Naruto Christmas povídky

Vánoční překvapení

24. prosince 2012 v 19:45 | Mayu Uchiha
Tak tady to je xDDD
A doufám, že se vám to bude líbit

"To uteklo jak voda a zase jsou tu Vánoce." Řekla ružovláska svému kamarádovi, který šel po její levé straně.
"Máš pravdu." Odpověděl jí a u toho si upravoval svojí šálu, která se mu rozvázala. Pěkně mu zčervenaly tváře. Upravil si bundu, kde se dají schovat i líce. Pořádně se do ní zachumlal, že neviděl ani na cestu kam šlape.
Za to ružovláska ho se smíchem pozorovala, co to dělá za hlouposti. Šla pořád za ním a byla hrozně zvědavá, kdy si blonďáček natluče ten svůj nos, když nevidí ani na krok.

Vánoce v Konoze Naruto Speciál

24. prosince 2011 v 14:30 | Sakura

"Zase jde pozdě. Proč vždycky musí přijít pozdě?" Řekla dívka a netrpělivě přecházela z místa na místo.
Její společník se dál díval do zamrzlého potoka.
"Vsadím se, že Naruto bude mít dostatečné odůvodnění svého pozdního příchodu," řekl jejich sensei, který seděl na jednom z kůlů v zábradlí.

Vánoční štěstí

24. prosince 2011 v 6:45 | Katt-chan

Při koupi vánočního stromku je kapr zdarma. Pročítal zrovna Naruto ceduli na vratech, za kterými se to hemžilo lidmi, takový mumraj je vždycky jen těsně před vánoci. Přemýšlel, proč je vlastně neslaví? Co je to za důvod, nemít doma klid a pohodu, místo toho dřu jako mezek a učím se nové techniky a trénuju rovnováhu těla na zamrzlém rybníku. Párkrát už jsem spadl na zadek a měl pak několik dní modřinu jako meloun, ale stejně jsem to nevzdal a dál mrznul venku. Vydal jsem se přes rozlehlé tržiště, kde bylo doslova narváno, procházel jsem mezi tlačenicí, div že mě ostatní neumačkali. Nakonec mě napadl jeden skvělí nápad a tak jsem si hned vyskočil na střechu a rozhlížel se po ostatních, kteří se hrnuli proudem ke kádi s kapry.
 
 

Reklama