Postavy z Naruta

Forgetten past 19. dil

10. ledna 2018 v 7:00 | Mayu Uchiha a Masumi-san

Mayu - Sasuke
Masumi - Sakura

"Hn, stejně jsem chtěla požádat Tsunade-sama, abych mohla zpátky do služby," zamumlá už spíš jen tak. Je jí docela nepříjemná už jen představa, jak by to dopadlo, kdyby skutečně skončila v rukou Mikoto, která by se o ní jistě velmi dobře starala, ale zároveň by to znamenalo, že nemůže z postele a jakékoliv těžší aktivity jsou jí zakázané. Sama byla taková, když se jednalo o její blízké, ale na sobě to nesnášela. Navíc... i za tu chvilku si nemohla nevšimnout, co se kolem děje a když jí jedna ze sester trochu zasvětila do situace, tak jí bylo jasné, že si jakožto medic nemůže dovolit válet se doma jen tak, když by mohla být mnohem užitečnější. "Tak dobrou noc," šeptne nakonec jenom a zavře oči. Takhle potom, schoulená v jeho náručí, usne a probudí ji až spěšné kroky a následné otevírání dveří, když někdo vejde dovnitř do pokoje, kde byla doposud jen ona a Sasuke. Samotné se jí nechce ani otevírat oči, jediné, co ví je, že Sasuke je tam pořád s ní a to je pro ni to nejdůležitější. Nic dalšího ji už ani nezajímá, ale... musí to udělat, aby sem sestra nenehnala někoho dalšího. Než se ovšem Sakura stihla alespoň lehce vyškrábat do sedu a otočit se, tak zjistí, že ať už tu byl kdokoliv, tak dávno odešel.

Shizune

6. ledna 2014 v 10:10 | Mayu Uchiha
Shizune je nadaný lékařský ninja, učila se u samotné [[Tsunade]]. V současné době pomáhá jako asistent právě [[Tsunade]]. S [[Tsunade]] opustila Listovou vesnici po tom, co zemřel Dan, její strýc. Jako lékařský ninja v Listové například léčila [[Hyuuga Neji|Hyuugu Nejiho]]. Její neobvyklejší technikou je Chikatsu Saisei no Jutsu (léčebná a regenerační technika).

Zabuza Momochi

5. ledna 2014 v 22:50 | Mayu Uchiha
Momochi Zabuza byl bývalý člen ANBU a nukenin (hledaný ninja) z Kirigakure no Sato (Skrytá Mlžná Vesnice) a byl také velmi zkušeným uživatelem vodních technik. Zabuza byl velmi tvrdohlavý, namyšlený a ambiciózní člověk, tak ambiciózní, že se pokusil zabít Mizukageho a převzít vládu nad Vodní Zemí. Avšak neuspěl. Jen tak lehce se ale nevzdal a hodlal zkusit převzetí moci ještě jednou.

Ebisu

12. června 2012 v 10:43 | Sakura

Věk: 28let Shippuuden: 32let
Váhá: 67,5kg
Výška: 181cm
Narozeniny: 8.3
Krevní skupina: -
Vesnice: Konoha¨

Zpočátku, on věřil, že Naruto Uzumaki byl jen bezcenná obtíž a posmívají se mu. Jeho sen stát se Hokage, jak se domnívá, jenže diní lidé, s vysoké linie mohly činit cokoli. Řekl všechno o Narutovi však z neznalosti neví, kdo je jeho otec. Na to, co vidí Naruto udělal pro obec během invaze , jeho pohled změnil.

Baiu

12. června 2012 v 7:43 | Sakura

Věk: 18let zesnulí
Váhá: 40kg
Výška: 140,3cm
Narozeniny: 30.5
Krevní skupina: -
Vesnice: Travnatá

Baki

12. června 2012 v 6:43 | Sakura

Věk: 30let Shippuuden: 34let
Váhá: 80kg
Výška: 188cm
Narozeniny: 4.7
Krevní skupina: -
Vesnice: Suna

Baki je věrný, milý a respektovaný ninja, i ​​když, stejně jako mnoho písečných ninji, je nemilosrdný a přísný v bitvě, protože jsou vyškoleni, aby vykonávající mise, než kamarádství. Se svými zkušenostmi v bitvě, on má velkou důvěru v jeho moci. On také zná své priority

Ayame

12. června 2012 v 5:43 | Sakura

Věk: 17-18let
Váhá: 41kg
Výška: 159cm
Narozeniny: 14.2
Krevní skupina: 0
Vesnice: Konoha

Ayame je milá a veselá mladá žena. Ona a její otec se zdají být z mála vesničanů Listové, kteří nevidí Naruta v nepřátelském světle a považovat jej za své oblíbené pravidelné zákazníky

Ashinami Raidou

12. června 2012 v 4:43 | Sakura

Věk: 31-32let Shippuuden: 35let
Váhá: 75kg
Výška: 183cm
Narozeniny: 28.8
Krevní skupina: AB
Vesnice: Konoha

Raido je elitní stráž pro Hokage. Během jeho času slouží v rámci čtvrtého Hokage, on se učil Létajícího boha hromu.

Akimichi Chouji

10. června 2012 v 0:55 | Sakura

Věk: 12-13let Shippuuden: 16let
Váhá: 62-69kg a Shippuuden: 87kg
Výška: 150-156cm Shippuuden: 172cm
Narozeniny: 1.5
Krevní skupina: B
Vesnice: Konoha

Choji se narodil v Akimichi klanu, a je kritizovaný, že se stal šestnáctou hlavou Akimichi po svém otci,Choza . Když Choji byl mladší, byl často zaznamenán, že není dobrý v dětské hře zvané " Ninja "

Akamaru

10. června 2012 v 0:43 | Sakura

Věk: 3-4 roky Shippuuden: 7 let
Váhá: 5,1-5,3kg a Shippuuden: 80,5kg
Výška: 28-29cm Shippuuden: 127cm
Narozeniny: 7.7
Krevní skupina: -
Vesnice: Konoha

Akamaru byl malý štěně s bílou kožešinou a připomíná velký Pyreneje. Akamaruovi oči jsou obvykle uzavřené a má tmavě hnědý nos, stejně jako tmavé hnědé skvrny na uších a temnou siluetou kolem úst. Jeho srst na temeni hlavy je stylizovaný do poněkud podobný Mohawk. Kdykoliv Akamaru příjme vojenskou pilulku jeho srst zčervená a on se stává divoký, což je důvod, proč byl pojmenován Akamaru "aka" význam "červená" a "maru" je obyčejný konec pro muže jména v Japonsku.

Akado Yoroi

8. června 2012 v 22:27 | Sakura

Věk: 23 let
Váhá: 70kg
Výška: 180cm
Narozeniny: 21.2
Krevní skupina 0
Vesnice: Konoha pak Zvučná

Yoroi nejpozoruhodnější schopnost byla jeho schopnost absorbovat fyzické a duchovní energie soupeře s jednoduchým fyzickým kontaktem. Yoroi byl velmi dovedný s touto technikou, budou moci odvádět Sasukeho chakru i jen o něco třít jeho vlasy. Tato extra chakra by pak mohla být použita v něm hrát jeho techniky, které vysušuje jeho chakru.

Zaku Abumi

8. června 2012 v 22:16 | Sakura

Věk: 14 let
Váhá: 49kg
Výška: 157,3 cm
Narozeniny: 14.9
Krevní skupina AB
Vesnice: Zvučná

Dosuuv tým napadl během druhé části Chuuninské zkoušky Sakuru v pokusu zabít Sasukeho. Když pak Rock Lee přiběhl, aby jí ochránil a použil přímý Lotos na Dosu, Zaku pomocí zvuku stlačil vzduch do země a umirnil jeho pád. Během chvíle přišel team 10 pomoct a vzali kontrolu nad tělem Kin. Sasuke se během útoku probral a všiml si, že někdo ublížil Sakuře. Pak Dosuuv tým utíká

Sasuke

15. února 2012 v 11:57 | Sakura
Uchiha Sasuke je Genin ze Skryté Listové Vesnice, pochází z kdysi silného klanu Uchiha, jednoho z nejvýznamějších klanů v Listové. Tento klan je známý pro svou speciální dědičnou schopnost (kekkei genkai), která se jmenuje Sharingan. Dále členové klanu dovedou používat různé techniky ohně. Sasuke patří do týmu, který vede Hatake Kakashi. V týmu je společně se Sakurou a Narutem. Sasuke je velmi oblíbený mezi holkami, ale jejich city neopětuje, je totiž samotářský a moc toho nenamluví. Je velmi nadaný, arogantní a lehce se rozčílí. Smyslem jeho života je získat dostatečnou sílu na to, aby zabil "jistou" osobu. Jak se dozvíme dál, tak Sasuke měl opravu drsné mládí, i když jeho současný život není také nejrůžovější.

Itachi Uchiha

12. prosince 2011 v 20:48 | Sakura

Uchiha Itachi se narodil 9. června, na začátku série Naruto mu bylo mezi 17-18 lety. Itachi je 175,2 cm vysoký a váží 57,1 kg. Má černé vlasy a oči, když používá Sharingan, tak jsou jeho oči červené. Akademii dokončil jako nejlepší student už v sedmi letech, v osmi letech ovládl Sharingan, v deseti letech se stal Chuuninem a ve třinácti se stal vůdcem ANBU skupiny ve Skryté Listové Vesnici. Nyní je Nukenin a zločinec třídy S. Je členem organizace Akatsuki. Itachi je jediná známá žijící osoba, která ovládala Mangekyou Sharingan. Itachi řekl Sasukemu, že když bude schopen získat Mangekyou Sharingan, tak osoby, které to mohou používat, budou celkem tři.

Jiraya

4. prosince 2011 v 17:05 | Sakura

Je student 3.hokage,a je znám jako 1 z legendárních Sanninů nebo jako žabí poustevník,má bílé vlasy a černé oči.Je velmi silný a uznávaný ninja.Proslavila ho hlavně 3 velká válka a boj s Hanzem.Ve válce také narazil na 3 sirotky,které učil,Konan,Yahika a Nagata. Učil také Minata,ze kterého se stal Yondaime hokage.Když opustil Orochimaru vesnici,dal si slib že ho přivede zpět,po pár letech to ale vzdal.Jiraya je také kmotrem Naruta a jeho učitelem.Naruta naučil hlavně přivolávací jutsu a Rasengan,později také Odama rasengan a jiné věci.Jiraya je také zvrhlík,který ,,sbírá informace",tím že špehuje ženy a mladé dívky,byl u toho však jednou načapán Tsunade,která ho zbila,zlomila obě ruce,6 žeber a poškodila každý orgán v těle.

Killer Bee

4. prosince 2011 v 16:34 | Sakura
Shinobi ze skryté Oblačné a Jinchuuriki Hachibiho. Je z klanu Yotsuki a nemá rád světlo. Mluví jako raper a pořád chce aby ho někdo rezpektoval a měl k němu úctu. Bee dokonale ovládá Hachibiho a dokonce si s ním rozumí. Je také senseiem Samui,Omoi, a Karui a mladší bratr Raikageho.
I když působí jako cvok, je hodně inteligentní a chytrý. Umí se rychle pohybovat a je velmi silný. V boji používá svých 8 mečů, i když to vypadá obtížně, Bee s nimi mistrně manipuluje. Je potetován a nosí černé brýle a okolo krku dlouhý šátek.
 
 

Reklama