Povídky z Naruta

Forgetten past 27. dil

28. srpna 2018 v 23:15 | Mayu Uchiha a Masumi-san

Mayu - Sasuke
Masumi - Sakura

Trhne sebou, když ji obklopí Sasukeho paže a obklopí ji pocit bezpečí, který vždycky cítila, když byl Sasuke poblíž. "Sa...Sasuke..." vzlykne tiše, přičemž si obličej zaboří do Sasukeho hrudi. Cítí, jak se jí ramena třesou pod náporem vzlyků, které ne a ne zastavit. "mrzí mě to... Sasuke... hro...hrozně mě to mrzí," vydá ze sebe po chvíli, kdy nebylo slyšet nic jiného jen její vzlyky, díky kterým se mu třásla v náručí jako osika. "nechtěla jsem to... nechtěla já... já... bála jsem se, hrozně... Nevěděla jsem c-co by si mi na to tak ř-řekl... a tak... tak..." zavrtí nad tím hlavou a pevněji se k němu přitiskne. "Já... já vím, že... že... že si vždycky chtěl r-rodinu a teď... teď..." zavrtí nad tím hlavou. Cítí se hrozně. Ví, že kdyby se tenkrát rozhodla jinak, tak všechno mohlo být jinak. Nemuseli tu teď takhle být na balkoně, ale mohli být na zahradě... a nebyli by sami, protože za tu dobu by tam s nimi už capkalo i jejich dítě. "Já.. um... pochopila bych, kdyby... kdyby ses... kdyby sis za tu dobu našel někoho... někoho jiného, protože to, co... co se stalo tak..." odmlčí se. Nemá moc sílu na to, aby to dořekla, ale ví, že to,co se stalo jí nejspíš nikdy neodpustí.

Forgetten past 26. dil

28. srpna 2018 v 21:00 | Mayu Uchiha a Masumi-san

Mayu - Sasuke
Masumi - Sakura

"Nevyhýbej se odpovědi," napomene jej naprosto vážným hlasem. Ruce si přitom založí vbok a chvilku jen takhle pozoruje než si povzdechne a na rty se jí opět vrátí ten stejný úsměv co předtím. "Ráda s tebou půjdu do lázní, zavolám tam a domluvím nám to, aby náhodou neměli plno," přikývne. Tohle ovšem není to, co jí dělá takové starosti. "Zlato," osloví jej poté jemně, přičemž ho vezme za levou ruku, kterou jemně sevře ve svých. "Prosím řekni mi, co se děje," vybídne ho poté. "Vidím to, každý den od doby, co si nastoupil do služby, nebo spíš od chvíle co si tady. Každý den a pomalu i každou noc, si teď doma jen zřídka... Chápu pokud je to něco hrozně tajného a rozhodně bych se v tom neštourala, ale když se chováš takhle, tak nemám na výběr jelikož mám o tebe strach," řekne vážně. Sama si zprvu myslela, že je ta příčina, ale říká si, že kdyby tomu tak skutečně bylo, tak by se to projevilo už dříve. "A taky... pokud je pro tebe ten termín moc brzy, tak stačí říct... i když pět let, jeden měsíc a dva týdny je docela doba," hlesne.
"nic se neděje jen je toho už na mě moc..." Septne a opře se o tebe....

Forgetten past 25. dil

22. ledna 2018 v 11:30 | Mayu Uchiha a Masumi-san

Mayu - Sasuke
Masumi - Sakura

Tiše se nad jeho slovy zasměje a položí si hlavu na jeho rameno. "Proč myslíš, že bych ti měla někam utíkat?" zeptá se ho stále s úsměvem na rtech, "pokud to je vážně akční film, tak bych neměla mít důvod no ne?" pousměje se. Z části tuší, že na ni něco chystá jen neví jestli je to jenom pocit, který se týká něčeho dlouhodobějšího, a nebo se to vztahuje zrovna na tenhle film. "mně horory nevadí," prohlásí poté. "je sice pravda, že tenkrát jsem z toho filmu potom už moc neviděla, ale... to je jenom protože mě to překvapilo a nic takového jsem nečekala," dodá na svoji obranu. "konec konců když si mi říkal, že to bude romantický film... což jsem ti samozřejmě uvěřila, i když teď s odstupem vím, že to bylo poněkud zvláštní, protože ty slaďáky zrovna moc nemusíš, tak bych nečekala, že pro tebe bude romantika zrovna taková, že manželský pár někdo rozřeže motorovou pilou," zamumlá a zavrtí nad tím hlavou. "nebo sekerou, už si to moc nepamatuju, nedávala jsem pozor," ušklíbne se. Většinu toho filmu strávila s obličejem v Sasukeho triku. Ani ne tak protože by se tak moc bála, samozřejmě příjemné jí to úplně nebylo a rozhodně to bylo dobře udělané, ale... tenkrát byla velmi impulzivní a chtěla být u něho, i když to znamenalo, že si nechala ujít takový film. "musím ale přiznat, že takhle je to o moc lepší," šeptne a jednou rukou jej obejme kolem pasu. "ne že mi u toho usneš," varuje ho potom. "Na to budeš mít celou noc..." šeptne.

Forgetten past 24. dil

20. ledna 2018 v 10:55 | Mayu Uchiha a Masumi-san

Mayu - Sasuke
Masumi - Sakura

"Nemusíš mít strach, zrovna jsem se vracela zpátky dovnitř," vysvětlí s úsměvem na rtech. Za tu dobu, co je venku na sobě už znatelně cítí, jak moc klesla teplota, ale přesto Sasukeho ještě pevně obejme a zaboří si obličej do jeho hrudi. Chvilku takhle nehybně stojí a vdechuje tu známou vůni, která v ní vždycky navodila pocit naprostého bezpečí. Zhruba po pěti minutách se od něj, kvůli stále větší zimě, odtáhne a vezme jej za ruku. "Promluvíme si?" Zeptá se ho s očima upřenýma na jejich ruce. Je toho tolik, co by měli spolu probrat, ale na jazyku má pouze jednu věc. "Uvnitř..." dodá a rozejde se směrem ke dveřím se Sasukem v závěsu. Otevře dveře a jakmile jsou oba uvnitř, tak je zase zavře a rozejde se ke schodišti, kterým se dostanou nahoru do prvního poschodí a tam zamíří přímo do Sasukeho pokoje. Nebyla tam sice již spoustu let, ale přesto... na tohle by nezapomněla vzhledem k tomu, že tady strávili velmi mnoho času ještě předtím než zmizela. V tichosti tedy vejde dovnitř, kde pustí jeho ruku a posadí se na jednu stranu postele, ruce si složí do klína a podívá se na Sasukeho.

Forgetten past 23. dil

18. ledna 2018 v 10:20 | Mayu Uchiha a Masumi-san

Mayu - Sasuke
Masumi - Sakura

"Já vím" hlesne a pomalu přikývne. "Ale věř mi, ž čas v jeho blízkosti jsem trávila nedobrovolně. Bohužel to už nijak nemůžu změnit..." šeptne s pokrčením ramen. Kdyby mohla, tak by se vrátila do chvíle před pěti lety než došlo k jejímu únosu, který tohle všechno vlastně odstartoval. "Ale je to pryč, Kabuto je nyní za mřížemi, jak jsem slyšela. Dostane to, co mu patří...nebo alespoň část z toho," dodá. Kdyby to bylo jenom na ní, tak by její odměna pro Kabuta byla jasná... smrt. Nic lepšího si podle ní ani nezaslouží, ba dokonce i tohle se jí zdá málo. Snad pomalé mučení by mohlo být lepší... Nad těmito myšlenkami ovšem nyní jen zavrtí hlavou, aby si je vyhnala z hlavy, protože jsou zatím nemístné. "No, ale jsem si jistá, že pátrání po mně nebylo to jediné, co se za těch pět let událo," nadhodí spolu s významným pohledem, který je směřován právě na Itachiho. "Tak co? Určitě máš nějaké novinky... povídej, jsem zvědavá," vybídne ho, opět s úsměvem na rtech. Tak ráda by slyšela, že je Itachi, i navzdory nynější situaci jak ve vesnici, tak v okolí, šťastný, ale spíš se obává opaku.

Forgetten past 22. dil

16. ledna 2018 v 9:45 | Mayu Uchiha a Masumi-san

Mayu - Sasuke
Masumi - Sakura

,Cítí, jak jí z jeho polibků běhá mráz po zádech. Přivře oči a mírně natočí hlavu do strany jakoby mu chtěla dát víc prostoru a navíc... nemůže říct, že by se jí to nelíbilo. Objetí zezadu spojené s polibky na krk je něco, čemu by nemohla říct ne snad v jakékoliv situaci. "Hmmmm" pousměje se. Trošku čekala, že ráno bude mít Sasuke trochu naspěch, aby si vzala zbytek svých věcí a přenesla si je k němu, ale tyhle plány na vyléhávání v posteli se jí rozhodně pozdávají mnohem více než ty předešlé. "Lehnout?" šeptne tiše, otevře oči a vyhledá jimi ty jeho. Malinko nadzvedne obočí jelikož z části tuší, že jenom tak to asi nebude. "Ale asi máš pravdu, ještě je docela brzy, ani jeden z nás dneska nikam nespěchá, tak proč si trochu déle nepoležet v posteli," usměje se nad tím, vděčná za tenhle nápad. Ještě chvilku setrvá zády k němu, ale poté se v jeho objetí otočí čelem k němu a omotá si ruce kolem jeho krku. Musí přitom malinko zaklonit hlavu, aby se mu mohla dívat do očí, poněvadž už několik let je mezi nimi docela znatelný výškový rozdíl. "Jen... myslím, že by sis měl rozhodně jít lehnout spolu se mnou, protože jestli budu ležet jenom takhle, tak by mi určitě jinak byla zima," dodá potom s nevinným výrazem ve tváři. Usměje se a stoupne si na špičky načež jej dlouze políbí na rty s opět přivřenýma očima.

Forgetten past 21. dil

14. ledna 2018 v 9:00 | Mayu Uchiha a Masumi-san

Mayu - Sasuke
Masumi - Sakura

"To myslíš vážně?" Vydechne nevěřícně. Tuhle nabídku by čekala od kohokoliv, ale ne od svého snoubence... ne od něho určitě ne. Vždycky se navzájem chápali a věděli, co ten druhý chce a potřebuje, ale v tuhle chvíli se jí zdá, že všechno tohle porozumění se jaksi za těch pět let vytratilo. Teď už jen těžko říct jestli je to skutečně tak, jestli se jí to jen zdá, a nebo jestli je to jen dočasný problém, který se po čase rozplyne. "Zapomeň na to," řekne nakonec a zavrtí nad tím hlavou. Další diskuze na tohle téma by jí stejně jen přivodila další bolest hlavy. "Víš, myslím, že půjdu raději domů... jsem nějak unavená, tak se trochu natáhnomu a vyspím se, ale ty si klidně jdi užít koupel. Řekla bych, že touhle dobou už to bude připravené, tak by si měl pomalu vyrazit," řekne ještě, aby na to Sasuke náhodou nezapomněl, když už to zařídila, aby to měli sami pro sebe. Takhle tam bude mít alespoň dostatečné soukromí a nebude hrozit, že by tam potkal nějakou nežádoucí osobu. "Uvidíme se později," dodá než se otočí a pomalým krokem se rozejde domů. Sice se hrozně na tu koupel těšila, ale tohle všechno jaksi najednou opadlo.

Forgetten past 20. dil

12. ledna 2018 v 8:15 | Mayu Uchiha a Masumi-san

Mayu - Sasuke
Masumi - Sakura

"Tři měsíce?" Vydechne překvapeně. Ano, byla si vědoma toho, že byla pryč docela dlouho, ale nenapadlo by ji, že to bylo až tak dlouho. "No pamatuješ si na toho policistu, co přišel?" Zeptá se ho, protože potřebuje nějaký záchytný bod, od kterého by mohla začít vysvětlovat, co se tedy děje. "Nebyl to policista, ale Kabuto... to je... jeden zlý člověk, který by byl.nejraději, kdyby mi.mohl jít na.pohřeb a taky se mu to málem podařilo. Unesl mě, ale Sasuke mě zachránil načež jsem šla domů," vysvětlí. "Ušetřím tě detailů, nějakou dobu jsem strávila v nemocnici, u Kabuta... až jsem si nakonec vzpomněla na to,.co bylo před pěti lety a teď... teď... teď se na všechno můžu dívat v novém světle. Mrzí mě, že.jsem se neozvala, ale neměla jsem možnost. Chtěla jsem se s tebou přijít rozloučit, kromě toho, že jsem ti chtěla i vysvětlit, co se děje a co se stalo. Není to napořád...pokud mě budeš chtít ještě někdy vidět, takže je to na tobě. Hlavně jsem se taky chtěla ujistit jestli ty si v pořádku," dodá potom a sjede ho pohledem jakoby se chtěla ještě.jednou ujistit.

Forgetten past 18. dil

8. ledna 2018 v 5:30 | Mayu Uchiha a Masumi-san

Mayu - Sasuke
Masumi - Sakura

Dopije skleničku a nechá si nalít druhou. "Časem," zavrtí nad tím hlavou. Přijde mu to teprve včera, co spolu s ostatními chystali pro Sasukeho rozlučku se svobodou a stejně tak nedávno mu přijdou i chvíle, kdy se Sasuke teprve chystal Sakuru požádat o ruku. V tuhle chvíli mu to všechno přijde tak..zvláštní, jakoby se to snad ani nikdy nestalo. "Víš, určitě by mě nikdy nenapadlo, že to dopadne takhle... tedy... že jednou budeme sedět tady a řešit takovéhle věci," ušklíbne se a napije se. "Jinak, pokud bys měl zájem a nemáš na zítra už nějaké plány, tak by sis mohl vzít hlídku... měl bych ji mít s Kibou, ale podle toho, co vím, tak by mu nevadilo, kdyby se jí mohl zbavit," pokrčí rameny, "nenutím tě, jen mě tak napadlo jestli bys měl zájem. Možná by ti to pomohlo...jistým způsobem," dodá. Už předtím si všiml, že když se něco stane, tak se tomu Sasuke vyhýbá tak, že se snaží pokud možno co nejvíc zapojit do práce, a nebo jinak, jen aby na to nemusel.myslet a nemusel to ani nijak řešit.

Forgetten past 17. dil

6. ledna 2018 v 19:18 | Mayu Uchiha a Masumi-san

Mayu - Sasuke
Masumi - Sakura

Zarazí se při jeho tónu. Není pro ni úplně tak neobvyklé jej slyšet, ale přesto ji to tentokrát vyvede z míry. Bylo to už dost dlouho, co naposledy působil takhle a jí je jasné, že jestli půjde s pravdou ven, tak to bude ještě mnohem horší. "Já vím, že si zasloužíš slyšet pravdu, ale..." odmlčí se. Nechce to. Nechce mu to říkat, protože ví, že jeho reakce pro ni nebude dobrá a že i navzdory tomu, že to myslela dobře a jednala tak i kvůli rozhodnutí, které učinil právě Sasuke, tak jí to neodpustí. Ani ona sama totiž není schopná sama sobě odpustit to, co se tenkrát stalo a co dopustila. "Měla jsem ti to říct, vím, že sem měla, ale... nemohla jsem. Prostě sem nemohla, bylo to hrozně těžké a teď to pro mě není o nic víc jednoduché," šeptne a trochu se od něj odtáhne, aby si setřela slzy. "Hrozně to bolí, Sasuke," šeptne s pohledem upřeným na svou ruku, kterou si položí na tu jeho.

Forgotten past 16. díl

1. října 2017 v 10:30 | Mayu Uchiha a Masumi-san

Mayu - Sasuke
Masumi - Sakura

"No dobře..." rekne a pak jde taky jak vidi Kibu... "Tak jdeme.."
"Dobře," přikývne. Ještě stihne mávnout Kibovi na pozdrav a potom se už otočí čelem k cestě, po které se spolu s Hinatou rozejde zpátky k městské bráně, kde je pustí hlídka rovnou do vesnice. "Myslím, že ani nemusíme spěchat, řekl jsem mu, že mi má dát vědět, jak bude vzhůru a řekl bych, že bude spát docela dlouho," řekne, když se pomalým krokem rozejde směrem k velké budově, ve které sídlí Hokage. "Doufám, že ti nezkazím plány na dnešek?" Podívá se na ni po chvíli chůze. Pořád se snaží v její tváři najít i sebemenší známku únavy, která by mu naznačila, že by ji měl raději nechat jít domů, ale když se tak nestane a on nic nevidí, a tak se může jenom divit, že i po tak dlouhé noci dokáže normálně fungovat dál. "Možná, že se ti nějakým způsobem podaří zvednout Sasukemu náladu," řekne poté. Neví sice, jak to Hinata dělá, ale minimálně jemu byla vždycky schopná zvednout náladu a přitom i třeba jen maličkostmi, které normálně ani nestojí za řeč. "Půjdeš se mnou až za babčou nebo tu máš ještě jiné vyřizování a sejdeme se pak až před vchodem?" Zeptá se, když už jsou skoro tam.

Forgotten past 15. díl

29. září 2017 v 10:00 | Mayu Uchiha a Masumi-san

Mayu - Sasuke
Masumi - Sakura

"Ja tě brát nikam nebudu. Premisti se sama tak jak před peti lety... a když si to nepamatujes to bych ještě skousnul ale ne když se ti snažíme pomoct a ty furt meles to svoje.. když se tak moc chceš vrátit tak se vrat ale se svou vlastní silou.." S tim se zvedne a odejde z pokoje do obyvaku

Forgotten past 14. díl

27. září 2017 v 9:00 | Mayu Uchiha a Masumi-san

Mayu - Sasuke
Masumi - Sakura

Rozhlédne se po ztemnělé místnosti a nakonec se pohledem zastaví na temném tvaru, který musí být Sasuke, protože si nevšimla, že by je někdo sem nahoru následoval. "Spokojený?" zeptá se ho se zdviženým obočím, "možná, že by si mě k té posteli měl rovnou přivázat, a nebo ti navrhuju návštěvu u psychologa, aby ses zbavil toho chorobného strachu, že by ti měl někdo pořád chtít někam utíkat," řekne ironicky a protočí nad jeho chováním očima. Jistě, necítí se úplně nejlépe, aby kolem mohla pobíhat a pozpěvovat si, ale pořád to neznamená, že nemá právo na to, aby si chvilku poseděla na čerstvém vzduchu na zahradě. Konec konců vzduch uvnitř v místnosti zrovna dvakrát čerství není a v žádném případě se čtyři stěny nemůžou měřit s volným prostranstvím zahrady. "pokud je to všechno, co si chtěl, tak si myslím, že můžeš jít," dodá poté s nezájmem. Myslela by si, že čím víc jej bude poznávat, tím víc se jí bude líbit, ale je to právě naopak. "neptal ses mě na to, jestli chci jít sem, tak si myslím, že se mě ani nepotřebuješ ptát jestli chci být sama," zamumlá a pomalu si založí ruce na hrudi. Ať už se vzpomínkami, a nebo bez, stejně nemá ráda, když za ni někdo rozhoduje a tím pádem by i řekla, že to by měl Sasuke vědět, vzhledem k tomu, že se velice dušoval, jak ji zná a kdesi cosi. Zatím má ovšem spíš pocit, že nemá nejmenší ponětí co dělá, a nebo jí to taky dělá všechno naschvál a schválně dělá činnosti, které sama nesnáší, i když pointa tohohle chování jí poněkud uniká.

Forgotten past 13. díl

25. září 2017 v 8:00 | Mayu Uchiha a Masumi-san

Mayu - Sasuke
Masumi - Sakura

"Ja ti už odpověděla. Je tu asi důvod proč tu si... hold si budeš muset počkat až ta válka skončí dříve na to čas nemam těšit takové věci.... podivej se po městě mame tu i park kde jsou krásné třesňové stromy neboli stromy Sakura v tuhle dobu opadavaji listky Sakury a krásně voní... dala bych ti ochrance Sasukeho aby se ti nic nestalo, ale nejak jej nemůžu dostat ted z domu

Forgotten past 12. díl

23. září 2017 v 8:00 | Mayu Uchiha a Masumi-san

Mayu - Sasuke
Masumi - Sakura

Zarazí se s rukou položenou na klice. Neví proč, vzhledem k tomu, že byla pevně rozhodnutá, že odejde. Nejhorší na tom všem pro ni je, že neví jestli mu to má všechno věřit... Přece jenom jí to stejné sliboval už předtím, ale zatím je ještě pořád tady. "Ne," vydechne nakonec a zavrtí hlavou. Ruka ji sice ještě pořád bolí, ale přesto doufá, že to za chvilku bude v pořádku a že ty prášky zaberou trochu později. "Není to tak strašné," dodá potom. Má na obvazu sice tmavou skvrnu, ale ta není moc velké a ani to nevypadá, že by to teklo. Spíš se zdá, že je to ještě zbytková krev než se na okraji rány začal tvořit krevní koláč, který ránu ucpal. "Poslyš...tohle je možná poslední možnost..."odmlčí se. Chvilku zvažuje, co vlastně chtěla říci a jestli je vůbec dobré to říkat, ale nakonec se rozhodně, že to tak bude nejlepší. "Poslední možnost, kdy se vidíme," řekne vážně. Na jednu stranu by to mohlo znít špatně, ale na druhou stranu to je svým způsobem pravda. "Proto bysme neměli ztrácet čas tady, takže já jdu... jestli o to stojíš, tak pojď se mnou... jestli ne tak..." pokrčí nad tím rameny a otevře dveře. Nechce riskovat, že se tam také objeví někdo ze Sasukeho rodiny, protože to by mohlo být velmi divné setkání vzhledem k okolnostem.

Forgotten past 11. díl

21. září 2017 v 7:00 | Mayu Uchiha a Masumi-san

Mayu - Sasuke
Masumi - Sakura

"Kaito?" Zašeptá do tmy jakoby čekala, že se odněkud ozve jeho hlas, ale zdá se, že doufá marně, protože ať se snaží, jak chce, tak nikde niko nevidí což ji děsí snad ještě víc než kdyby tam někdo byl. Napadají ji totiž ty nejrůznější teorie jako například, že se stalo, že odbočila špatně a je v nesprávné budově, což by rozhodně nebylo dobré vzhledem k tomu, že je skoro jedenáct hodin a tím pádem má hrozně málo času na to, aby se někam přemísťovala. "Kaito?" Zavolá, tentokrát o něco hlasitěji a na chvilku se zastaví jakoby doufala, že uslyší alespoň náznak toho, že tam někde je. Nic ale neslyší, a tak nemá jinou možnost než jít dál a dál dokud neodrazí k jedněm dveřím, které v celém objektu snad jako jediné zůstaly celé a nepoškozené. Musí se do nich pořádně zapřít, aby byla schopná je otevřít a až potom se dveře se zavrzáním poddají a otevřou se. Konečně, když dovnitř posvítí baterkou, tak uvidí někoho ležet na zemi díky čemuž si oddechne a rozběhne se k němu. Klekne si a jemně jej otočí tak, aby mu viděla do tváře, "kaito " vydechne se znatelnou úlevou v hlase a sundá mu šátek z očí. "Není ti nic? Ublížil ti nějak?" Hlesne. Ani v nejmenším.nedokáže slovy vyjádřit, jak moc se jí ulevilo a taky jak moc je šťastná, že jej našla živého a zdravého, alespoň co zatím vidí.

Forgotten past 10. díl

19. září 2017 v 6:30 | Mayu Uchiha a Masumi-san

Mayu - Sasuke
Masumi - Sakura

Příprava všeho potřebného k obědu jí zabere bezmála několik minut, ale jakmile se jí už všechno vaří a není tak nic, co by mohla momentálně dělat, tak se jenom posadí na židli a chvilku mlčky kouká směrem k lince jakoby nad něčím hluboce uvažovala. Její nynější myšlenky se ovšem ani v nejmenším netýkaly vaří, a nebo oběda, ale spíš budoucnosti, která se jí ještě pořád zdála poněkud zvláštní. Dřív si uměla představit samu sebe za pár let, ale zdá se, že nyní nic podobného nedokáže. Jakoby s tím vším, co se stalo ztratila jakoukoliv představu o tom, co od života vlastně očekává a není se ani čemu divit. To, co se nyní seběhlo v tak krátkém časovém úseku se někomu nestane ani za celý život. Sama si chvilku myslela, že jí to celé možná ještě ani nedochází a že to nejhorší má ještě přijít, ale... mohla by se snad ještě cítit hůř? Přesně ve chvílích jako je tato, kdy se k ní úplně všechny vzpomínky vracely jako bumerang, by úplně nejraději byla zpátky v nemocnici na prášcích, které jí alespoň na nějakou dobu umožňovaly uniknout realitě. Jenže bohužel pro ni v tuhle chvíli je to jediné rozptýlení, které má, nějaká fyzická práce, kterou by sice dělat neměla, a tak musela začít alespoň s něčím jednodušším a to s vařením, které ovšem asi taky nebude úplně její silná stránka vzhledem k tomu, že díky své zamyšlenosti se jí málem připálila omáčka, kterou dělala, a tak musela rychle vyskočit, aby ji promíchala. Naštěstí to stihla tak akorát včas, a tak nedošlo k nějaké katastrofě.

Forgotten past 9. díl

17. září 2017 v 5:30 | Mayu Uchiha a Masumi-san

Mayu - Sasuke
Masumi - Sakura

Dost dlouho nad tím váhá. Předtím litovala toho, že je už neuvidí a nebude mu tak moci poděkovat, protože minimálně to je to, co mu za to všechno dluží, i když na druhou stranu by bylo hezké slyšet omluvu i od něj za to, co zase udělal on jí. Značně ji totiž vyděsil a kdyby zvolil jiný přístup a chtěl si s ní jednoduše promluvit jako normální člověk, tak teď nemuseli být v téhle situaci. Na tohle je už ovšem pozdě a co se stalo se už nedá změnit. Navíc ji alespoň trochu povzbudí fakt, že se nehýbe, tedy že nejde rovnou k ní což může znamenat hlavně to, že nejspíš skutečně chce dostát tomu, co jí předtím řekl. Ona sama se tedy zhluboka nadechne a vezme si své věci, se kterými se pomalu rozejde směrem k němu. Nikdy neměla velký problém mluvit s lidmi, nebyla stydlivá povaha, ale s každým dalším krokem, kterým zkracuje tu vzdálenost mezi nimi, se cítí čím dál tím víc nervóznější, jakoby snad záleželo na tom, co se teď stane, když potom plánuje jít hned domů. "Em... ahoj," zastaví se kousek od místa, kde sedí. Hned otevře ústa, aby ze sebe vychrlila, co vlastně chtěla, ale slova jí uváznou na jazyku, a tak na něj dobrou minutu a půl jen hledí jakoby naprosto zapomněla proč tam vlastně přišla. Nakonec jen uhne pohledem a nadechne se. "Víš... pořád jsem ti neodpustila to, co si udělal. Tenkrát si za mnou mohl jednoduše přijít a říct "Ahoj Sakuro, já jsem Sasuke a známe se už z minulosti, pokud bys chtěla, tak bych ti rád pomohl si vzpomenout na to, co bylo..." ale na místo toho si mě vyděsil. K smrti a to opakovaně. Neodpustila sem ti to, co si udělal a nejspíš ani neodpustím, ale přišla jsem sem za tebou, abych ti poděkovala. Teď už vím, že si mě zachránil... i když tomu všemu nerozumím, takže... děkuju," s tímhle se na něj podívá a potom se rychle otočí, až jí její růžové vlasy zavíří kolem hlavy a na zlomek vteřiny jí zakryjí výhled. "Sbohem," šeptne a rozejde se zpátky, aby jí to náhodou neujelo, protože to už by byla poslední kapka.

Forgotten past 8. díl

15. září 2017 v 11:10 | Mayu Uchiha a Masumi-san

Mayu - Sasuke
Masumi - Sakura

"Nepotřebuju je.. Léčím se opravdu rychle....A ne domů nejdu jdu k jipce a tam počkám dokud neuvidím že jí převezou na normální pokoj...." Řekne a s tím se tam rozejde... Sedne si tam a čeká... Jak tam tak sedí a vše kolem tak mu tam už i sestřičky vždy něco přinesli aby nebyl hlady jelikož to bylo několik dní než Sakuru převezli na normální pokoj ale ještě stále spala tak si k ní jen tiše sedl a začal si číst knížku tam kde posledně skončil a čekal kdy se probudí

Forgotten past 7. díl

13. září 2017 v 11:00 | Mayu Uchiha a Masumi-san

Mayu - Sasuke
Masumi - Sakura

"Sasuke," vydechne Naruto s povzdechem. Těžko se mu to říká, ale popravdě řečeno celé tohle tak nějak neschvaluje. "Nejsi jediný komu Sakura chybí," začne jemně. "Ale tohle je již... po několikáté vlastně?" Zeptá se, ale je to spíše jen řečnická otázka. "Nejméně po třetí, co si myslíš, že si ji našel. Chápu to, ale na druhou stranu... nemyslíš si, že by ses s tím měl zkusit smířit? Pro nás všechny to bylo těžké, ale v tuhle chvíli tě potřebujeme doma a ne někde mimo, kdr se chodíš za někým, kdo je už roky mrtvý. Nemyslím to s tebou špatně, ale upřímně řečeno si nemyslím, že si schopný snést další zklamání. Už minule tě to hodně sebralo a jak to dopadlo," zavrtí nad tím hlavou. "Pojď domů. Vraťme se. Hned teď. Jsem tvůj kamarád a říkám ti to, protože mi na tobě upřímně záleží. Nerad tě takhle vidím. Měl by ses snažit se posunout... a žít svůj život. Jsem si jistý, že Sakura by to tak chtěla, chtěla by, aby si byl šťastný, i když už by to nemohlo být s ní. To mi věř. No tak..." podívá se na něho vážně. "Potřebujeme tě doma. Přece se nenecháš prosit, Sasuke," šeptne.

Forgotten past 6. díl

11. září 2017 v 10:30 | Mayu Uchiha a Masumi-san

Mayu - Sasuke
Masumi - Sakura

Už skoro ani nevěřila, že by jí snad Kaito mohl odepsat a natož pak zavolat. Když ovšem po té době zase uslyší jeho hlas, tak se jí znatelně uleví, protože se zdá, že je stejný jako předtím a není z něho znít, že by se na ni snad ještě pořád nějak zlobil. "Kaito..." šeptne a víc se schoulí do deky u okna. I když je venku dost teplo, tak ona má pocit jakoby všude kam jde byla teplota hrozně nízká a je jí neustále zima. "To, co jsem ti nepsala to... to bylo spíš jen tak ve ztratce. Nevěřila bych že je možné, aby se za tak krátkou dobu stalo tolik věcí," odmlčí se. Není si jistá kolik mu toho může říct, aby si potom nemyslel, že zešílela, a nebo že si to všechno jenom vymýšlí. "ale je to pryč, alespoň doufám. Zítra odjíždím k tetě na pár dní než se dám alespoň trochu dohroady kdybys... kdybys nhodou chtěl přijet," šeptne o něco tišeji. Není si jistá jestli se s ní chce vůbec ještě vidět, i když to byla jen jedna hádka. "mrzí mě, že jsme se pohádali, opravdu," řekne po chvíli. Musela to nakousnout, i když se to možná zprvu úplně nejevilo jako dobrý nápad, chce to slyšet. Chce vědět, jak na tom je a co od něj může tedy očekávat.

Forgotten past 5. díl

9. září 2017 v 10:00 | Mayu Uchiha a Masumi-san

Mayu - Sasuke
Masumi - Sakura

Jediný, kdo Sasukeho v tu chvíli slyšel vzhledem k tomu, že Sakuřin otec byl už dávno na lékařském pokoji spolu se Sakuřiným ošetřujícím lékařem, byla sestřička, která mu věnovala nepěkný pohled. "Tady nemůžete křičet, nejste někde na poli, pokud se neuklidníte, tak vás nechám vyvést. Máme tady pacienty, kteří potřebují klid," řekne mu naprosto vážně než si jde pomalu zase po svých, protože je v práci, které má až nad hlavu. Ještě další osoby, kdo jej slyšeli, i když ne úplně dobře byli samozřejmě pacienti a mezi nimi i Sakura se svou matkou. "Vezmeme tě domů, ano?" Řekne k ní Sumiko, když vidí, co se děje za dveřmi na chodbě. "Domů ne," zamumlá, "já... um... mohli bysme jet třeba k tetě Arisu?" Navrhne. Samozřejmě si všimne překvapeného výrazu ve tváři své matky, protože nikdy předtím zrovna tam dobrovolně nejela. "Uvidíme, ano? Promluvíme si o tom později, teď si odpočiň, dobře? Zkus se ještě trochu prospat," šeptne. Vidí na ní, že navzdory tomu kolik toho už naspala, tak je ještě pořád unavená, a nebo tak minimálně vypadá.

Forgotten past 4. díl

7. září 2017 v 9:00 | Mayu Uchiha a Masumi-san

Mayu - Sasuke
Masumi - Sakura

"Co si to řekl?" vydechne. překvapením dokonce upustí triko, které měla zrovna v ruce. Otočí se na něho s nevěřícným výrazem ve tváří. "Takže podle tebe bych měla udělat co přesně? Jít za ním? Ještě se mu hodit kolem krku... to by se ti líbilo?" zavrtí nad tím hlavou. "Zbláznil ses,"zamumlá a sehne se pro to triko. Nemůže uvěřit tomu, že zrovna on jí říká něco takového, upřímně řečeno si myslela, že u něj najde nějaké zastání.. přece jenom který kluk by byl schopný takhle v klidu reagovat na to, když se v pokoji jeho kamarádky/přítelkyně, zjeví nějaký cizinec. "Říkala jsem ti, co mi řekl Musí být šílený, a nebo byl jednoduše opilý... a nebo možná opilý. Myslel jsem si, že mi s tímhle pomůžeš, ale ne takovým způsobem, že mě mu poženeš do náruče... Já.. neznám ho, nemám ani nejmenší ponětí, co je zač a... a kdo ví? Máš pravdu, možná že mi nechtěl ublížit, možná že mě chtěl prostě jenom dostat do postele, že? Vždyť to nic není... " řekne ironicky a mávne nad tím rukou. V životě by ji nenapadlo, že je Kaito ve skutečnosti takový. "vždycky vám jde jenom o to jedno... možná, že byste si rozumněli... pokud tak moc chceš, tak si s ním jdi promluvit ty. Já nemám v úmyslu se s ním ještě někdy vidět." zamračí se a opět se věnuje balení.

Forgotten past 3. díl

5. září 2017 v 8:00 | Mayu Uchiha a Masumi-san

Mayu - Sasuke
Masumi - Sakura

"děkuju," řekne nejdříve a zachumlá se do jeho bundy. Neví, na kterou z otázek odpovědět nejdřív, ale upřímně se na něho nezlobí, že nečekal, co mu řekne na ten návr s kinem a rovnou je vyvedl ven. Upřímně řečeno je ráda, že už tam nemusí být a že se snad zbaví i těch vzpomínek na to, co jí ten kluk řekl. "No myslím, že oba nápady jsou dobré, ale nejsem si tak úplně jistá jestli chci sedět dvě hodiny v nějakém křesle a koukat na plátno," přizná a chvilku nad tím mlčky přemýšlí.

Forgotten past 2. díl

3. září 2017 v 6:30 | Mayu Uchiha a Masumi-san

Mayu - Sasuke
Masumi - Sakura

"Řeknu jim že máme akci u temari.. a mám klid.. ty třeba řekni že jdeš ke mě že jdeme čučet na komedií..." Odpoví ji...
 
 

Reklama