................Dílovky aktualně*

.....................Odpusť mi1.-2.-3.-4.-5.-6.-7.-8.-9.-10.-11.-12.-13.-14.
.....................Forgetten past10.-11.-12.-13.-14.-15.-16.
.....................Škola strasti1.-2.-3.-4.-5.
.....................Kriminálník25.-26.-27.-28.-29.-30.-31.
.....................Skutečná láska1.-2.-3.-4.-5.-6.-7.-8.-9.-10.-11.-12.-13.-14.
.....................Neobvyklá láska1.-2.-3.-4.
...............Force of commanders20.-21.-22.-23.-24.-25.-26.-27.-28.-29.-30.
.................The Beauty and the Beast23.-24.-25.-26.-27.-28.

..........................Spřátelení

....................Povídky na přáníZde

Chceš tady zveřejnit vlastní povídkuZde


.......................Naruto RPG Hra


.......................Pokémon rpg

......................RPG naruto nová generace

......................Bleach rpg

Povídky z Naruta

Forgotten past 16. díl

1. října 2017 v 10:30 | Mayu Uchiha a Masumi-san

Mayu - Sasuke
Masumi - Sakura

"No dobře..." rekne a pak jde taky jak vidi Kibu... "Tak jdeme.."
"Dobře," přikývne. Ještě stihne mávnout Kibovi na pozdrav a potom se už otočí čelem k cestě, po které se spolu s Hinatou rozejde zpátky k městské bráně, kde je pustí hlídka rovnou do vesnice. "Myslím, že ani nemusíme spěchat, řekl jsem mu, že mi má dát vědět, jak bude vzhůru a řekl bych, že bude spát docela dlouho," řekne, když se pomalým krokem rozejde směrem k velké budově, ve které sídlí Hokage. "Doufám, že ti nezkazím plány na dnešek?" Podívá se na ni po chvíli chůze. Pořád se snaží v její tváři najít i sebemenší známku únavy, která by mu naznačila, že by ji měl raději nechat jít domů, ale když se tak nestane a on nic nevidí, a tak se může jenom divit, že i po tak dlouhé noci dokáže normálně fungovat dál. "Možná, že se ti nějakým způsobem podaří zvednout Sasukemu náladu," řekne poté. Neví sice, jak to Hinata dělá, ale minimálně jemu byla vždycky schopná zvednout náladu a přitom i třeba jen maličkostmi, které normálně ani nestojí za řeč. "Půjdeš se mnou až za babčou nebo tu máš ještě jiné vyřizování a sejdeme se pak až před vchodem?" Zeptá se, když už jsou skoro tam.

Forgotten past 15. díl

29. září 2017 v 10:00 | Mayu Uchiha a Masumi-san

Mayu - Sasuke
Masumi - Sakura

"Ja tě brát nikam nebudu. Premisti se sama tak jak před peti lety... a když si to nepamatujes to bych ještě skousnul ale ne když se ti snažíme pomoct a ty furt meles to svoje.. když se tak moc chceš vrátit tak se vrat ale se svou vlastní silou.." S tim se zvedne a odejde z pokoje do obyvaku

Forgotten past 14. díl

27. září 2017 v 9:00 | Mayu Uchiha a Masumi-san

Mayu - Sasuke
Masumi - Sakura

Rozhlédne se po ztemnělé místnosti a nakonec se pohledem zastaví na temném tvaru, který musí být Sasuke, protože si nevšimla, že by je někdo sem nahoru následoval. "Spokojený?" zeptá se ho se zdviženým obočím, "možná, že by si mě k té posteli měl rovnou přivázat, a nebo ti navrhuju návštěvu u psychologa, aby ses zbavil toho chorobného strachu, že by ti měl někdo pořád chtít někam utíkat," řekne ironicky a protočí nad jeho chováním očima. Jistě, necítí se úplně nejlépe, aby kolem mohla pobíhat a pozpěvovat si, ale pořád to neznamená, že nemá právo na to, aby si chvilku poseděla na čerstvém vzduchu na zahradě. Konec konců vzduch uvnitř v místnosti zrovna dvakrát čerství není a v žádném případě se čtyři stěny nemůžou měřit s volným prostranstvím zahrady. "pokud je to všechno, co si chtěl, tak si myslím, že můžeš jít," dodá poté s nezájmem. Myslela by si, že čím víc jej bude poznávat, tím víc se jí bude líbit, ale je to právě naopak. "neptal ses mě na to, jestli chci jít sem, tak si myslím, že se mě ani nepotřebuješ ptát jestli chci být sama," zamumlá a pomalu si založí ruce na hrudi. Ať už se vzpomínkami, a nebo bez, stejně nemá ráda, když za ni někdo rozhoduje a tím pádem by i řekla, že to by měl Sasuke vědět, vzhledem k tomu, že se velice dušoval, jak ji zná a kdesi cosi. Zatím má ovšem spíš pocit, že nemá nejmenší ponětí co dělá, a nebo jí to taky dělá všechno naschvál a schválně dělá činnosti, které sama nesnáší, i když pointa tohohle chování jí poněkud uniká.

Forgotten past 13. díl

25. září 2017 v 8:00 | Mayu Uchiha a Masumi-san

Mayu - Sasuke
Masumi - Sakura

"Ja ti už odpověděla. Je tu asi důvod proč tu si... hold si budeš muset počkat až ta válka skončí dříve na to čas nemam těšit takové věci.... podivej se po městě mame tu i park kde jsou krásné třesňové stromy neboli stromy Sakura v tuhle dobu opadavaji listky Sakury a krásně voní... dala bych ti ochrance Sasukeho aby se ti nic nestalo, ale nejak jej nemůžu dostat ted z domu

Forgotten past 12. díl

23. září 2017 v 8:00 | Mayu Uchiha a Masumi-san

Mayu - Sasuke
Masumi - Sakura

Zarazí se s rukou položenou na klice. Neví proč, vzhledem k tomu, že byla pevně rozhodnutá, že odejde. Nejhorší na tom všem pro ni je, že neví jestli mu to má všechno věřit... Přece jenom jí to stejné sliboval už předtím, ale zatím je ještě pořád tady. "Ne," vydechne nakonec a zavrtí hlavou. Ruka ji sice ještě pořád bolí, ale přesto doufá, že to za chvilku bude v pořádku a že ty prášky zaberou trochu později. "Není to tak strašné," dodá potom. Má na obvazu sice tmavou skvrnu, ale ta není moc velké a ani to nevypadá, že by to teklo. Spíš se zdá, že je to ještě zbytková krev než se na okraji rány začal tvořit krevní koláč, který ránu ucpal. "Poslyš...tohle je možná poslední možnost..."odmlčí se. Chvilku zvažuje, co vlastně chtěla říci a jestli je vůbec dobré to říkat, ale nakonec se rozhodně, že to tak bude nejlepší. "Poslední možnost, kdy se vidíme," řekne vážně. Na jednu stranu by to mohlo znít špatně, ale na druhou stranu to je svým způsobem pravda. "Proto bysme neměli ztrácet čas tady, takže já jdu... jestli o to stojíš, tak pojď se mnou... jestli ne tak..." pokrčí nad tím rameny a otevře dveře. Nechce riskovat, že se tam také objeví někdo ze Sasukeho rodiny, protože to by mohlo být velmi divné setkání vzhledem k okolnostem.

Forgotten past 11. díl

21. září 2017 v 7:00 | Mayu Uchiha a Masumi-san

Mayu - Sasuke
Masumi - Sakura

"Kaito?" Zašeptá do tmy jakoby čekala, že se odněkud ozve jeho hlas, ale zdá se, že doufá marně, protože ať se snaží, jak chce, tak nikde niko nevidí což ji děsí snad ještě víc než kdyby tam někdo byl. Napadají ji totiž ty nejrůznější teorie jako například, že se stalo, že odbočila špatně a je v nesprávné budově, což by rozhodně nebylo dobré vzhledem k tomu, že je skoro jedenáct hodin a tím pádem má hrozně málo času na to, aby se někam přemísťovala. "Kaito?" Zavolá, tentokrát o něco hlasitěji a na chvilku se zastaví jakoby doufala, že uslyší alespoň náznak toho, že tam někde je. Nic ale neslyší, a tak nemá jinou možnost než jít dál a dál dokud neodrazí k jedněm dveřím, které v celém objektu snad jako jediné zůstaly celé a nepoškozené. Musí se do nich pořádně zapřít, aby byla schopná je otevřít a až potom se dveře se zavrzáním poddají a otevřou se. Konečně, když dovnitř posvítí baterkou, tak uvidí někoho ležet na zemi díky čemuž si oddechne a rozběhne se k němu. Klekne si a jemně jej otočí tak, aby mu viděla do tváře, "kaito " vydechne se znatelnou úlevou v hlase a sundá mu šátek z očí. "Není ti nic? Ublížil ti nějak?" Hlesne. Ani v nejmenším.nedokáže slovy vyjádřit, jak moc se jí ulevilo a taky jak moc je šťastná, že jej našla živého a zdravého, alespoň co zatím vidí.

Forgotten past 10. díl

19. září 2017 v 6:30 | Mayu Uchiha a Masumi-san

Mayu - Sasuke
Masumi - Sakura

Příprava všeho potřebného k obědu jí zabere bezmála několik minut, ale jakmile se jí už všechno vaří a není tak nic, co by mohla momentálně dělat, tak se jenom posadí na židli a chvilku mlčky kouká směrem k lince jakoby nad něčím hluboce uvažovala. Její nynější myšlenky se ovšem ani v nejmenším netýkaly vaří, a nebo oběda, ale spíš budoucnosti, která se jí ještě pořád zdála poněkud zvláštní. Dřív si uměla představit samu sebe za pár let, ale zdá se, že nyní nic podobného nedokáže. Jakoby s tím vším, co se stalo ztratila jakoukoliv představu o tom, co od života vlastně očekává a není se ani čemu divit. To, co se nyní seběhlo v tak krátkém časovém úseku se někomu nestane ani za celý život. Sama si chvilku myslela, že jí to celé možná ještě ani nedochází a že to nejhorší má ještě přijít, ale... mohla by se snad ještě cítit hůř? Přesně ve chvílích jako je tato, kdy se k ní úplně všechny vzpomínky vracely jako bumerang, by úplně nejraději byla zpátky v nemocnici na prášcích, které jí alespoň na nějakou dobu umožňovaly uniknout realitě. Jenže bohužel pro ni v tuhle chvíli je to jediné rozptýlení, které má, nějaká fyzická práce, kterou by sice dělat neměla, a tak musela začít alespoň s něčím jednodušším a to s vařením, které ovšem asi taky nebude úplně její silná stránka vzhledem k tomu, že díky své zamyšlenosti se jí málem připálila omáčka, kterou dělala, a tak musela rychle vyskočit, aby ji promíchala. Naštěstí to stihla tak akorát včas, a tak nedošlo k nějaké katastrofě.

Forgotten past 9. díl

17. září 2017 v 5:30 | Mayu Uchiha a Masumi-san

Mayu - Sasuke
Masumi - Sakura

Dost dlouho nad tím váhá. Předtím litovala toho, že je už neuvidí a nebude mu tak moci poděkovat, protože minimálně to je to, co mu za to všechno dluží, i když na druhou stranu by bylo hezké slyšet omluvu i od něj za to, co zase udělal on jí. Značně ji totiž vyděsil a kdyby zvolil jiný přístup a chtěl si s ní jednoduše promluvit jako normální člověk, tak teď nemuseli být v téhle situaci. Na tohle je už ovšem pozdě a co se stalo se už nedá změnit. Navíc ji alespoň trochu povzbudí fakt, že se nehýbe, tedy že nejde rovnou k ní což může znamenat hlavně to, že nejspíš skutečně chce dostát tomu, co jí předtím řekl. Ona sama se tedy zhluboka nadechne a vezme si své věci, se kterými se pomalu rozejde směrem k němu. Nikdy neměla velký problém mluvit s lidmi, nebyla stydlivá povaha, ale s každým dalším krokem, kterým zkracuje tu vzdálenost mezi nimi, se cítí čím dál tím víc nervóznější, jakoby snad záleželo na tom, co se teď stane, když potom plánuje jít hned domů. "Em... ahoj," zastaví se kousek od místa, kde sedí. Hned otevře ústa, aby ze sebe vychrlila, co vlastně chtěla, ale slova jí uváznou na jazyku, a tak na něj dobrou minutu a půl jen hledí jakoby naprosto zapomněla proč tam vlastně přišla. Nakonec jen uhne pohledem a nadechne se. "Víš... pořád jsem ti neodpustila to, co si udělal. Tenkrát si za mnou mohl jednoduše přijít a říct "Ahoj Sakuro, já jsem Sasuke a známe se už z minulosti, pokud bys chtěla, tak bych ti rád pomohl si vzpomenout na to, co bylo..." ale na místo toho si mě vyděsil. K smrti a to opakovaně. Neodpustila sem ti to, co si udělal a nejspíš ani neodpustím, ale přišla jsem sem za tebou, abych ti poděkovala. Teď už vím, že si mě zachránil... i když tomu všemu nerozumím, takže... děkuju," s tímhle se na něj podívá a potom se rychle otočí, až jí její růžové vlasy zavíří kolem hlavy a na zlomek vteřiny jí zakryjí výhled. "Sbohem," šeptne a rozejde se zpátky, aby jí to náhodou neujelo, protože to už by byla poslední kapka.

Forgotten past 8. díl

15. září 2017 v 11:10 | Mayu Uchiha a Masumi-san

Mayu - Sasuke
Masumi - Sakura

"Nepotřebuju je.. Léčím se opravdu rychle....A ne domů nejdu jdu k jipce a tam počkám dokud neuvidím že jí převezou na normální pokoj...." Řekne a s tím se tam rozejde... Sedne si tam a čeká... Jak tam tak sedí a vše kolem tak mu tam už i sestřičky vždy něco přinesli aby nebyl hlady jelikož to bylo několik dní než Sakuru převezli na normální pokoj ale ještě stále spala tak si k ní jen tiše sedl a začal si číst knížku tam kde posledně skončil a čekal kdy se probudí

Forgotten past 7. díl

13. září 2017 v 11:00 | Mayu Uchiha a Masumi-san

Mayu - Sasuke
Masumi - Sakura

"Sasuke," vydechne Naruto s povzdechem. Těžko se mu to říká, ale popravdě řečeno celé tohle tak nějak neschvaluje. "Nejsi jediný komu Sakura chybí," začne jemně. "Ale tohle je již... po několikáté vlastně?" Zeptá se, ale je to spíše jen řečnická otázka. "Nejméně po třetí, co si myslíš, že si ji našel. Chápu to, ale na druhou stranu... nemyslíš si, že by ses s tím měl zkusit smířit? Pro nás všechny to bylo těžké, ale v tuhle chvíli tě potřebujeme doma a ne někde mimo, kdr se chodíš za někým, kdo je už roky mrtvý. Nemyslím to s tebou špatně, ale upřímně řečeno si nemyslím, že si schopný snést další zklamání. Už minule tě to hodně sebralo a jak to dopadlo," zavrtí nad tím hlavou. "Pojď domů. Vraťme se. Hned teď. Jsem tvůj kamarád a říkám ti to, protože mi na tobě upřímně záleží. Nerad tě takhle vidím. Měl by ses snažit se posunout... a žít svůj život. Jsem si jistý, že Sakura by to tak chtěla, chtěla by, aby si byl šťastný, i když už by to nemohlo být s ní. To mi věř. No tak..." podívá se na něho vážně. "Potřebujeme tě doma. Přece se nenecháš prosit, Sasuke," šeptne.

Forgotten past 6. díl

11. září 2017 v 10:30 | Mayu Uchiha a Masumi-san

Mayu - Sasuke
Masumi - Sakura

Už skoro ani nevěřila, že by jí snad Kaito mohl odepsat a natož pak zavolat. Když ovšem po té době zase uslyší jeho hlas, tak se jí znatelně uleví, protože se zdá, že je stejný jako předtím a není z něho znít, že by se na ni snad ještě pořád nějak zlobil. "Kaito..." šeptne a víc se schoulí do deky u okna. I když je venku dost teplo, tak ona má pocit jakoby všude kam jde byla teplota hrozně nízká a je jí neustále zima. "To, co jsem ti nepsala to... to bylo spíš jen tak ve ztratce. Nevěřila bych že je možné, aby se za tak krátkou dobu stalo tolik věcí," odmlčí se. Není si jistá kolik mu toho může říct, aby si potom nemyslel, že zešílela, a nebo že si to všechno jenom vymýšlí. "ale je to pryč, alespoň doufám. Zítra odjíždím k tetě na pár dní než se dám alespoň trochu dohroady kdybys... kdybys nhodou chtěl přijet," šeptne o něco tišeji. Není si jistá jestli se s ní chce vůbec ještě vidět, i když to byla jen jedna hádka. "mrzí mě, že jsme se pohádali, opravdu," řekne po chvíli. Musela to nakousnout, i když se to možná zprvu úplně nejevilo jako dobrý nápad, chce to slyšet. Chce vědět, jak na tom je a co od něj může tedy očekávat.

Forgotten past 5. díl

9. září 2017 v 10:00 | Mayu Uchiha a Masumi-san

Mayu - Sasuke
Masumi - Sakura

Jediný, kdo Sasukeho v tu chvíli slyšel vzhledem k tomu, že Sakuřin otec byl už dávno na lékařském pokoji spolu se Sakuřiným ošetřujícím lékařem, byla sestřička, která mu věnovala nepěkný pohled. "Tady nemůžete křičet, nejste někde na poli, pokud se neuklidníte, tak vás nechám vyvést. Máme tady pacienty, kteří potřebují klid," řekne mu naprosto vážně než si jde pomalu zase po svých, protože je v práci, které má až nad hlavu. Ještě další osoby, kdo jej slyšeli, i když ne úplně dobře byli samozřejmě pacienti a mezi nimi i Sakura se svou matkou. "Vezmeme tě domů, ano?" Řekne k ní Sumiko, když vidí, co se děje za dveřmi na chodbě. "Domů ne," zamumlá, "já... um... mohli bysme jet třeba k tetě Arisu?" Navrhne. Samozřejmě si všimne překvapeného výrazu ve tváři své matky, protože nikdy předtím zrovna tam dobrovolně nejela. "Uvidíme, ano? Promluvíme si o tom později, teď si odpočiň, dobře? Zkus se ještě trochu prospat," šeptne. Vidí na ní, že navzdory tomu kolik toho už naspala, tak je ještě pořád unavená, a nebo tak minimálně vypadá.

Forgotten past 4. díl

7. září 2017 v 9:00 | Mayu Uchiha a Masumi-san

Mayu - Sasuke
Masumi - Sakura

"Co si to řekl?" vydechne. překvapením dokonce upustí triko, které měla zrovna v ruce. Otočí se na něho s nevěřícným výrazem ve tváří. "Takže podle tebe bych měla udělat co přesně? Jít za ním? Ještě se mu hodit kolem krku... to by se ti líbilo?" zavrtí nad tím hlavou. "Zbláznil ses,"zamumlá a sehne se pro to triko. Nemůže uvěřit tomu, že zrovna on jí říká něco takového, upřímně řečeno si myslela, že u něj najde nějaké zastání.. přece jenom který kluk by byl schopný takhle v klidu reagovat na to, když se v pokoji jeho kamarádky/přítelkyně, zjeví nějaký cizinec. "Říkala jsem ti, co mi řekl Musí být šílený, a nebo byl jednoduše opilý... a nebo možná opilý. Myslel jsem si, že mi s tímhle pomůžeš, ale ne takovým způsobem, že mě mu poženeš do náruče... Já.. neznám ho, nemám ani nejmenší ponětí, co je zač a... a kdo ví? Máš pravdu, možná že mi nechtěl ublížit, možná že mě chtěl prostě jenom dostat do postele, že? Vždyť to nic není... " řekne ironicky a mávne nad tím rukou. V životě by ji nenapadlo, že je Kaito ve skutečnosti takový. "vždycky vám jde jenom o to jedno... možná, že byste si rozumněli... pokud tak moc chceš, tak si s ním jdi promluvit ty. Já nemám v úmyslu se s ním ještě někdy vidět." zamračí se a opět se věnuje balení.

Forgotten past 3. díl

5. září 2017 v 8:00 | Mayu Uchiha a Masumi-san

Mayu - Sasuke
Masumi - Sakura

"děkuju," řekne nejdříve a zachumlá se do jeho bundy. Neví, na kterou z otázek odpovědět nejdřív, ale upřímně se na něho nezlobí, že nečekal, co mu řekne na ten návr s kinem a rovnou je vyvedl ven. Upřímně řečeno je ráda, že už tam nemusí být a že se snad zbaví i těch vzpomínek na to, co jí ten kluk řekl. "No myslím, že oba nápady jsou dobré, ale nejsem si tak úplně jistá jestli chci sedět dvě hodiny v nějakém křesle a koukat na plátno," přizná a chvilku nad tím mlčky přemýšlí.

Forgotten past 2. díl

3. září 2017 v 6:30 | Mayu Uchiha a Masumi-san

Mayu - Sasuke
Masumi - Sakura

"Řeknu jim že máme akci u temari.. a mám klid.. ty třeba řekni že jdeš ke mě že jdeme čučet na komedií..." Odpoví ji...

Forgotten past 1. díl

1. září 2017 v 5:30 | Mayu Uchiha a Masumi-san

Mayu - Sasuke
Masumi - Sakura

Bylo zrovna uprostřed noci, když se opět objevil sen, který ji trápil posledních několik dní a bránil ji mít klidný spánek. Pokaždé to bylo stejné, ale prozatím si na to nezvykla. Celý ten sen se jí zdál zmatený, netušila, co znamená, jestli vůbec něco. Pokaždé v ní navozoval ty stené pocity - úzkost a strach. A konec byl taktéž stejný. Dvě temné černé oči, které viděla pokaždé, když se jí zdál tenhle sen a před kterými vždycky automaticky ucouvla. Snažila se zmizet z jejich dohledu, ale zdálo se, že ji uvidí kdekoliv bude... a tak se probudila. Třásla se, po těle měla husí kůži a vlasy se jí lepily k čelu potem. Její dech byl přerývavé a zorničky měla malinko rozšířené.

Odpusť mi 14. díl

1. srpna 2017 v 7:15 | Mayu Uchiha a Masumi-san
A máme opět další díl


Mayu - Itachi
Masumi - Sasuke

"Nevím na co ti mám vůbec odpovídat.... Takže se ty sám rozhodni jestli chceš být tady se mnou a nebo u rodičů... Vyber si sám volba je teď na tobě..."

Odpusť mi 13. díl

30. července 2017 v 6:30 | Mayu Uchiha a Masumi-san
A máme opět další díl


Mayu - Itachi
Masumi - Sasuke

Zavrtí nad tím hlavou, ale napadlo ho že bde mít aspon více místa.... Jak se uvelebil tak následně usnul a spal nejspíše až do rána než je začala postupně budit jejich matka
Druhý den ráno se Sasuke probudí jakmile mu zazvoní budík. Kupodivu se cítí poměrně vyspaně a odpočatě vzhledem k tomu, že usnul docela pozdě. Raději ovšem nepokouší své štěstí, že by mohl zase usnout a pomalu se zvedne načež přejde do koupelny, kde si dá studenou sprchu na probuzení a potom si znovu převáže tu ruku. Nemá to sice ani zdaleka tak úhledné jako když mu to převazoval bratr, ale na tom mu zase tolik nesejde, protože svůj účel to plní i tak. Jakmile je tedy i oblečený a připravený do školy, tak ještě popadne svůj batoh,se kterým vyrazí po schodech dolů. "Dobré ráno," pozdraví všechny naokolo s až překvapivě dobrou náladou. Má takový pocit, že dneska by snad mohl být i dobrý den což je na něm značně vidět. "Dobré ráno, Sasuke, dáš si s námi snídani?" Zeptá se jej ihned jeho matka. "Ne díky mami, půjdu rovnou do školy, nemám hlad,".odpoví jí na to nevnímajíc její námitky, které nesměřují k ničemu jinému než k jeho neochotě snídat. Je sice pravda, že ještě před nedávnem s tím neměl ani ten nejmenší problém, ale teď...teď ani nějak nemá chuť. Raději se tedy zastaví až v předsíni, kdy si obuje boty, vezme klíče a s hlasitým pozdravem na rozloučenou se rozejde do školy.

Odpusť mi 12. díl

28. července 2017 v 5:30 | Mayu Uchiha a Masumi-san
A máme opět další díl


Mayu - Itachi
Masumi - Sasuke

Itachi se zvedne a vyjde na chodbu za ním.. Ještě než stihne odejít tak ho chytí za ruku.... "Sasuke no tak pojď tam za mnou... Ani nevíš jakou si mi udělal radost že si přišel.. Pojď zpátky... Můžeš mi i pomoct to tam nějak upravit at je to tam pěkné a nepřipomíná to nemocnici..... No tak já vím, že jsem to přehnal jen se prostě o tebe bojím.... I když si velký pro mě pořád budeš malý bráška...."

Odpusť mi 11. díl

26. července 2017 v 11:30 | Mayu Uchiha a Masumi-san
A máme opět další díl


Mayu - Itachi
Masumi - Sasuke

Jen na to kývne ale i tak se Kaitovy vytrhne.. "Nech toho kolikrát ti to mám ještě říkat že tě beru jako bráchu... Jestli se něco děje tak mi to řekni tady nemíním vycházet s toho chládku..." A naštve se že jí uletí ruka a dá mu facku

Odpusť mi 10. díl

24. července 2017 v 11:00 | Mayu Uchiha a Masumi-san
A máme opět další díl


Mayu - Itachi
Masumi - Sasuke

Sasuke ještě notnou chvíli zůstává jen tak znuděně ležet v posteli než se nakonec skutečně odhodlá zvednout se do sedu. Po dlouhé době, kterou strávil přemýšlením se totiž rozhodl, že úplně nejlepší nejspíš bude, když se jednoduše zvedne a rozhodne se, že se půjde trochu projít a provětrá si hlavu. S tím se tedy zvedne i z postele a ještě se skočí převléknout, do kapsy si přitom vezme mobil pro případ, že by jej snad někdo sháněl a s tím se rozejde dolů. Rodičům zatím žádný vzkaz nenechává, protože přeci jen ještě ani zdaleka není tak pozdě, aby se o něho museli strachovat a navíc má v plánu se brzy vrátit, protože ví, že zítřejší škola jej tak nebo tak nemine. Do kapsy si tedy strčí ještě klíče a poté, co si obuje svoje tenisky vyrazí ze dveří, které za sebou jenom silně zabouchne. Ani nepřemýšlí nad tím, kterou cestou se vydat a rovnou vykročí tou, kterou jde spíše od centra do vedlejších částí Konohy. Je to i z toho důvodu, že v centru bývá vždy velké množství lidí a v tomhle horku by to nebyla úplně nejlepší kombinace, nehledě na to, že na nějaké známé tváře právě teď náladu skutečně nemá.

Odpusť mi 9. díl

22. července 2017 v 10:30 | Mayu Uchiha a Masumi-san
A máme opět další díl


Mayu - Itachi
Masumi - Sasuke

"Ani ne... je ještě docela brzo, nemám teď na jídlo moc chuť" odpoví mu na to Sasuke a nechá ho, aby odešel ven z pokoje si něco dodělat. Sám nakonec tu skleničku odloží na stolek a pomalu se zvedne opět do sedu a začne se soukat z trička, co měl na sobě. Je zvyklý doma chodit jenom v šortkách a nikomu to nikdy nevadilo. Tentokrát si na sebe ovšem hodí alespoň tílko, aby měl něco bez rukávů a bylo mu tak mnohem líp. Pomalu cítí, jak se mu ulevuje, ale pulzující bolest v ruce stále ještě neustupuje, jak by se mu asi líbilo. Zůstane tedy raději sedět na posteli, přemýšlí teď hlavně nad tím, co řekne rodičům pokud se k nim skutečně dostane, co dneska udělal. Ví, že jeho táta z toho zrovna dvakrát nadšený nebude, ale bohužel od někoho bude potřebovat podepsat omluvenku nebo něco. Přeci jen i když to už má za pár týdnů, tak osmnáct mu ještě není a čekat rozhodně nemůže, protože všechna absence musí být omluvená do konce školního roku. Pokud tedy ovšem nechce řešit ještě jiné a to podstatně horší problémy.

Odpusť mi 8. díl

20. července 2017 v 10:00 | Mayu Uchiha a Masumi-san
A máme opět další díl


Mayu - Itachi
Masumi - Sasuke

Jako první Sasuke nakone sáhne po svých poznámkách z fyziky, která mu tak úplně do hlavy nejde, a tak se raději rozhodne začít s ní, pro případ, že by mu na ni později již nezbyl čas. Nechtěl zase celý den strávit nad učebnicemi, protože na jednu stranu mu to přišlo zbytečné, když už se skutečně nic psát nemělo, tedy alespoň ne zítra a zase tolik by si svůj, doposud vynikající prospěch, pokazit nemohl. Tedy alespoň tomu věří. V podobném duchu se nese i zbytek dopoledne, kdy střídá jednu učebnici za druhou, u některých předmětů se zdrží malinko déle, protože některé nejsou jen o učení se nejrůznějších pojmů, a nbo slovíček, ale jsou závislé hlavně na pochopení určitého tématu. S učením skončí až někdy kolem oběda, kdy se jde nakonec bez větších protestů najíst a zbytek dne již poté stráví venku na zahradě ve stínu, aby nebyl celou dobu zavřený doma, ale ponikal něco, co nebude moc náročné na jeho bolavou ruku. Než se ovšem naděje, tak se probudí ve své posteli za zvuku toho otravného budíku, který jej jako obvykle ráno tahá z postele, a tak mu nezbývá nic jiného než se nachystat, popadnout tašku a spolu s ní jít rovnou do školy, i bez snídaně, na kterou zrovna dvakrát nemá náladu.

Odpusť mi 7. díl

18. července 2017 v 9:30 | Mayu Uchiha a Masumi-san
A máme opět další díl


Mayu - Itachi
Masumi - Sasuke

Itachi se zvedne jak slysi mensi ranu a podiva se do kuchyne kde vidi Sasukeho na zemi a ruku od krve.. prejde k nemu a pomuze mu vstat.. "opatrne a posad se musim ti ty strepy vytahnout.." a prejde k lekarnicce a vezme ji.. polozi si ji na stul a vytahne si pinzetu.. "ukaz bude to trosku bolet mozna tak se nelekni..." a vytahne mu pomalu vsechny strepy a pak vezme desinfekci a nastrika to a pak obvazem obvaze... "tak hotovo opatrne ano.. sed podam ti to z mikrovlnky.. jeste musim vzit ty strepy a pak ti podam i dzus.." A sbira to a pak to da do kose prejde k mikrovlnce a poda mu jidlo... a pak prejde k lednicce a vezme dzus co naleje do sklenicky a polozi to k nemu... "tak dobrou chut a jak dojis tak to nech na stole uklidim to.." s tim jeste uklidi lekarnicku a vrati se do obyvaku kde si opet lehne

Odpusť mi 6. díl

16. července 2017 v 9:00 | Mayu Uchiha a Masumi-san
A máme opět další díl


Mayu - Itachi
Masumi - Sasuke

Itachi si jen povzdechne a tak se odebere k sobě do pokoje kde se natáhne do postele a snaží se zapomenout co se před chvíli dělo venku i jak se Sasuke k němu choval
Druhý den ráno se jako první probudí Mikoto, která již od rána začne s přípravou oběda, aby bylo všechno včas připraveno. Snaží se být přitom pokud možno co nejvíc potichu, aby nevzbudila i Fugaka, který přišel domů někdy brzo ráno. Když už se velká hodinová ručička blíží k dvanáctce a malá jakbysmet, tak vyjde ven z kuchyně a postaví se ke schodišti. "Oběd je na stole" zavolá nahoru a s tím se vrátí do kuchyně, kde si vytáhne talíře a naloží na ně jednotlivé porce pro všechny členy rodiny. Talíře poté odloží na stůl, dá k ním příbory a jako poslední tam dá skleničky s džusem pro Itachiho se Sasukem a ještě uvaří Fugakovi kávu, jak ji má rád. Čeká už potom jen na ostatní až se začnou v kuchyni pomalu všichni scházet. Upřímně doufá, že to bude brzy než jim to všechno stihne vychladnout a ona to tak bude muset znovu ohřívat. Nakonec jí to přeci jenom nedá a vyjde nahoru do ložnice, aby vzbudila alespoň Fugaka, který má dnes po noční a očividně její volání vůbec nezaznamenal, a nebo zase usnul. "Zlato...vstávej, připravila jsem dole oběd, tak se pojď najíst ano?" Řekne jemně, aby ho probudila a když si je jistá, že skutečně vstává, tak se vrátí zpátky do kuchyně a zaleje mu tak tu kávu, kterou mu následně dá na stůl.
 
 

Reklama