrací v upravené edici a suverénně vypaluje "mlaďasům" rybník.

1. Nainstalujte hru
2. Zkopírujte crack
3. Hrejte

Final Fantasy VIII (German) PSX

8. srpna 2017 v 14:20 | Mayu Uchiha

Je to doba války. Galbadia, globální superpower, vyhlásila válku Dolletu, zemi, jejíž výcviková akademie je domovem dvou osobností: horečkářka Seifer a "osamělý vlk", Squall Leonhart. Oba jsou ve vzájemném konfliktu stejně jako jejich země s Galbadií; Squallovi se zdá, že chybí týmový duch, zatímco Seifer chybí disciplínu svého soupeře. Nicméně, náhodné setkání s Rinoou Heartilly, která se volně rozvíjí, mění Squallův vesmír vzhůru nohama;
Může Cloud a AVALANCHE chránit planetu před obrovským, impozantním nepřítelem Shinra Inc.?

PS: Nejvíce určeno pro lidi co se právě učí němčinu a pro zdokonalení gramatiky

Final Fantasy VII (German) PSX

5. srpna 2017 v 17:39 | Mayu Uchiha

V městě Midgar, řízeném mega-konglomerátorem Shinra Inc., byl Mako Reaktor č. 1 vyhozen povstaleckou skupinou AVALANCHE.
AVALANCHE byl tajně tvořen, aby vznesl povstání proti společnosti Shinra Inc., organizaci, která pohlcuje energii Mako a ničí přírodní zdroje planety. Cloud, bývalý člen elitní bojové síly Shinry, SOLDIER, byl zapojen s bombardováním reaktoru Mako.
Může Cloud a AVALANCHE chránit planetu před obrovským, impozantním nepřítelem Shinra Inc.?

PS: Nejvíce určeno pro lidi co se právě učí němčinu a pro zdokonalení gramatiky

Final Fantasy IX (German) PSX

2. srpna 2017 v 22:43 | Mayu Uchiha

Do města Alexandria připlouvá létající divadelní loď Prima Vista, obyvatelé se těší na úžasnou slavnost, jejímž vrcholem má být představení divadelní hry "I want to be your cannary". Na palubě však nejsou pouze herci, ale hlavně skupinka rebelů, kteří mají v plánu únos princezny Garnet. Nastává série scén, kdy ovládáte střídavě několik postav (zvlášť zábavná je šermířská minihra, kdy musíte rychle reagovat a tisknout kombinaci tlačítek, aby předstíraný souboj získal co možná největší ohlas), vrcholící útěkem na palubě značně poničené Prima Visty. Pád k zemi je nevyhnutelný... Ve FINAL FANTASY IX se prolíná to nejlepší z předchozích dílů ve šťavnatém koktejlu, od kterého se nebudete chtít odtrhnout, dokud jej celý nedohrajete až do konce. Vývoj postav je zde řešený opět jinak než v díle předcházejícím.

PS: Nejvíce určeno pro lidi co se právě učí němčinu a pro zdokonalení gramatiky

NHL 09

13. července 2017 v 10:00 | Mayu Uchiha

Minimálni konfigurace:

Vývojáři: EA Canada
Vydavatel: Electronic Arts
Typ hry: Samostatná hra
Licence: Placená hra - porovnat ceny eshopů
Odkazy: Oficiální stránky
Žánr: Sportovní hry
Multiplayer: Síť
Čeština: CZ Oficiální text v češtině

CPU: 1.3 GHz a vyšší
Grafika: 64 MB a vyšší
Systém: Windows XP a vyšší

NHL můžete stáhnout zde

C3 ke stažení

26. dubna 2017 v 9:00 | Mayu Uchiha
Výsledek obrázku pro C3 anime

Haruaki Jači je obyčejným studentem střední školy, ale jednoho dne mu zásilková služba doručí překvapivě těžkou krabici od jeho otce. Není to poprvé, co od něj dostal podobně podivnou zásilku a nikdy se z toho nevyklubalo nic normálního, takže se rozhodne ji moc neřešit a nechat ji být. To mu moc nepomůže, protože z krabice se v noci vyklube - ano, roztomilá nahá loli. A jak lze vytušit, ani ta není úplně normální, má pohnutou minulost a vlastně vůbec není to, co se zdá být. Díky ní se Haruakimu do života vloudí nejen spousta nepořádku v domě, ale i temná magie ohrožující (minimálně) jeho život i život lidé v jeho okolí. Prostě jak to tak bývá, situace mu už jaksi nedovolí nadále žít nudným středoškolským životem.

Stáhnout můžete zde

Fullmetal alchemist a Brotherhood ke stažení

15. února 2017 v 16:36 | Mayu Uchiha

"Nelze něco získat, aniž byste něco obětovali. Abyste něco získali, musíte dát něco stejné hodnoty.To je princip rovného obchodu v alchymii..." Bratři Elricové, Edward a Alphonse, kterým právě zemřel jediný rodič, maminka. Alchymie je mocná věda a Ed s Alem se rozhodnou s její pomocí maminku oživit. Lidská transmutace je však největší tabu v alchymii. A bratry porušení tohoto tabu stojí vysokou cenu. Al ztrácí tělo, jeho duše přichycena ke starému brnění, Ed ruku a nohu, které nahrazují kovové protézy. A maminka neožívá. Bratři přísahají, že získají svá těla zpět. Věří, že jim k tomu pomůže legendární kámen mudrců. Ale kde ho hledat? Nejlepší informace má vojsko a tak Ed vstupuje do nenáviděné armády. Ještě bude možná třeba překročit mnohá další tabu, alchymistická i morální. A bratři nejsou jediní, kdo po kameni mudrců touží.

Akagami no Shirayukihime ke stažení

4. dubna 2016 v 10:00 | Mayu Uchiha

Shirayuki je mladá dívka, která se narodila s neobyčejně červenou barvou vlasů. Když o ní uslyší princ Raji, tak příkáže, aby se stala jeho milenkou. Shirayuki se ji ale stát nechce, tak si ostříhá vlasy a utíká do sousední země. Zatímco prochází lesem, potká mladého chlapce, Zena. Jak tohle dopadne? Získá princ Raji Shirayuki jako svou milenku?

Jazyk: Japonsky
Dabing: České titulky
Žánr: Chladné zbraně, Drama, Fantasy, Historický, Komedie, Minulost, Moe, Podle mangy, Shōjo

Shokugeki no Souma ke stažení

19. března 2016 v 23:29 | Mayu Uchiha

Yukihira Souma sní o tom, že porazí svého otce ve vaření a převezme rodinou restauraci. Když mu jeho otec oznámí, že je čas zavřít restauraci a odjíždí do zahraničí a vyzve ho ať vystuduje jistou kuchařskou školu, je zklamán. Netuší však, že se jedná o nejprestižnější kuchařskou školu v Japonsku, kterou úspěšně dokončí jen 1 % studentů. Dokáže na škole přežít?

Žánr: Ecchi, Shōnen, Střední škola, Vaření
Jazyk: Japonský
Dabing: České titulky

Inuyasha ke stažení

7. června 2015 v 18:54 | Mayu Uchiha

Romantická komedie o dívce jménem Kagome, která se v den svých patnáctých narozenin dostane začarovanou studnou do japonského středověku, kde se seznámí s Inuyashou, napůl člověkem a napůl démonem, s nímž, a posléze i s dalšími po cestě získanými přáteli, putují krajem, aby posbírali všechny střípky kouzelné perly, z nichž každý může způsobit v rukou zlé bytosti katastrofu. Seriál obsahuje mnoho střetů moderního světa se středověkým, složité vztahy velkého množství postav od milostných po nenávistné, a v neposlední řadě mnoho situačního humoru.

Žánr: Akční, Boj s meči, Bojová umění, Cestování časem, Dobrodružné, Groteska, Juujin, Shounen, Supersíla
Dabing: English a Japanese

Aplikace na hry

25. února 2015 v 12:04 | Mayu Uchiha
Takže dám jsem tří základmí aplikace ke stažení :)
nebojte se jsou stáhle setupy s originálních stránkách přesně od nich a dala jsem to na uložto
takže zde jsou:

Kaleido Stage ke stažení

18. února 2015 v 16:00 | Mayu Uchiha

Sora a její kamarádky musejí tvrdě trénovat, aby se prosadily v akrobaticko-divadelních představeních slavného souboru Kaleido Stage. Místy vtipný a jindy naopak dojemný seriál vypráví o akrobacii a výdrži.

Akuma no Riddle ke stažení

12. ledna 2015 v 8:00 | Mayu Uchiha

Ichinose Haru je studentkou na soukromé dívčí akademii, po níž životě prahne 12 nájemních vražedkyň, které se skrývají mezi studentkami. Azuma Tokaku je nová studentka, která je také jednou z najatých vražedkyň, ale místo toho se rozhodne, že Haru ochrání za každou cenu.

Romeo × Juliet ke stažení

15. prosince 2014 v 10:00 | Mayu Uchiha

Jedné tragické noci je vládnoucí klan Kapuletů vyvražděn Monteky, kteří chtějí ovládat zemi. Všichni jsou bez milosti pozabíjeni, jen malé holčičce se podaří uprchnout, poslední z Kapuletů, Juliet. O čtrnáct let později, kdy je Neo Verona zmítána strachem a utlačováním, se objevuje hrdina známý pod přezdívkou Rudý vítr, který bojuje za práva obyčejných lidí. Není to nikdo jiný než Juliet. Jednoho dne se potkává s mladým dědicem Monteků, s Romeem, který pomůže Rudému větru utéct před královskými vojáky. Nejslavnější tragická láska může započít. Osudové setkání dvou, změní životy mnoha. Opravdu i tato láska nemá jedinou naději na přežití?

The walking dead 1 season

29. listopadu 2014 v 10:32 | Mayu Uchiha

Tak jo a tady je první řada hry the walking dead nejlepší je když si prvně projedete tuhle hru a pak následně
the walking dead season 2 je to totiž pokračování toho a jak se zdá bude nejspíše i třeti řada teto hry ten konec byl opět nějaký podivný takže hra ke stažení je zde

The walking dead 2 season

28. listopadu 2014 v 14:12 | Mayu Uchiha
Tak jo dám vám tu druhou řadu hry the walking dead kde zde hrajete za malou holčičku jménem Klementain
celková hra má 1,68GB

Strike the Blood ke stažění

20. listopadu 2014 v 10:38 | Mayu Uchiha
Tak tady dájm další anime ke stáhnutí

žánr: Akční, Ecchi, Fantasy, Harém, Komedie, Magie, Nahota, Násilí, Pantsu, Podle novely, Romantika, Supersíla, Vampire, Yōkai
Tokiem a jeho okolím se šíří alarmující zpráva. Čtvrtý praotec upírů, první a nejsilnější svého klanu, dosud existoval pouze v legendách. Tento obávaný upír doprovázený dvanácti posly zkázy se ale právě objevil někde v Japonsku. Nikdo neví, kde se přesně nachází nebo jak vypadá. Šířící se obavy a spekulace však záhy přinutí japonskou vládu a tajnou službu jednat. Himeragi Yukino je vyslána do čtvrti démonů najít a sledovat čtvrtého praotce. V případě, že bude představovat hrozbu, je oprávněna ho zlikvidovat pomocí svého magického kopí. Jejich střetnutí se ale vyvine v unikátní přátelství.

Sankarea ke stažení

13. dubna 2014 v 0:58 | Mayu Uchiha

Chihiro má jeden zvláštní koníček - zombie, přičemž se této tématice věnuje od raného dětství. Sledování filmů a hraní her mu už ale očividně nestačí, protože by chtěl mít za přítelkyni nyní výhradně "nemrtvou" dívku.

DMC hra pro pc ke stažení

19. března 2014 v 17:09 | Mayu Uchiha

DMC zachytáva dva světy, kde nic není, jak se na první pohled zdá, a hranice mezi dobrem a zlem je neustále na váhach. Dante vpadne do tohto světa s úmyslem pomstít se za každou cenu. DMC
zachováva množství klasických mechaník série, jako je kombináce
mečů a střelných zbraní, ale přidáva i zbraně nové.

Požadavky, aby jste to rozehrály aspoň na minimalní detaily:

Windows XP / Vista / 7 / 8
AMD Athlon X2 2.8 GHz / Intel Core2 Duo 2.4 GHz
2 GB RAM
12 GB miesta na disku
GPU (ATI Radeon HD 3850 / Nvidia GeForce 8800GTS)
Zvuková karta
DirectX 9.0c

Devil May Cry ke stažení

17. března 2014 v 17:38 | Mayu Uchiha

Hlavním hrdinou je Dante, polodémon. Je synem legendárního démona Spardy, který oddělil svět démonů od světa lidí a stal se známou legendou. Ale to je dávno. Lidé si dnes vlastně skoro nepřipouštějí, že nějaký démonní svět je. A až na občasné útoky zbloudilých démonů se jim daří si tu iluzi udržet.
A o ony zbloudilé démony se přece postará Dante.

Naruto Ultimate ninja storm 3 Full burst

5. prosince 2013 v 11:43 | Mayu Uchiha

Ultimate Ninja Storm 3 Full Burst


Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 3 bere vše, co už víte, aby Vám nabídla najuchvacujúcejšiu a najepickejšiu Naruto hru, jaká byla kdy vytvořena.
Příběhový režim začíná invazí NineTails! Pomozte Hiruzenovi a Minato bránit vesnici proti Masked Manovi a NineTails.
Souboje s bossy jsou zpět a jsou působivější než jste si kdykoli předtím vůbec představovali. Připravte se zapojit celou vesnici v obrovském souboji s bossem Nine Tails.

Vampire Knight + Vampire Knight Guilty ke Stažení

16. dubna 2013 v 10:15 | Mayu Uchiha

Yuuki si ze svého raného dětství nepamatuje zhola nic. Její nejstarší vzpomínka se vztahuje k obrazu zasněžené krajiny, kdy na ni zaútočil upír. Ten, kdo ji tehdy zachránil, byl jiný upír, čistokrevný upír jménem Kaname Kuran, který ji také odvedl k lidem, kteří se jí ujali a vychovali ji jako vlastní. Tehdy bylo Yuuki pět let, nyní jsme o deset let dále a z Yuuki vyrostla krásná mladá slečna, která jde ve šlépějích svého adoptivního otce Kaiena a pomáhá ve snaze o koexistenci lidí a upírů. Kaien Cross je totiž ředitelem školy, kde funguje takzvaná denní a noční třída. Jak už je možné odvodit z názvu, studenti denní třídy jsou lidé, kteří se učí normálně ve slunečních paprscích.
V noční třídě jsou pak studenty upíři, jejichž vyučování probíhá za svitu měsíce. Jedním ze studentů noční třídy je také právě Kaname Kuran, který má u upírů přirozenou autoritu a respekt, idol snad většiny dívek na celé škole, který má však tak trochu slabost pro Yuuki, která k němu cítí zvláštní úctu a možná i něco víc. Díky funkci svého otce je Yuuki stala školní prefektka, která dohlíží na dodržování přísných pravidel ve dne i v noci. O tuto funkci se pak dělí se Zerem Kiryuu, se kterým vyrůstala, její otec se ho také ujal.

Blood+ ke stažení

11. dubna 2013 v 19:15 | Mayu Uchiha


Chiropteran je groteskní, nemrtví netvor se schopností zamaskovat sebe jako člověka. Žije na krvi lidstva. Existuje tajná organizace s názvem Red Shield, která existuje na lovu Chiropteranů. V roce 2005 se okinawské vysoké školy dívka, Otonashi Saya, žije svůj život v míru. Ona je normální ve všech ohledech, s výjimkou, že ztratila všechny svoje vzpomínky před rokem. Nicméně, její perfektní život se brzy změní na dramaticky. Ona se setká Hagim, muž v černém obleku hraje na violoncello, který dává ji katanu. V tu chvíli se historie ukazuje na novou stránku. Jaká tajemství dělá její minulost? Bude si Saya vše pamatovat?
Má to český dabing tak by se vám to mohlo líbit
¨
 
 

Reklama